Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

42 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 09:53:11

Witajcie dzisiaj rano przydarzyło mi się coś bardzo dziwnego. Mam 23 lata jestem mężatką od 3 lat mamy dziecko studiuje na 2 roku zaocznie nie pracuje. Dzisiaj o godzinie 5.30 gdy smacznie z mężem śpimy przychodzi do nas na góre moja mama i daje mi telefon domowy i mówi że dzwoni ktoś ode mnie z uczelni. Zaspana biore słuchawkę i gadam okazuje się że to taki chłopak który w tym roku doszedł do naszej grupy i że chce się ze mną umówić jak zapytałam po co to powiedział że mu się podobam i że zdobył mój numer domowy bo komórki nie udało mu się. Ja w ogóle taka zaskoczona nie wiedziałam co mam powiedzieć i mówie że pogadamy w szkole on żebym mu podała numer komórki ja mówie że ja się odezwe do niego i stanęło na tym że pogadamy na uczelnie. Jestem od rana wkurzona mama się ze mnie śmieje mąż też się podśmiewuje i wszystko mnie złości . Wydaje mi się że on powinien wiedzieć że mam męża i dziecko bo jak gadamy w grupie to często wspominamy i przy nim też na pewno mówiłam. Dodam jeszcze że nie pasował mi jego głos bo ma lekką wadę wymowy a przez teleon tego nie słyszałam zresztą o 5.30 mogłam tego nie zaczaić. co mam zrobić pomóżcie

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 09:57:21

Dzwonić na domowy o 5:30? To chyba jakiś psychol.

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 09:59:56

Cytat
fasolinska
Dzwonić na domowy o 5:30? To chyba jakiś psychol.

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:00:05

no właśnie nie dość że obudził cały dom to teraz ja o niczym innym nie myśle

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:00:07

Łooo dobrze,że mąz się podśmiewuje a nie robi awantury!!! już sobie wyobrażam swojego faceta jak dowiaduje się, że ktoś do mnie dzwoni...
o Jezusie.... nie miałabym życia, musiałabym uczelnie zmienić!!! bo dziura w brzuchu by była "Czy przestał się do mnie zalecać" Hahahaha.... :|

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:00:16

Nic bym nie zrobila, powiedzialabym mu tylko zeby się odczepił i nie motał mi w zyciu, bo już jestem szczesliwa.

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:00:22

Każdy, kto dzwoni o tej godzinie do ludzi musi mieć coś nie tak z głową;) Idź na uczelnię i zapytaj się go czy do Ciebie dzwonił, jak nie to wytłumacz, że ktoś się za niego podaje a jak tak to powiedz mu wprost, że nie życzysz sobie telefonów o tej godzinie no i masz męża i dziecko więc niech zmieni obiekt westchnień;)

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:01:38

ja bym powiedziała że dziękuję ale nie jestem zainteresowana jego propozycją i na tyle bez żadnego obiecywania mu złotych gór

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:03:12

Co za bezczelny typ. Na Twoim miejscu niezle bym mu nawtykała.

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:03:17

o 5.30 na domowy? On chyba nie jest do końca normalny. Ja bym go unikała kto wie do czego taki gość może być zdolny..

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:04:03

Powiedzieć mu, ze nie życzysz sobie telefonów i jeśli się będą powtarzać to zgłosisz na policję to prześladowanie.

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:04:22

Cytat
Zuosnica
Każdy, kto dzwoni o tej godzinie do ludzi musi mieć coś nie tak z głową;) Idź na uczelnię i zapytaj się go czy do Ciebie dzwonił, jak nie to wytłumacz, że ktoś się za niego podaje a jak tak to powiedz mu wprost, że nie życzysz sobie telefonów o tej godzinie no i masz męża i dziecko więc niech zmieni obiekt westchnień;)

super odpowiedź chyba się tego na pamięć nauczę;)
ale nikt inny w sumie nie wie że ja studiuje z chłopakiem o takim imieniu chyba że któraś z moich koleżanek ale żadna nie ma mojego domowego numeru a on skad by wziął jedynie sekretariat ale jak?

ale jest mi tak strasznie głupio teraz przed moim mężem...

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:05:36

wygląda mi to na głupi żart.O tak wczesnej porze dzwonic?dlaczego na uczelni nie pogada tylko wydzwania do domu?...

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:09:40

wydawało mi się swego czasu że tak dziwnie na mnie patrzył na uczeli i rzucał jakieś głupie teksty ale nic nie mówiłam koleżankom z uczelni bo bałam się że pomyślą sobie że uważam się za taką co żaden facet obojętnie nie przyjdzie. Z moim charakterem to raczej przyjmę postawę unikająca i poczekam czy on coś zrobi...

Głupia sytuacja

11 mar 2013 - 10:11:01

a ja nie widze w tym kompletnie nic zlego ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

on mnie zaczarował...;/