Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

free spin za rejestracje

38 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:14:08

hej dziewczyny esetm załamana, chce popelnić samobójstwo, nie daje rady juz z tym wszytskim

mam (mialam) chłlopaka przez 4 lata, róznie bywało, klótnie drobne sprzeczki... ale przeszedl samego siebie
wczoraj bylismy razem , bylam u niego, chcial jechac w tym czasie do kolegi na piwko ale się nie zgodziłam, bo cały tydzien wieczorami z nim siedzial... a i tak pojechał, wkurzyłam się na niego napisalam sms ze przesadzil ze jak sie widzimy to nie musi isc do kolegi na piwo bo go ma caly tydzien... poszłam spac, rano wstaliśmy, zapytalam się go cos tam, a on do mnie SPADAJ... wkurzyłam sie bo jak tam mozna?? zaczelismy sie kłócic, powiedzial zebym SPIERDA... do domu bo on nie ma ochoty ze mna siedziec i byc, darł sie zebym mu dała spokoj, wybuchłam placzem. pojechalam do domu, siedze i wyje... czego on mnie tak potraktował???... pisał kilka smsów ze chce spedzac czas z kolegami nie ze mna, mówil ze mu zalezy ale chce z olegami siedziec... ja mu tłumaczyłam ze jak zalezy to się chce spedzac czas z ukochaną osobą, a on ze mu kory pali...
boze mam takie nerwy, psychika mi siada, myśle o samobójstwie, nie moge usiedziec spokojnie, zostałam tak ponizona przez niego... najgorsze jest ze zostałam z tym sama, nie mam żadnej kolezanki, mieszkam na wsi... nie mam z kim pogadac, a jak się tak czuje ze runął moj cały świat nie mam nic....

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:17:08

Prowokacja ?

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:19:35

daj sobie spokoj z takim chlopakiem ;)

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:20:13

olej go

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:20:25

haahaaahhah- wybacz

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:20:31

Zabijać się będziesz dla chłopa? Weź się ogarnij dziewczyno i zacznij żyć własnym życiem.

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:20:51

Nie rób tego dziewczyno! to będzie najgorsza rzecz jaką możesz zrobić. Bądź silna, pozwól mu zatęsknić za Tobą. Nie odzywaj się przez jakiś czas do niego a zobaczysz sam przyleci z bukietem i przeprosinami. A jak nie masz z kim pogadać to pogadaj z mamą ona na pewno Cię wysłucha a Tobie będzie lżej. Powodzenia.

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:21:29

Ja Cię proszę... przez faceta? Ile masz lat... Jakby każdy po takim czymś miał się zabijać to na świecie byłoby nas połowę mniej- również mnie by nie było. U mnie było sto razy gorzej.Chyba nie wiesz co to upokorzenie...

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:21:32

Chyba prowokacja, musisz mieć słabą psychę, żeby po takim czymś o samobójstwie myśleć oO

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:21:35

Jak byś chciała popełnić samobójstwo, tchórzu, to byś je popełniła a nie pisała o tym na szafie.

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:21:45

Cytat
xmissxinnocentx
Prowokacja ?

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:22:00

<moderacja, brak kultury wypowiedzi>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 23:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:22:31

to chyba prowokacja.....
nie wierze,że chcesz się zabić bo chłopak chciał spędzić czas z kolegami, przecież ma do tego prawo nie będzie siedział z tobą 24/7.

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:22:37

Cytat
xmissxinnocentx
Prowokacja ?


mozesz sie smiac ale to nie jest zadna prowokacja....
jestem w calkowitej rozsypce... nie daje rady, ale dzieki za wsparcie

samobójstwo;///???

20 kwi 2013 - 19:23:05

Miej swoja wartość i godnośc. Nie chce byc z Toba to nie. Moja babcia zawsze mi mówiła; pamietaj tego kwiatu pól światu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąg dalszy .. o co mu chodzi??