Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

04 kwi 2013 - 18:27:09

A jak wy się podniecacie jakimiś aktorami i oglądacie ich półnagie zdj?xd

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

04 kwi 2013 - 18:30:30

Cytat
19BaMbOoChA90
Nigdy nie byłam zazdrosna o zdjęcia.
Żaden bliski mi facet nie trzymał fot bab albo byłych w telefonie, na kompie pewnie mieli, ale mnie to nie interesuje bo ja też bym miała (niestety format większość usunął -,-) i mam. Gdyby jednak miał takie w fonie (w co wątpię bo nie spotykam się z byle kim byleby tylko z kimś być) to powiedziałabym po prostu by zgrał na kompa.
Gdybym była na miejscu Twojego to bym Cię zabiła. Jakim prawem usunęłaś coś, co należy do niego?! W głowie mi się to nie mieści o.O

Jedna normalna.

Zdjęcia byłej to dziwna sprawa, ale jakiś fotoszop z neta? Jak można być w ogóle zazdrosnym o coś takiego?
I jak można usuwać COKOLWIEK z czyjegoś komputera? Na jego miejscu wyrzuciłabym Ci wszystkie buty, których on nie lubi. Bo tak.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

21 kwi 2023 - 19:17:04

Poszukując źródła informacji na temat roślinności Polski, natknąłem się na stronę internetową oferującą zdjęcia stockowe na temat szczwółu plamistego. Byłem zaskoczony, że istnieje taka specjalistyczna kategoria zdjęć, ale jednocześnie bardzo się ucieszyłem, że mogę znaleźć odpowiednie grafiki do mojego projektu związanego z botaniką. Przeglądając stronę, zauważyłem, że zdjęcia są bardzo różnorodne i obejmują wiele różnych motywów związanych z szczwółem plamistym. Znalazłem zdjęcia samej rośliny, jej kwiatów oraz liści, a także szczwół plamisty zdjęcia w naturalnym środowisku, czyli w lesie lub na polanie. Dzięki takim źródłom informacji możemy poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania, a także czerpać inspiracje do swoich projektów. Szczwół plamisty to jedna z wielu roślin, które możemy poznać dzięki takim stronami internetowym. To niesamowite, że dzięki technologii możemy łatwo i szybko poszerzać swoją wiedzę na różne tematy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Była sympatia..