Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 13:59:57

Hej kochane ;) na Was zawsze można liczyc :)
Dzisiaj mam imieniny, liczyłam na to że życzenia również złoży mi pewien Pan - bardzo mi na Nim zależy. Dzwonił rano tak poporstu, ale życzeń nie złożył, nie wiem, może zapomniał ? Wszyscy pamietali, nawet były z którym byłam 5 lat... (dziewczyny te co wiedzą, znają tą historie).. Przeżyłam szok, że napisał mi esa. Wróciły wspomnienia i żal, że od tego na którym mi naprawde zależy nawet dwóch słów nie usłyszałam "wszystkiego najlepszego". Nie wiem czemu zapomniał :( jest w Norwegii, wraca za tydzień do Polski. Jak myślicie wypada napisac mu esa " zajrzyj w kalendarzyk i sprawdz o czym zapomniałes? :)"

P.S. Wszystkiego naj. dla Was Anulki:*:*:*:*

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:02:59

Btw dzieki za zyczenia i nawzajem :D

Mi sie wydaje ze lepiej nie przypominac:) mnie by nie cieszylo, gdybym musiala sie upominac o zyczenia, powinny byc z glebi serca a nie z musu :) poczzekaj, moze sobei przypomni :)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:03:20

mysle ze ciezko tam pracuje i nie ma glowy do takich rzeczy, przypomnij mu, bedzie wiedzial na przyszlosc, a byly pewnie zobaczyl przypomnienie na jakims portalu... :P wszystkiego naj ;**

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:04:02

NO WŁAŚNIE też łudzę się że przypomni sobie, bo za diabły bym nie chciała by tak to z przymusu życzenia były. Szkoda, jeżeli zapomniał, trudno :( jak wróci do PL to na pewno mu przypomne :D

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:05:13

Cytat
saaawiii
mysle ze ciezko tam pracuje i nie ma glowy do takich rzeczy, przypomnij mu, bedzie wiedzial na przyszlosc, a byly pewnie zobaczyl przypomnienie na jakims portalu... :P wszystkiego naj ;**

no ciekawa jestem skąd pamietał ;))) zazwyczaj głowy do tego nie miał ;) ale nie powiem szczena mi sie otowrzyła jak zobaczyłam esa od niego ;D kto by pomyślał..

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:07:09

ja bym przypomniała, ale dwie minuty po północy :-)))

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:07:48

dziękuje za życzenia ;dd oczywiście ja bym taki napisala ;dd

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:07:50

tak teraz sobie mysle, że przypomne mu po fakcie że jako jedyny zapomniał.. ;D

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:09:28

Ja też mam dziś imieninki ;) Mój chłopak również jest za granicą i również nie pamięta ;) Ale on nie obchodzi imienin i strasznie słabą pamięć do dat :/ Wszystkiego najlepszego dla Anulek i Hanulek ;)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:09:38

oj moja mama tez ma dzisiaj imieniny a ja zapomnialam poprostu ze juz dzis jest 26 xD

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:10:35

ale miłe by to było nawet tak poporstu usłyszec od niego "wszytskiego Naj.. " czyz nie ?:>

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:12:23

tak ale moze tez jest taki spostrzgawczy jak ja i wiem ze masz imieniny jakos 26 ale nie wie ze to dzis;D

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:12:33

Cytat
MaJorkaaa
tak teraz sobie mysle, że przypomne mu po fakcie że jako jedyny zapomniał.. ;D
niemile to by bylo... :|

ja bym nie przypominala, kto codziennie sprawdza kogo imieniny sa dzisiaj... wydaje mi sie ze jak by okazja byla powazniejsza to by napewno pamietal, a tak to pewnie jest zapracowany i nie zapisal sobie kiedy masz imieniny i po prostu nie pamieta.
Ja zawsze z autobusu jak rano jade to iw w tramwaju albo w autobusie wyswietla kto ma imieniny i tak sobie przypominam.... ale tak to i tak nie pamietam, raczej nie obchodze imienin i innym tez zazwyczaj nie skladam zyczen imieninowych . :)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:14:42

Ja Hanna i też dzisiaj imieniny mam, ale życzeń już nie dostałam ;p
Na Twoim miejscu bym nie przypominała, pewnie w końcu sam zrozumie, że o czymś zapomniał i może będzie mu wtedy przykro i będzie Ci chciał to wynagrodzić ;d

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:17:06

dzieki za zyczenia ;)

Ale o nic sie nioe pris...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdź profesora