Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet i problem

15 mar 2013 - 19:00:34

Witam wszystkie kobietki. Na wstępie zaznaczę,że jestem tutaj nowa,i zupełnie bezradna,także proszę mnie nie hańbić.. Chodzi o faceta,pewnie już macie dość tych tematów,ale Ja nie wiem co zrobić,jak postapić..
A więc miesiąc temu poznałam faceta,wspaniałego faceta,spotykamy się,piszemy,dzwoni do mnie,jest pięknie.. kupuje kwiaty,zaprasza na romantyczne kolacje.. No po prostu BAJKA. Gdy z nim siedzę mam motylki w brzuchu.. Tylko niestety,gdy wszystko jest ok,to zawsze musi się coś spier*zielić.. I tak się też stało.. w czerwcu wyjeżdżam do Holandii na 4 miesiące, będzie dzieliło nas ok.1500km. Nie mam pojęcia jak mu to powiedzieć,co zrobić,boję się jego reakcji.. Choć wiem,że będzie mu bardzo przykro bo kilka razy powiedział,że gdyby mnie stracił to by chyba umarł. Najgorsze jest to,że ja muszę wyjechać... Pomocy
dodam jeszcze,że on ma 23lata, a Ja 19. I to nie jest mój chłopak.

----------------------
PROSZĘ O UMIESZCZENIE WĄTKU WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 19:33 przez czarnulkaaaaa.

facet i problem

15 mar 2013 - 20:00:22

A jakie chcesz rozwiązanie usłyszeć ? skoro musisz jechać to nie ma innego wyjścia jak mu powiedzieć i liczyć na to że poczeka ...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

facet i problem

15 mar 2013 - 20:03:55

Powiedz teraz i daj mu czas na przyzwyczajenie się do myśli o chwilowej rozłące. Im dłużej zwlekasz tym gorzej, poczuje się oszukany.

facet i problem

15 mar 2013 - 20:10:28

sory ale denerwuje mnie to, że dziewczyny tak bardzo przywiązują się do facetów a później nie mogą bez nich normalnie funkcjonawać. Będzie ciężko pewnie ale 4 miesiące to nie aż tak długo, dasz radę.

facet i problem

15 mar 2013 - 20:14:03

Oczywiście powiedz,że wyjeżdzasz i wyjaśnij dlaczego tak jest,jeśli chłopakowi na Tobie zależy i ma coś z tego wyjść to poczeka i będzie happy end ;);D

facet i problem

15 mar 2013 - 20:17:02

przecież to tylko 4 miesiące a nie całe życie:)
szybko przeleci.
ludzie mają większe tragedie...

facet i problem

15 mar 2013 - 22:02:18

powiedz mu jak najszybciej, bo nie tyle wyjazd co ukrywanie go rozwali Ci związek.

facet i problem

15 mar 2013 - 22:05:48

Powiedz mu, dodaj, że to dla Ciebie ważne. Lepiej teraz jak w ostatniej chwili, postaw się na jego miejscu i pomyśl jak najlepiej to powiedzieć :).

facet i problem

15 mar 2013 - 22:16:44

Łeee, myślałam, że coś poważnego:) Ja po miesiącu związku wyjechałam na 3 m-ce do Londynu - zaczekał. Twój też pewnie poczeka, porozmawiaj z nim.

facet i problem

15 mar 2013 - 22:22:19

Mój luby juz 3 miesiące siedzi "zagramanicą". Jeszcze niecałe 1,5 miesiąca i wraca. Spokojnie, to nie koniec świata :) A do czerwca jeszcze daleko, zdążycie nastawić się psychicznie ;)

facet i problem

25 mar 2013 - 18:30:53

Sama jestem w podobnej sytuacji. Nie znamy się długo, nawet jeszcze w pełni nie jesteśmy razem a mi za miesiąc szykuje się półroczny wyjazd. I teraz nie wiem czy odpuścić sobie od razu, przecież nie mogłabym po tak krótkim czasie wymagać od niego, żeby zaczekał. A najgorsze jest to, że naprawdę mi zależy i czuję, że coś prawdziwego mogłoby z tego być.

facet i problem

25 mar 2013 - 20:11:17

Kocha to poczeka, życie wszystko zweryfikuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla chłopaka