Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:02:20

witam dziewczyny, otoz sama nie wiem czy mam problem, czy powinnam myslec o tym czy cos.
moj facet zostanie chrzestnym 14 kwietnia,u swojej zwyklej znajomej ( ja wiem ze sie dziecku nie odmawia ale to tez mnie zdenerwowało bo mam powod..ale to nie wazne.) Ta rodzina jest dosc przy kasie, chrzciny bedą robione w jakims dobrym lokalu.
Jestem ze swoim facetem 5 lat, ostatnio cos sie psuje miedzy nami, klocimy sie czesciej, po prostu jest gorzej, jak wszedzie..
I o to moja mysl, gadalismy juz o tym tyle razy, bo mnie to gnebi, czemu on sie zgodził, czemu go o to poprosila, ze ma taka wielka rodzine, ze jestem zła, bo po prostu nic mi nie powiedział o tym wczesniej tylko tak mu sie przypadkiem wymskneło.
Czy oni przypadkiem nie zaprosili go ze mna ? Znają mnie a on mnie nie chce wziac zeby sie dobrze bawić? Będą jego ulubieni kumple.
Chodzi mi o to jak wy to widzicie:
Czy jak jestem z facetem 5 lat to oni powinni go zaprosic ze mna? ( robia w lokalu ) czy bez? Nie wiem nie znam sie na takich sprawach.
Z jednej strony bede sie głupio czuc ze on sobie pojdzie tam i bedzie sie swietnie bawił bezemnie a z drugiej strony jak by on mi powiedział ze mnie zaprosili i czy pojde z nim, nie wiem czy mam ochote ( ale dla mnie liczy sie fakt zaproszenia). Nie lubie tej rodziny, mam na nich alergie z jasnych dla mnnie powodów i jestem wsciekla ze sie zgodził byc chrzestnym u tych osob!
Wiem ze to chaotyczne, ale mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumie.

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:05:21

Dziwnie bym się czuła, gdyby znajomi mojego faceta, z którym jestem 5 lat nie zaprosili mnie na chrzciny,ale jeszcze bardziej dla mnie dziwne jest to, gdyby mój facet poszedł na takie chrzciny sam...

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:06:23

może zaprosili a on Ci nie powiedział?
albo Cię nie zaprosili a wtedy poczułabym się urażona

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:07:41

dziwnie troszkę :(

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:07:58

przed chwila z nia rozmawialam o tym i mowie ze chyba musze sobie zaplanowac jakos czas na ten dzien, a on ze ok, zebym robila co chciala (czyli albo mnie nie zaprosili, albo on nie ma zamiaru mnie wziac )

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:10:05

Cytat
anetainska
przed chwila z nia rozmawialam o tym i mowie ze chyba musze sobie zaplanowac jakos czas na ten dzien, a on ze ok, zebym robila co chciala (czyli albo mnie nie zaprosili, albo on nie ma zamiaru mnie wziac )

to wyduś to z niego, powiedz, że to dziwne z ich strony, bo wiedzą, że jesteście parą od lat i nie robi się takich rzeczy(mi by było wstyd) może zadzwonisz i spytasz jego koleżanki dlaczego, jestem ciekawa jego miny :D

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:11:37

A nie mozesz go spytac wprost?

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:12:29

Cytat
zoselin
Dziwnie bym się czuła, gdyby znajomi mojego faceta, z którym jestem 5 lat nie zaprosili mnie na chrzciny,ale jeszcze bardziej dla mnie dziwne jest to, gdyby mój facet poszedł na takie chrzciny sam...

Zgadzam sie.

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:13:37

Cytat
conscience7
Cytat
anetainska
przed chwila z nia rozmawialam o tym i mowie ze chyba musze sobie zaplanowac jakos czas na ten dzien, a on ze ok, zebym robila co chciala (czyli albo mnie nie zaprosili, albo on nie ma zamiaru mnie wziac )

to wyduś to z niego, powiedz, że to dziwne z ich strony, bo wiedzą, że jesteście parą od lat i nie robi się takich rzeczy(mi by było wstyd) może zadzwonisz i spytasz jego koleżanki dlaczego, jestem ciekawa jego miny :D
wlasnie mu napisałam ze dla mnie to dziwne, ze moze go zaprosili ze mna ale nie chce mnie wziac. kurde, wyjde na desperatke ktora chce isc na chrzciny a nie o to mi chodzi! nawet bym nie poszla raczej, ale meczy mnie to, o co tu chodzi

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:13:39

możecie się śmiać, ale kryzysy są ponoć zawsze mniej więcej 3, 5 i 7 lat ;)
ja się z tym zgadzam ;) przyszedł więć na Was czas ;) nic CI nie pomożemy, musisz z nim normalnie usiąść i pogadać ;) niech CI wyjaśni zaistniałą sytucję ;)

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:14:48

A nie pytałaś czy Cię zaprosili czy nie? Ja bym go zapytała. Jeśli nie ... no trudno, byłoby mi przykro. A jeśli on nie chciałby ze mną iść mimo zaproszenia to zastanowiłabym się nad sensem naszego związku.

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:15:49

Masz pretensje,że Cię nie zaprosili, ale jakby Cię zaprosili to i tak byś nie chciała iść.

Ach te baby.

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:17:41

Cytat
aceline1
A jeśli on nie chciałby ze mną iść mimo zaproszenia to zastanowiłabym się nad sensem naszego związku.

to prawda. Też bym się zastanowiła nad sensem takiego związku...

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:18:06

Cytat
gala-gradiva
Masz pretensje,że Cię nie zaprosili, ale jakby Cię zaprosili to i tak byś nie chciała iść.

Ach te baby.
tu chodzi o sam fakt.

zweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

cos mi tu smierdzi

30 mar 2013 - 23:18:10

osobiście powiedziałabym mu o swoich uczuciach, bo faceci to ciężkie łby mają i może faktycznie jesteście razem zaproszeni a jemu to o to jakoś z łepetyny wylazło. Z moim mężem jest podobnie, ale zauważyłam że jak mówię prosto co mnie gryzie, to zrozumie, pocieszy - istna przyjaciółka się z niego zrobi, gorzej, jak coś duszę w sobie - facet naszych myśli NAPRAWDĘ CHOĆBY CHCIAŁ TO NIE ODGADNIE - TRZEBA MU POWIEDZIEĆ!!!! Sama sprawdź co on ma w tej sprawie do powiedzenia - może mu też głupio iść bez ciebie??? a boi się ciebie spytać? ach , z facetami nigdy nie wiadomo....
POWODZENIA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziwne zachowanie chłopaka