Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

45 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:18:13

mój kiedyś zapomniał. czekałam i czekałam i nic. Koło 18ej wyleciałam na pocztę, kupiłam piękną kartkę, wyszperałam w necie super romantyczne życzenia i napisałam. Parę minut po północy połozyłam mu tą kartkę pod nosem i mówię : podpisz się, to pokażemy kiedyś dzieciom jako pamiątkę. A ten mi mówi - o! twoje imieninki, kiedy będą? BYŁY, WŁASNIE SIE SKOŃCZYŁY

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:20:17

betulek hehe dobre:D:D

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:22:36

Hmm... a ja to sama zapomniałam o swoich imieninach ;] hehe :D gdyby nie to że mam online przypominajkę minął by mi ten dzień jak zawsze :D ja bym się tam nie przejmowała tym.. Mój chłopak nie obchodzi imienin... bardziej bym się przejęła jak by to były urodziny ;] zresztą facet to tylko facet ;] może by pamiętał jak by był w Polsce..

pozdrawiam serdecznie :)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:23:02

wydaje mi się że imieniny nie są az tak ważne, co innego gdyby zapomnial o urodzinach ;P a taki esemes z przypomnieniem czy tez upomnieniem wydaje mi sie ze moze go zawstydzic ze zapomnial czy cos ;P

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:25:18

W niektórych częściach Polski imieniny są ważniejsze od urodzin ;)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:37:14

Cytat
Ajsia_i_Handzia
W niektórych częściach Polski imieniny są ważniejsze od urodzin ;)

to prawda;)

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:41:36

Wszystkiego najlepszego. Gdybym byla toba od razu bym mu przypomniala... Albo jutro, bo moze jakbys do niego zadzwonila to moglby sie wykrecac ze mial zamiar zadzwonic wieczorem, by dluzej gadac :) A moze kupil ci cos super i chce zrobic ci niespodzianke jak wroci ? Uszy do gory :) pozdrawiam

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:45:26

a nie wiem.. juz sama :D

w sumie jeszcze razem nie jestesmy, ale wszytsko na to wskazuje ;] .. trudno, zapomniał ;)) mam tylko nadzieje, że sie dowie, że zapomniał;p

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:48:22

Hmmm,mysle,ze jak mu przypomnisz i zlozy Ci te zyczenia to chyba nie bedzie Ci juz tak milo jakby bylo gdyby sam z siebie je zlozyl,prawda?

Hmm.. jak przypomniec?

26 lip 2009 - 14:48:58

Cytat
kachna7
Hmmm,mysle,ze jak mu przypomnisz i zlozy Ci te zyczenia to chyba nie bedzie Ci juz tak milo jakby bylo gdyby sam z siebie je zlozyl,prawda?

prawda prawda ;))

Hmm.. jak przypomniec?

28 lip 2009 - 11:51:21

Cytat
MaJorkaaa
Cytat
Ajsia_i_Handzia
W niektórych częściach Polski imieniny są ważniejsze od urodzin ;)

to prawda;)


a to to już co innego... u mnie jest tak, że bardziej osoby koło 50ątki uważają imieniny za ważniejsze ;] dlatego dla mnie nie są aż takie istotne ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdź profesora