Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:11:20

Witam . Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku od roku mieszkamy ze sobą jest cudownie,układa nam się w związku jednak ostatnio spędza mi sen z powiek jego była dziewczyna z którą był przede mną ,był z nią 2 lata. Po ich rozstaniu owa dziewczyna związała się z najlepszym przyjacielem mojego partnera .Była z nim dwa lata ale ,miesiąc temu jej chłopak tragicznie zmarł a ona zaczęła lubić wszystkie jego zdjęcia ,zaczepiła go na fejsie a 3 lata nawet się do niego nie odezwała tylko dopiero teraz gdy jej chłopak nie żyję dla mnie to chore . Co wy o tym myślicie czy powinnam coś z tym zrobić czy może nie zawracać sobie tym głowy ,Mój chłopak powiedział że nie ma czego się obawiać że ona to rozdział zamknięty..

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:25:12

Nie zatrzymasz nikogo na siłę, jeśli będzie chciał odejść to odejdzie. Moim zdaniem nie pozostaje Ci nic innego jak nie ingerować. Skoro powiedział, że rozdział zamknięty to może tak właśnie jest. Poczekaj jeszcze.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:30:15

chłopak ma swój rozum, więc się nie przejmuj.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:31:01

Skoro Twój chłopak powiedział że to rozdział zamknięty to nie masz sie czego obawiać :)
Dziewczyna pewnie zrozumiala co straciła i być może chce spróbować to odzyskać....
aaa Ty...... może troche więcej zaufania ? :)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:38:06

laska szuka typowego pocieszenia po swoim zmarlym chlopaku... wiec przyczepila sie pewnie chlopaka, ktory kiedys cois do niej czul.. bo mysli ze to wroci... i ze cie oleje i znowu poleci na swoja byla dzoiewczyne...

tak myslala raz moja znajoma jak chciala rozbic nowy zwiazek mojego kolegi... traktowala go jak kolo ratunkowe i robila straszne rzeczy by do niej wrocil... wiec skoro Twoj chlopak mowi, ze to zamkniety rozdzial to powinnas mu zaufac, ale tez nie lekcewazyc tego co robi ta panna... szczerze mow mu kiedy cie bedzie denerwowac... tak zeby wiedzial :-)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:38:43

dziwna dziewczyna, moze lajki nic nie znaczą, ale jezeli jest tak jak myslisz to jest chore zeby po smierci chłopaka szukac nastepnego..czy nawet uderzać do byłego

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:41:24

Cytat
klasiula
chłopak ma swój rozum, więc się nie przejmuj.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:41:54

Nie pozostaje Ci nic innego tylko mu wierzyć, że to rozdział zamknięty.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:44:01

Zaufaj mu i uwierz ,że to już zamknięty rozdział. Jeżeli Cię okłamie,to znaczy ,że jest tyle warty co ta jego pusta była laska..

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:44:24

Cytat
lola17xD
dziwna dziewczyna, moze lajki nic nie znaczą, ale jezeli jest tak jak myslisz to jest chore zeby po smierci chłopaka szukac nastepnego..czy nawet uderzać do byłego

I to po miesiącu już o.O

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:45:18

Cytat
lola17xD
dziwna dziewczyna, moze lajki nic nie znaczą, ale jezeli jest tak jak myslisz to jest chore zeby po smierci chłopaka szukac nastepnego..czy nawet uderzać do byłego

no wlasnie

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:45:27

powiedz, że Cię to wkurza ale nie rób mu afery o lajki na fejsie :) będzie dobrze, skoro rozdział zamknięty to tak pewnie jest :)

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:46:18

Jezeli zacznie cos bardziej do niego "podbijac" to popros go zeby przy tobie napisał jej zeby dała mu spokój. To cie wtedy uspokoji i zapewni ze wszystko jest ok

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:48:12

Jeśli facet powiedział, że to rozdział zamknięty to nie masz co się martwić. Tak jak mówią dziewczyny przeczekaj. Nie martw się na zapas.

Była mojego chłopaka .Pomóżcie .

20 mar 2013 - 10:49:25

Też jestem zszokowana tym że po 1 miesiącu a ona takie rzeczy robi . Widocznie jej zmarł chłopak nie znaczył dla niej wiele . Sam fakt też ze związała się z najlepszym przyjacielem mojego chłopaka świadczy że dziewczyna nie ma zasad i że może posunąć się do wszystkiego..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak nie zaglaskac kotka