Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 08:51:38

Powiedzcie mi drogie szafiarenki, natrafilem ostatnia na ta piosenke dosyc stara






I musze przyznac ze sie niezle porysowalem, Co znacza slowa "Nigdy nie wierz kobiecie, nic gorszego na swiecie nie przytrafia sie nam" Czy nie uwazacie ze to chore slowa ? Zalozmy jestem z kobieta w zwiazku i mam jej nie ufac nie okazywac zaufania? Co takiego najgorszego na swiecie wg tej piosenki zdarza sie nam facetom gdy wierzymy kobiecie? Najgorsze co chyba moze nas spotkac z waszej strony to zdrada albo porzucenie, ale to samo tyczy sie nas mezczyzn nieprawdaz? Od dzisiaj zaczynam sie was bac:((((((Powaznie), nie robcie mi tego "nic gorszego na swiecie nie przytrafia sie nam" Hehe szczerze to chyba pisali ja po LSD.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 08:55:36

Naprawdę masz tak bardzo nudne i smutne życie, że Twoją jedyną rozrywką jest trolowanie na tym forum?

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 08:57:08

Mam takie zycie jakie mam, przeszkadzam ci to nie musisz mnie czytac Olu, jestem jaki jestem, zadalem pytanie to nie trollowanie... Zreszta dlaczego sadzicie ze moje zycie jest nudne i smutne, to przez ten trolling? Wyobrazacie sobie pewnie jakiegos spoconego 50 latka w podkoszulku z piwem reka onanizujacego sie waszymi odpowiedziami? Jestescie w bledzie, ja tu jestem bo lubie i moge tu pisac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 08:58 przez Wladca_Szczurow.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:08:21

Pewnie napisał piosenkę po tym jak go kobieta zostawiła lub zdradziła... Chłopie masz mózg jesteś po szkole pewnie, to interpretuj, anie wszystko bierzesz tak jak jest...

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:12:13

No studiowalem nawet, ale przyznaje ze slowa "Nic gorszego na swiecie nie przytrafia sie nam" przerazaja mocno przerazaja brrr, napewno to napisal jak go jakas pani zostawila...

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:16:17

Cytat
Wladca_Szczurow
No studiowalem nawet, ale przyznaje ze slowa "Nic gorszego na swiecie nie przytrafia sie nam" przerazaja mocno przerazaja brrr, napewno to napisal jak go jakas pani zostawila...

Nie mówie o studiach w gimnazjum już uczy się interpretacji...

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:20:02

Nie bylem w gimnazjum, w moich czasach byly jeszcze 8 letnie podstawowki, na starosc moja psychika podopuda, chcociaz mam tylko 27 lat....

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:20:59

Cytat
Wladca_Szczurow
Nie bylem w gimnazjum, w moich czasach byly jeszcze 8 letnie podstawowki, na starosc moja psychika podopuda, chcociaz mam tylko 27 lat....

Tym lepiej, wtedy system był lepszy i produkował mniej tłuków... :)

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:24:39

Cytat
Cholerka
Cytat
Wladca_Szczurow
Nie bylem w gimnazjum, w moich czasach byly jeszcze 8 letnie podstawowki, na starosc moja psychika podopuda, chcociaz mam tylko 27 lat....

Tym lepiej, wtedy system był lepszy i produkował mniej tłuków... :)


W tym wypadku jednak zawiódł ;x ;)

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:25:47

Ale trudnego tematu się podjąłeś. Nic ci tu studia nie pomogą, nie ugryziesz tego. Nie słuchaj takich piosenek bo stracisz sens życia.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:27:27

Uwazasz mnie za tluka lesie deszczowy? Kazdy ma inna psychike i inaczej interpretuje swiat, swiat nie jest czarno-bialy jak go widzisz sa tez odcienie szarosci ktorych moze nie potrafisz dostrzec a ja je widze. To ze wy macie lepsza psychike twardsza to nie znaczy ze jestem wg ciebie jakims tlukiem. Zagialbym cie na kazdym tescie na IQ, chociaz ja sie wcale nie chwale, nie obrazaj czlowieka ktorego nie znasz.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:29:08

ludziom się nie ufa, więc facetom też, a nie tylko kobietom.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 09:32:29

Nie ufaj nikomu! Dobra maksyma, dzisiejsze czasy sa tak chore przezarte hedonistycznym nastawieniem do zycia ze kolega czy kolezanka moze wbic ci przyslowiowy noz w plecy. Chore czasy, ufajcie sercu, jak pisal wieszcz "Miej serce i patrzaj w serce:"

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

20 kwi 2013 - 10:19:05

I po co mnie atakujesz? I przepraszam, że nie będę z Tobą dalej dyskutować, ale wypisywanie kto w jaki sposób interpretuje świat, ocenianie jego poziomu intelektu, a już zwłaszcza wywyższanie się i przekonywanie wszystkich o własnej, wątpliwej wartości jest nieco mierne. Twoje wzburzenie świadczyć może albo o niskiej samoocenie, albo o zawyżonym poczuciu wyższości. Stawiam na to pierwsze. Człowiek o zbyt wielkim mniemaniu o sobie i ten z samooceną w normie nie musiałby wypisywać takich bredni o swoim IQ w internecie. Wiem, że teraz to ja oceniam Ciebie, ale interpretuję tylko co napisałeś, nie robię wycieczek poza ramy Twej wypowiedzi. To wszystko. Dobranoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 10:19 przez lasdeszczowy.

CZY KOBIETOM MOZNA UFAC?

02 kwi 2023 - 21:14:32

LoLo zawsze podgrzewałeś atmosferę na forum, gdzie jesteś mój kochany

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obraz-POMOCY!