Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:38:26

ale po co się spotykać z byłym ? to przeszłość i niech tak pozostanie, "nie wie co czuje" i co niby już się dowiedział ? nawet jak wrócicie do Cb to to ? po jakimś czasie znowu może wypalić z takim tekstem jak już mu się znudzi.
Widać nie znalazł żadnej innej,a nie chce mu się być samemu.

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:38:34

Zależy czy masz kogoś, czy on kogoś...
jeśli nie masz i on nie ma to może warto iść pogodać.. przecież o rękę chyba Cię nie będzie prosić

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:40:59

Ja miałam taką sytuację. Spotkałam się z moim byłym po 3 latach od rozstania. Nie chciałam tego spotkania ale on nalegał. Chciał do mnie wrócić. Dodam, że byłam wtedy w związku i nadal jestem w tym samym:) Generalnie NIE POLECAM takich spotkań. Na mnie to źle podziałało. Sama już nie wiedziałam co czuję i rozchwiało mnie totalnie emocjonalnie. Na nowo zaczęłam przeżywać nasze rozstanie.

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:42:40

Pewnie,że sie z nim spotkaj jak coś jeszcze do niego czujesz :) Ja po spotkaniu z byłym, wróciłam do niego i teraz już jesteśmy narzeczeństwem :))) Więc czasem warto spróbować :)

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:42:51

ja bym poszła
nic mi by nie zależało

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:45:12

Miałam tak kilka razy. Zwykle to były spotkania kumpelskie. Oprócz z jednym.. Przez dwa lata (licząc od momentu zerwania) co jakiś czas się spotykaliśmy. Często dochodziło do tego, że flirtowaliśmy lub się całowaliśmy. Przez te dwa lata się zdarzyło, że i on miał jakieś tam dziewczyny, a ja chłopaków, ale te związki trwały krótko (np. miesiąc, dwa), bo to nie było to.. I w przerwach między tymi związkami się widywaliśmy, nie w trakcie. W końcu on znalazł dziewczynę z którą stworzył poważny związek, niedługo po tym ja poznałam osobę, przy której nie myślałam o byłym. Jego związek trwał chyba półtora roku-dwa lata, a mój 7 miesięcy. Kilka razy się spotkaliśmy po tych związkach. On mi sugerował, że coś do mnie czuje wciąż, ale z mojej strony nie było już zupełnie żadnej chemii. Aż sama się zdziwiłam, że kompletnie nic. Widać nawet największa miłość umiera ;p

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:45:55

Miałam nie jedną propozycję od byłego żeby się spotkać, ale odmówiłam. Nie chciałam go oglądać no i obecny chłopak był przeciwko temu żebym do niego jeździła. Skończyło się na tym, że nie mam z byłym kontaktu od sierpnia a reszta moich rzeczy dalej u niego jest i pewnie już ich nie odzyskam.

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:52:04

Ja bym się nie spotkała w takich okolicznościach(mam na myśli to,że kiedyś
Cię zostawił bo nie wiedział co czuje) a teraz zachciało mu się spotkać to Ty masz być na jego zawołanie.Oj nie .

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:52:07

nigdy bym sie nie spotkała z facetem ktory mnie zranil zdradzil czy cos takiego...

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:52:39

Myślę,że faceci którzy zrywają "bo nie wiedzą czy coś czują" nie są warci naszej uwagi.. Często jest to tylko przykrywka, żeby w trakcie zerwania zliczyć jakąś inną panienkę i ewentualnie błagać Cię o to byś przygarneła go do znowu. Jeśli nie czujesz jakieś silnej wiezi emocjonalnej z nim i wiesz, że dasz sobie spokojnie rade lub masz przeczucie, że jest tak jak napisałam to szczerze radze Ci olej go. Wiem co pisze bo żyłam w takim toksycznym związku przez prawie dwa lata i jedyne co mam z tego to nieufność, blizny psychiczne i nic wiecej. Niektórzy nie są warci naszej uwagi, ale nie skreślaj odrazu każdego następnego ; >

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 09:52:50

Do mnie odezwał się chłopak po 9 latach i też zaproponował spotkanie. Odmówiłam, bo akurat w tym przypadku nie widzę sensu spotkania się nawet na spacer czy kawę.

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 10:14:50

raczej bym sie nie spotkała, nie ma sensu rozgrzebywać czegoś co jest przeszłością zwłaszcza kiedy to on Cię zostawił..

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 10:17:15

Nie spotkałabym się. Po co wszystko rozgrzebywać, trzeba iść dalej.

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 10:20:09

Miałam taką sytuację,nie byliśmy razem miesiąc,on zaproponował spotkanie i wróciliśmy do siebie. Teraz 8 lat razem:)

spotkanie z byłym, Poszłybyście?

19 mar 2013 - 10:27:08

JEŚli będzie mu na Tobie zależało a Ty go olejesz to sam będzie sie starał :) Sama wiem po sobie , jak mój były mąż mnie zostawił z dzieckiem a miesiąc przed rozwodem sie odezwał że żałuje , że kocha i takie tam . . . jak w październiku zaczął tak do dnia dzisiejszego wypisuje . . . tylko że ja w grudniu wyszłam za mąż ponownie , mamy śliczne córeczki ( jedna właśnie z tamtego małżeństwa ) i nie mam zamiaru wracać do kogoś kto raz mnie zawiódł . . . dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi . . . a spotkanie ? po co niby ? żeby to wszystko do Ciebie wróciło , i później znowu będziesz żałowała ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 10:34 przez Madzia12345621.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zerwanie przez sms-a...