Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:41:30

HEj:)

Już nie wiem czy to moja obłędna zazdrość czy co..
Ale dziewczyny jak Wy to widzicie.
Jesteście z facetem prawie dwa i pół roku a on ciągle zapisuje w telefonie i na komputerze pół nagie zdjęcia dziewczyn z internetu... Do tego w telefonie ma katalog ze zdjęciami swojej byłej.. ;/
Rozmawiałam z Nim to mówi ze to ma bo jest facetem i to normalne.
Ale mi to przeszkadza , ze siedzi obok mnie wieczorem i w telefonie ogląda sobie zdjęcia jakiś dziewczyn a jeszcze lepiej zapisuje je sobie ;/
Kiedyś się moderacja-wulgaryzm> bo rozmowy nic nie dawały i usunęłam cały folder z tymi zdjęciami zarówno w komputerze jak i telefonie to robi mi awanturę ze chce się wyprowadzić..
dla mnie to śmieszne.. Bo Ja zdjęcia ze swoimi byłymi mam zgrane z komputera i jemu każde wejście na mój telefon czy komputer nie grozi oglądanie slinienia się z moim byłym.. a ja mam to podziwiać na wieki wieków amen? albo jakieś dziewczyny z internetu pol nagie? Nie jestem taka idealna jak one i o tym wiem, ale niech ogląda to jak jest sama.. bo to trochę dla mnie przykre... Wy też uważacie ze takie zachowanie jest normalne?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-03 14:09 przez moderator.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:45:29

Moim zdaniem to zachowanie nie jest normalne :O jeśli chodzi o folder z jego ex to jest po prostu chore xd

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:45:48

hehe no dziwne troche zachowanie :P ale od oglądania jeszcze nikomu nic się nie stało

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:45:51

Ja mojemu nie grzebię w telefonie ani kompie. Im mniej wiem tym lepiej śpię.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:46:00

Nie, to na pewno nie jest normalne.

Cytat
OneNight94
siedzi obok mnie wieczorem i w telefonie ogląda sobie zdjęcia jakiś dziewczyn
To jakaś kpina, jak będzie inicjował seks to powiedz mu, żeby sobie odpalił kompa i tam poszukał szczęścia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-03 13:49 przez Zuosnica.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:46:09

moim zdaniem nie jest i masz rację źe usunęłaś te foldery...mój by chyba codziennie miał awantury jakby trzymał zdjęcie byłej w telefonie, zresztą na pewno bym na to nie pozwoliła, to chore

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:46:49

gdybym byla w takiej sytuacji to... posciagalabym sobie zdjecia polnagich (i nagich tez , a co!!) facetow i tez bym sobie ogladala :))) czasami trzeba facetowi zagrac na nosie :)

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:47:49

Mój były też miał panny z netu na telefonie. Tylko nie jakieś super laski ale z nadwagą :P To też było dla mnie nie normalne ale na moje pretensje odpowiadał, że to zupełnie normalne i on jest zdrowym facetem. Szkoda gadać :]

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:48:06

Nie to nie jest normalne....folder z zdjeciami z byłą? masakra - ja bym tego nie zniosła.
Zobaczysz będzie coraz gorzej, walcz o swoje. I tłumaczenie że to facet, ma swoje potzrby itp są dla mnie śmieszne....czyli co facet to bezmózgi ssak który myśli penisem?

Żal - zrób z nim porządek.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:48:29

oj nie to nie jest normalne..
jak mój facet miał etap kumulowania sobie fotek z nagimi gościówami i wieszania kalendarzy z takimi paniami powiedziałam mu albo ja albo sobie żyj z tymi zdjęciami..
jak ręką odjął nagle wszystkie piękne panie znikły ;)

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:49:53

też sobie zapisywałam zdjęcia facetów ale nie ruszało go to nic.
Nie chciałabym robić awantury i kłótni z takiego powodu.. ale chyba nie mam wyjscia.. jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzacie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-03 13:50 przez OneNight94.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:50:13

Cytat
onemilion
Ja mojemu nie grzebię w telefonie ani kompie. Im mniej wiem tym lepiej śpię.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:51:43

Też nie grzebałam, ale miał na taecie zarówno w telefonie jaki i na komuterze te zdjecia
tapecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-03 13:51 przez OneNight94.

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:51:54

albo Ty też tak zrób i zacznij sobie zapisywać zdjęcia jakiś facetów z neta, zobacz jak zareaguje :) ja bym tak zrobiła :) ciekawe czy jego by to nie ruszyło

Zdjęcia? Tylko zdjęcia?

03 kwi 2013 - 13:51:59

Chce sie wyprowadzic i z Toba zerwac bo mu usunęłaś zdjecia jakiś lasek z telefonu?!
To śmieszne!
Można sobie czasem pooglądać zdjęcia ale żeby trzymać je na telefonie i oglądać przed snem?!
To nie jest normalne, ja bym się wkurzyła i dała mu ultimatum, albo jest ze mna albo z pół nagimi laskami w telefonie!
Jak one są ważniejsze od Ciebie to niech spada!
Rozumiem jak by Ci to nie przeszkadzała,ale jak przeszkadza to po co on się upiera przy tych zdjeciach?!


Ściągnij sobie jakiś przystojniaków zdjecia na telefon i komputer i ogladaj np. jak bedzie miał wrócić z pracy , tak przypadkiem , że Cię zaskoczył, albo wieczorem przed spaniem, tylko nie ostentacyjnie strasznie bo wtedy bedzie wiedział , że to Ci nie sprawia przyjemności a robisz mu tylko na złość.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak czułości z jego strony...