Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:22:38

Co lubicie najbardziej u waszego mężczyzny? chodzi mi tutaj o wszystko: zachowanie, ubiór, wygląd, jak sie czesze, sytuacje w których go wielbicie po prostu wszystko wszystko.
Ja uwielbiam gdy mój chłopak ma taką roztrzepaną fryzurę, gdy ujmuje moją twarz w ręce gdy mnie całuje, jak gotuje bez koszulki to są sytuacje, rzeczy ktore w nim uwielbiam i aż mi się nogi uginają gdy tak jest:)
A Wy?

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:24:31

To, że mi pomaga w domu, umyje naczynia, razem ugotujemy, jak tzreba to i łązienkę i kuchnię posprząta bez marudzenia. Może nie zawsze trafia z prezentami i kwiatami, ale reszta bez zarzutu;)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:25:10

lubię wszystko, oprócz tego że jest uparty.
niestety mamy ten sam znak zodiaku i upór niekiedy doprowadza do zgrzytów.

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:25:19

... za to, że jest odpowiedzialnym i dobrym mężem :)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:27:50

Lubię to, że zawsze jest kiedy go potrzebuję.
Bez koszulki jak biega to też uwielbiam.
I może to, że nie jest zarozumiały i się ze mną wygłupia.
:)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:30:21

Mój ma dłuższe włosy zawsze zaczesane do tyłu na żel i zarost :D wygląda jak prawdziwy amant :D, kiedy rano wstaje ma boską burzę loków :D ciemne gęste loki!!

Uwielbiam jego poczucie humoru i sposób w jaki na mnie patrzy :)

Szczęśliwsza w życiu nigdy nie byłam :)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:34:17

zapomniałam dodać, że ja nie lubię u chłopaków, bo mam jednego i w dodatku jest już dawno mężczyzną.

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:36:54

W sumie się nad tym nie zastanawiam,chyba całkoształt ;)
Ale najbardziej to,że zawsze mogę liczyć na jego i jego pomoc, do tej pory nie było sytuacji,kiedy bym go potrzebowała,a on by mi odmówił. Zawsze dotrzymuje obietnic i jest prawdomówny :) Bardzo czuły, i mimo,że jest wielkim facetem potrafi być bardzo delikatny ;) Jest męski a zarazem wrażliwy,i to jest świetne.
W dodatku jest bardzo inteligentny,aż sama się nieraz czuję jak małe, głupiutkie dziecko :P

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:37:42

Co lubię w Nim ? to, że kocha mnie bezgranicznie i okazuje mi to każdego dnia ! Dzięki temu czuję się przy nim w pełni szczęśliwa.
Kocham w Nim to, że przez półtora roku związku i przez 6 lat przyjaźni zawsze mogłam na Niego liczyć.
Za te kwiatki, które dostaje bez okazji. Za Jego cierpliwość do mnie.
Za to, że zawsze jest uśmiechnięty i zaraża tym wszystkich dookoła. I za to, że sięga prawie do nieba ;)

ale czasem są momenty, że mnie irytuję ! ;)

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:38:08

Poczucie humoru :) kochamy się wygłupiać razem :) no i to, że nie chowa swoich uczuć, jak coś mu leży na serduchu to mówi, o co chodzi :)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:38:19

Treść posta została usunięta automatycznie

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:38:56

Zmarszczki wokół oczu od ciągłego uśmiechu :)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:40:03

ja uwielbiam w moim facecie to, że jest bardzo męski, chodzi nie tylko o wygląd ale też o zachowanie. Jest 100% facetem. ma takie przenikliwe spojrzenie, takie trochę władcze. doskonale wie jak traktować kobietę by czuła się bezpieczna, piękna i wyjątkowa :) Podoba mi sie w nim również to, że ma swoje pasje, zamiłowania, plany na przyszłość, cele do których dąży. Imponuje mi swoim intelektem i wiedzą. Lubi czytać książki, lubi wypady na kawę lub do knajpki na kolację. Nie interesuje go chlanie piwa z kumplami, dla niego to prostackie :) Jest to facet z klasą i bardzo mnie to w nim pociąga, zawsze chciałam mieć przy swoim boku kogoś takiego. Oczywiście z tego opanowanego mężczyzny potrafi przy mnie przemienić się w dziecko gdy bijemy się poduszkami, śpiewamy głupie piosenki, tańczymy lub oglądamy jakies filmy animowane :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 14:42:59

uwielbiam kiedy po prostu jest przy mnie, jego pięknie wyrzeźbione ciało, jak całuje mnie w czoło, jak o mnie dba, że pomimo iż mam tyle wad nadal mnie kocha i uważa że moje wady są "urocze". Uwielbiam,jego poczucie humoru i że przy nim zawsze mogę być sobą.Uwielbiam go całego.

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:02:30

Lubie to ,ze zawsze moge liczyć na jego racjonalne myslenie.
to ,ze pomaga mi w domu , zmywa gotuje , sprząta , że otwiera mi drzwi od samochodu ,ze nosi zakupy.Zawsze pomoze jak jest problem i ze czasem mnie opieprzy jak coś robie nie tak :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak