Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:11:06

Cytat
betulek
zawsze myślałam, że o związek trzeba się postarać - żeby był i żeby trwał. I długi czas tak żyłam - starając się

Pewnego dnia przyszła kumpela i wyciągnęła mnie na miasto. Odwiedziłyśmy kilka knajpek na Starówce, w końcu dotarłyśmy do takiej pełnej ludzi, po których widać było że się znają. Było koło północy. Ja mówię do Moniki: Chodźmy stąd, tu jakaś impreza zamknięta chyba. Podszedł do mnie facet (wygląd lekko powyżej przeciętnej) i powiedział: Zostań. Stanął koło mnie, podał mi ramię tak, żebym mogła go wziąć pod pachę i tak staliśmy. Dopiero po jakiejś godzinie przyszło nam do głowy, że nie wiemy, jak mamy na imię. Ale wtedy już wychodziliśmy na spacer (łaziliśmy do 5ej nad ranem) Jesteśmy razem szósty rok.

prawdziwie kocha się raz, reszta to takie wrażenie, bo nie ma odpowiedniej skali porównawczej

piękna historia, pozazdrościć ciekawego startu :)

aczkolwiek nie zgodzę się, że prawdziwie kocha się tylko raz.
Ja byłam kiedyś zakochana w chłopaku ponad 2 lata, co tu dużo mówić - była to miłość platoniczna.

Ze swoim obecnym chłopakiem jestem prawie 3 lata i nie wyobrażam sobie być już z kimś innym.
Do dzisiaj pukam się w głowę - jak ja mogłam kochać tamtego skoro ten jest taki cudowny?

Mówisz tak, bo jestes ze swoim facetem cały czas. A gdybyście się rozstali (odpukać, nie daj Boże)? To gdybyś poznała po jakimś czasie kogoś i się z nim związała to bys mówiła, ze prawdziwie można kochać tylko raz?

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:11:40

skad ja to znam ;/;/to tylko dziewczyny tak to przezywaja a dla chlopka to rybka jak nie ta to nastepna wogle uczuc nie maja strasznie to boli ale trzeba zyc dalej ja sobie poprostu tlumacze tak ze nie byslismy dla siebie pisani i temu tak wyszlo ze gdzies tam czeka na mnie ten jedyny kiedys go znajde wiec glowa do gory bedzie dobrze ;)))

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:13:35

Cytat
xxRoSeSxx
Ja mialam kiedys chloapak - przez 2 lata i byl on moja 'pierwsza miloscia' ;) jednak rozstalismy sie, choc od tego czasu minelo juz 5lat , ja nadal cos do niego czuje. Moze to juz nie milosc, jednak jakas taka sympatia - nawet nie wiem jak to nazwac. :P

Po prostu serce bije mi mocniej gdy go spotykam. :)

Ale mam tez chlopaka od 3 lat prawie i za zadne skarby nie wrocilabym do poprzedniego zwiazku. Kocham mojego terazniejszego chlopaka , to co bylo - to bylo .

Ale na pewno raz w zyciu sie nie kocha. Przynajmniej nie ja . :)

chyba masz na myśli sentyment ;)

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:18:05

kazda milosc jest inna i zawsze nam sie wydaje ze to ta ostatnia , a potem zycie pokazuje co innego . motyle w brzuchu trwaja zaledwie 3 miechy , potem zaczynamy dostrzegac wady partnera , to szalenicze zauroczenie i euforia przeradza sie w przyjazn i to wtedy sie przekonujemy czy dna osoba jest ta z ktora bysmy chcieli przezyc reszte zycia . dzieki roznym wzlotom i upadkom w zwiazku dowiadujemy sie czy mozemy polegac na partnerze , czy nas wspiera czy tez jest egoista ktory mysli tylko wylacznie o sobie . mnie wlasnie stuknie 10lecie pozycia malzenskiego w sierpniu i bylo raz lepiej raz gorzej ale wiem ze moj partner mnie bedzie zawsze wspierac a to jest dla mnie najwazniejsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 21:20 przez agata74.

