Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

pierwszy na powaznie- tak nam sie wtedy wydawalo : bylam w drugiej klasie liceum :)

Pierwszego chłopaka miałam w wieku hmmm... 8 lat? Niezłe ziółko z niego było i w sumie nadal jest był w moim wieku a juz wtedy palił papierosy:D Takiego na poważnie miałam w 2 liceum ale byłam z nim tylko 3 miesiące a ten najprawdziwszy i JEDYNY 3 miesiące i 1 dzień po mojej osiemnastce na mojej studniówce na której byłam z moim byłym tym pierwszym poważnym:D No i jesteśmy razem 1.5 roku jest cudownie z małymi wyjątkami:)

Cytat
kozia18
w wieku 11 lat, szkoła podstawowa:) potem kilku w gimnazjum, a teraz mam jednego od 3 lat, pozanlismy sie przez smsa:)
zaciekawiło mnie to ;D możesz coś więcej napisać? :)

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

7lat -mój pierwszy:D sąsiad:) haha

pierwszy chyba w 2 klasie podstawowki,wiem smiechowo, dał mi nawet buziaka w policzek! ;D a od 5 klasy zmieniałam czesto ;D
w 1 klasie mialam tez kilkunastu ;D
a taki powazniejszy zwiazek mialam w wakacje po 1 klasie gimnazjum ;D
i byłam z nim ponad 6miesiecy ;D
a teraz mam jeszcze powazniejszy zwiazek ;D i jestem po 2 gim ;D i jestem juz 3 miesiace

Cytat
MalwkaR
ale chłopak w podstawóece czy jakoś początki gimnazjum to nie związek, co to może być za związek jak to jeszcze jest się dziećmi, ja tamtych znajomości nie zaliczam do posiadania chłopaka :)
a powinnas ja miałam chlopaka w wieku 14 lat (bylo wczesniej z dwoch ale to milostki glupie byly) teraz mam 23 i jestesmy juz malzenstwem a niedawno urodzil nam sie dzidzius:)))))))

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

6 lat - i to nie tyle chłopaka, co narzeczonego! Oświadczył się z paczką moich ulubionych ciastek ;) a inny z 7 pierścionkami żebym miała do wyboru :p pierścionki wzięłam, a jemu kazałam spadać... oj podła byłam ;)

17 lat :) mój pierwszy i mam nadzieje , że ostatni ... jestesmy juz razem 4 lata

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Blondyneczka1988
17 lat :) mój pierwszy i mam nadzieje , że ostatni ... jestesmy juz razem 4 lata

to się nazywa szczęście :)

hfdhsfhfh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-22 13:07 przez czekoladoowa.

Moj na koniec podstawowki ale on raczej byl dlatego zbey sie pokazac nie rozumialam co to znaczy byc z kims xD

16 lat i mam go do dzisiaj. za parę dni będzie nasza trzecia rocznica :D

W przedszkolu miałam ślub. bez sukni, ale z kwiatami, i obrączkami ( plastikowymi ), ale teraz ten koles to idiota. xD

Cytat
koralik
ja mam 15 i nadal nie mam !! ;( a czasem by się przydał...
a ja w szkole byłam brzydkim kaczątkiem i kujonkiem. pierwsze randki zaczęły się już na studiach, jak miałam 17. chłopaka, z którym jestem dotychczas spotkałam jak miałam 21, razem jesteśmy 4,5 roku. warto było poczekać i powybrzydzać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka muzyka na noc poslubna? :)