Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:52:14

Cytat
lola17xD
dziwna dziewczyna, moze lajki nic nie znaczą, ale jezeli jest tak jak myslisz to jest chore zeby po smierci chłopaka szukac nastepnego..czy nawet uderzać do byłego

Dziewczyna jest prawdopodobnie załamana i szuka pocieszenia, wsparcia, na swój pokraczny fejsbukowy sposób.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:53:05

Cytat
margoletka
Nie zatrzymasz nikogo na siłę, jeśli będzie chciał odejść to odejdzie. Moim zdaniem nie pozostaje Ci nic innego jak nie ingerować. Skoro powiedział, że rozdział zamknięty to może tak właśnie jest. Poczekaj jeszcze.

Jestem tego samego zdania.
A co do fejsa to rozbraja mnie przejmowanie się-bo ktoś polubił czyjeś zdjęcie, troszke to dziecinne-sory.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:53:34

Cytat
baska_80
Skoro Twój chłopak powiedział że to rozdział zamknięty to nie masz sie czego obawiać :)
Dziewczyna pewnie zrozumiala co straciła i być może chce spróbować to odzyskać....
aaa Ty...... może troche więcej zaufania ? :)[/quote

Dokładnie.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:59:01

Nie ma sie co spinac,a tym bardziej przejmowac fb heh.olej desperatke,po co sie wkurzac na darmo

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 11:01:48

Cytat
gwiazdka15
(...) Sam fakt też ze związała się z najlepszym przyjacielem mojego chłopaka świadczy że dziewczyna nie ma zasad i że może posunąć się do wszystkiego..

Nie wiem dlaczego fakt związania się z przyjacielem swojego byłego faceta jest oceniany często tak źle. Co innego gdyby zrobiłaby to dziewczyna perfidnie, żeby nie wiem, może coś udowodnić, ale jak z miłości to co? Nie mówię o tym konkretnym przypadku, bo nie znam tych osób. Mówię ogólnie.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 11:02:12

Fejsem się nie przejmuj bo to banał jak na moje, jak nie podbija do niego w realu a on Ci powiedział że to rozdział zamknięty to spokojnie. Wkońcu gdyby on chciał dalej z nią być, to by się nie wiązał z Tobą tylko by walczył o nią. Ale związał się właśnie z Tobą, to z Tobą mieszka i Ciebie kocha. Więcej wiary w siebie. A taka bladź jak ta dziewucha to jeszcze nie jedna może się próbować zakręcić obok Twojego faceta. Dlatego ważne jest zaufanie :)

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 11:02:13

ale przez takie zaczepki na fb widać że ona szuka z nim kontaktu ....
wcześniej gdy miała swojego chłopaka osunęła go ze znajomych a teraz nagle co ? przypomniała sobie o Nim .
Nie oceniam tego zle ale wcześniej ta dziewczyna bardzo nie lubiłam jego przyjaciela a nagle się w nim "zakochała " po za tym ona kiedyś napisała do mojego chłopaka jak zerwali że zrobiła mu na złość i dlatego się z nim związała .

Cytat
ProszeKawe
Cytat
gwiazdka15
(...) Sam fakt też ze związała się z najlepszym przyjacielem mojego chłopaka świadczy że dziewczyna nie ma zasad i że może posunąć się do wszystkiego..


Nie oceniam tego zle ale wcześniej ta dziewczyna bardzo nie lubiłam jego przyjaciela a nagle się w nim "zakochała " po za tym ona kiedyś napisała do mojego chłopaka jak zerwali że zrobiła mu na złość i dlatego się z nim związała .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-20 11:08 przez gwiazdka15.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak nie zaglaskac kotka