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:20:09

ja jestem po rozstaniu moja pierwsza miłośc iw łasnie cały czas myśle ze to ta prawdziwa i że nikogo jużnie pokocham

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:23:28

Cytat
martuuus

aczkolwiek nie zgodzę się, że prawdziwie kocha się tylko raz.
Ja byłam kiedyś zakochana w chłopaku ponad 2 lata, co tu dużo mówić - była to miłość platoniczna.

Ze swoim obecnym chłopakiem jestem prawie 3 lata i nie wyobrażam sobie być już z kimś innym.
Do dzisiaj pukam się w głowę - jak ja mogłam kochać tamtego skoro ten jest taki cudowny?

Mówisz tak, bo jestes ze swoim facetem cały czas. A gdybyście się rozstali (odpukać, nie daj Boże)? To gdybyś poznała po jakimś czasie kogoś i się z nim związała to bys mówiła, ze prawdziwie można kochać tylko raz?

i to jest kwestia skali porównawczej. Możemy porównywać tylko do tego, co znamy. Ty też nie wiesz, kto czeka za rogiem...

Rozstaliśmy się, jak sie dowiedziałam przypadkiem, że jest rozwodnikiem (wiedziałam, że ma syna, nie wiedziałam, że miał żonę). I przez jakiś czas było dziwnie - dzwonił co rano jak zawsze, ale nie było o czym gadać. Przysyłał sms "Dobranoc" ale nie było w tym uczucia. I kiedyś zamiast zwykłego Dobranoc przyszedł sms "Ja już nie mogę" odpisałam "Ja też nie". Rano obudził mnie domofonem, zrobił śniadanie, usiadł naprzeciwko i powiedział: Co chcesz wiedzieć? Wypytałam o wszystko, nawet jak próbował trochę koloryzować to się za chwilę poprawiał. Dlatego teraz mogę powiedzieć, że jesteśmy kochankami i przyjaciółmi, i nawet jak sie zauroczę jakimś facetem (co mi się zdarza częściej niż jemu) to i tak wiem gdzie moje miejsce

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:25:15

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 21:28 przez Kruwka.

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:26:01

ja zakochalam sie bez pamieci i bardzo zaluje i trwa moja milosc juz 4 lata dajcie recepte na odkochanie

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:26:49

moim zdnaiem stara milosc rdzewieje ;]
przeciez przypadkiem ten chlopak jest pierwszy a tamten ostani.....
poza tym ja do moich bylych czuje obrzydzenie ;]

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:27:10

miłość..piękne uczucie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 21:30 przez Kruwka.

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:29:04

Cytat
bella_911
ja zakochalam sie bez pamieci i bardzo zaluje i trwa moja milosc juz 4 lata dajcie recepte na odkochanie
zdobyć.
i przekonać się, że nie wszystko złoto, co się świeci

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:30:46

Podpisuje sie pod zdaniem "kocha sie tylko raz". Mimo, ze mam juz 34 lata, męża, synka-takie poukładane życie to czasami w myślach wracam do wspomnien...wspomnienie ma na inie B. byliśmy ze sobą 8 cudownych lat i ...skonczyło sie przeze mnie.Nie wiem dlaczego, ale do dzisiaj czuje, ze coś nas łączy...nie umiem tego nazwac...to takie nierealne.Bo "tam na dnie został Jego ślad, głęboko tam, wciąż Jego muzyka we mnie gra..." to słowa z piosenki P.Markowskiej "Świat sie pomylił"- którą uwielbiam.Pozdrawiam.

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:33:53

jest jedna miłośc taka gorąca i romantyczna, namiętna dla której możesz zrobić wszystko, a reszta to racjonalna miłość miłość przemyślana i nie taka spontaniczna, takie jest moje zdanie.

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:37:36

Cytat
szafir
jest jedna miłośc taka gorąca i romantyczna, namiętna dla której możesz zrobić wszystko, a reszta to racjonalna miłość miłość przemyślana i nie taka spontaniczna, takie jest moje zdanie.

AMEN

Raz Kocha Się Prawdziwie...

24 lip 2009 - 21:39:33

Cytat
szafir
jest jedna miłośc taka gorąca i romantyczna, namiętna dla której możesz zrobić wszystko, a reszta to racjonalna miłość miłość przemyślana i nie taka spontaniczna, takie jest moje zdanie.

to chyba ta ostania ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w jakim wieku mieliście pierwszego chłopaka ?