Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:06:41

Kwiaty i czekoladki :-)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:07:26

Uwielbiam mojego faceta za to że traktuje moje dziecko jak swoje:) KOCHAM!!

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:07:32

Uwielbiam w nim to, że jest twardy jak skała, ale nie jeśli chodzi o mnie. To, że jest moją ostoją. To jakim jest wspaniałym, inteligentnym, troskliwym mężczyzną. Nie mówiąc już o jego długich włosach, pięknej twarzy i umięśnionych kochanych ramionach:3

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:09:56

uwielbiam go łysego prosto z fryzjera a do tego jak ma taki jedno dniowy zarost mrrr serce

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:10:43

Sprawił, że jestem kobietą i się tego nie wstydzę. Pomaga mi i jest przy mnie w razie kłopotów.

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:11:41

Cytat
karoDG
ja uwielbiam w moim facecie to, że jest bardzo męski, chodzi nie tylko o wygląd ale też o zachowanie. Jest 100% facetem. ma takie przenikliwe spojrzenie, takie trochę władcze. doskonale wie jak traktować kobietę by czuła się bezpieczna, piękna i wyjątkowa :) Podoba mi sie w nim również to, że ma swoje pasje, zamiłowania, plany na przyszłość, cele do których dąży. Imponuje mi swoim intelektem i wiedzą. Lubi czytać książki, lubi wypady na kawę lub do knajpki na kolację. Nie interesuje go chlanie piwa z kumplami, dla niego to prostackie :) Jest to facet z klasą i bardzo mnie to w nim pociąga, zawsze chciałam mieć przy swoim boku kogoś takiego. Oczywiście z tego opanowanego mężczyzny potrafi przy mnie przemienić się w dziecko gdy bijemy się poduszkami, śpiewamy głupie piosenki, tańczymy lub oglądamy jakies filmy animowane :)
Gdzieś Ty Go znalazła? ja też chce takiego :/

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:17:46

Milion forumowiczek i tylko dwie stronki facetów z zaletami? Oj coś kiepsko, panowie... Postarać się bardziej!

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:20:54

Poczucie humoru, spontaniczność, to jak gotuje serce i że nie przejmuje się co pomyślą inni ;)

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:45:16

Uwielbiam jego brodę ;D

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 20:59:29

Oj strzeliłabym długą listę...
Pozwolicie, że sobie wybiorę :D

Uwielbiam kiedy mnie obejmuje w nocy, kiedy szaleje w kuchni i słodko mówi "choooodź zobacz czy już dobre", kiedy podśpiewuje sprzątając, uwielbiam kiedy wieczorem siedzi w pokoju bez koszulki, kiedy się śmieje z żartów-sucharów, jak tańczy - patrzenie na niego jak tańczy wywołuje u mnie banana na twarzy na zawołanie i... uwielbiam kiedy się tłumaczy :DD

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 21:03:11

to ze wyjedzie za granicę i będę miała odrobinę spokoju,
oraz to że czyta moje posty szafie

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 21:03:43

Zawsze mam z niego ogromny ubaw jak ćwiczy i przegląda sie w lusterku jak mu 'łapa puchnie' tak sie zawsze z niego śmieje ( nie jest w sobie zakochany, robi to dla jaj),uwielbiam nasze rozmowy przez telefon, gdy on jest ze swoimi znajomymi, ja ze swoimi i gadamy ze sobą za pomocą naszego szyfru. To są takie określenia, których nikt nie rozumie i zawsze wtedy osoby słuchające mają niezły ubaw :D:D Poza tym uwielbiam jego spontaniczność i nieprzewidywalność; siedząc sobie spokojnie na kanapie on potrafi nagle wstac i zacząc mi tańczyć, albo udawać jakieś postaci ( super mu to wychodzi ), lubie jak nosi mnie na rękach, jak całuje po szyi, uchu, obojczyku... Bardzo wielką przyjemność robi mi gotując coś specjalnie dla mnie, albo rysując dla mnie coś, o czym kiedyś tam wspomniałam, ze jest fajne; od razu to wyłapuje i po pewnym czasie wręcza mi rysunek. Lubie jak śpiewa w łazience ( normalnie polewka na maxa :D ) albo jak jestem smutna to wymyśla jakieś głupie historyjki i mi opowiada zebym sie uśmiechneła... No dużo rzeczy lubie, ale tak samo sporo rzeczy mnie wkurza :D:D:D

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 21:06:33

Lubię w Nim to, że jest ze mną tyle lat mimo to, że jestem Zołzą.

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 21:23:13

Uwielbiam go za to,że przy nim czuje się najbezpieczniej na świecie, za to,że zawsze bez wyjątku mogę na nim polegać, za to,że troszczy się o mnie,że jak trzeba to sprząta lub cos ugotuje bez marudzenia (w dodatku nie muszę mu mówić "kochanie zrób obiad albo posprzątaj". po prostu jak jest w domu a mnie nie ma, jak wracam mam gotowy posiłek i porządek w mieszkaniu :)
i za to,że się razem wygłupiamy jak dzieciaki ;p
wiadomo,że ma swoje wady,ale ja także. zgrzyty sie zdarzają,ale czasem ja go sprowadzam na ziemię,a czasem on mnie. po prostu dogaduje się z nim jak z nikim innym :) i jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE !

Co lubicie u chłopaka?

15 mar 2013 - 21:46:39

Ja go Kocham całego, ale najbardziej lubię gdy mnie całuje w czoło i mówi, że jestem całym Światem, bardzo lubię w nim to, że jest opiekuńczy i zaradny.
A moja ulubiona mina to gdy się zawstydza (gdy ktoś go chwali bądź, ja coś mówię co wiem , że go zawstydzi) wtedy ma śliczny słodki uśmiech.
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla chłopaka