Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

17 lat.......byliśmy 8 miesiecy ze soba... a pozniej kolejny ale to trwało 4 miesiące a od 19-tki mam tego jedynego i jesteśmy do dziś ze sobą (6 lat)

ttt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 23:35 przez xsylwiia.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

chlopcy sie juz w pzedszkolu zaczeli, jakies 5 lat hehehe a tak na powaznie, to 14, zostawil mnie jak zaszlam w ciaze

oj ja to miałam z 5, 6 lat.. ;D
potem kolejny, już taki na poważnie to był dopiroo... w 2 gimnazjum... ogólnie wspominam fajnie.
Teraz - 1 LO szykuje się kolejny. ;>

9lat pierwszy ;d później jakiś się natrafił, a w wieku 15 lat ten, z którym jestem już prawie dwa lata :)

W gimnazjum czy podstawówce to się co 2 tygodnie miało jakiegoś innego chłopaka. Ale ja tam tego nie uznaję. W takim poważnym związku jestem od niecałych dwóch lat, a chłopaka poznałąm 6 lat temu...czyli jak się wprowadziłam do jego bloku hehe;) mieszka piętro niżej- fajnie, co?....

w 3 gim ;p bylam z Nim miesiac :D:D

ja prawie17 pierwszy i ostatni ;) juz kilka lat razem i napewno na zawsze;)

pewnie beda zdania ze powinnam innych "spróbować" ale nie o to w tym wątku chodzi zreszta chcecie próbujcie ja nie musze;)

ja miałam 17 lat jak poznałam mego lubego ;] jesteśmy już ponad 3 lata razem ;] i jest ok ;] a tak jak byłam w przedszkolu to miałam jednocześnie dwóch :D do dziś pamiętam ich imiona Szymon i Artur :D

pierwsza gim - 5 dni ;D

ja mialam 13 lat i jestesmy juz ze soba 2 lata i nie mamay zamiau sie zostawic ;)

szok! ja chyba jestem jakas staroswiecka- moj 1 ale taki prawdziwy chlopak z ktorym sie nie tylko calowalam;-) 19lat

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

Hm, z 4 lata miałam XD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wrócić do byłego ?