Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

7 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:06:34

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 09:58 przez kasialub.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:09:37

ee ot tak tego na pewno nie powiedzial, z tego co wywnioskowalam od jakiegos czasu sie wam nie uklada??

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:14:00

No tak sypało sie bo ta dziewczyna zaczela sie wpie***lać w masz związek. Ale zaczęliśmy nad tym pracować i od tego roku bylo o wiele lepiej.. Do dzisiaj...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:15:20

nie wiem skąd wy takich gnojków wynajdujecie...
nie mogłaś iść z nim?

Z tego co napisałaś to on szuka pretekstu żeby się rozstać, chce zwalić winę za rozpad waszego związku na ciebie. A on będzie miał czyste sumienie.
On może sobie wychodzić gdzie chce i z kim chce, a Ciebie trzyma w klatce?

BTW od kiedy kąpanie się/branie prysznica świadczy o tym, że gdzieś się wychodzi za moment? Ja byłam przekonana, że chodzi o higienę...

A może po prostu wymknął się do kwiaciarni?

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:16:45

Wybacz, ale myślę, że to zachowanie jest właśnie spowodowane tym, że Wasz związek już się zakończył dla niego, a nie na odwrót.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:18:36

jak już piszesz coś publicznie to sprawdzaj literówki bo ciężko się doczytać...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:19:53

On cz mnie wyśmial jakbym chciała isc z nim. Bo by mu w pracy gadali ze dziewczyna go kontroluje...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:20:18

nie zazdroszczę, dla równowagi wychodź z ajkimiś fajnymi kolegami może

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:21:27

zastanów sie poważnie czy chcesz z takim facetem dzielić życie...
mój narzeczony jest za granicą i rano dostałam esa z życzeniami...
a jak wróciłam z pracy to czekał na mnie bukiet róż, napisał do jego siostry żeby się tym zajęła... i pomyślał, pomimo że jest 1200 km stąd...

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:21:40

Ja rano też myślałam, że mój chłopak zapomniał, więc zrobiłam mu awanturę z samego rana, niestety on zrezygnowany powiedział, że zepsułam mu niespodziankę, ponieważ od rana szykował się do kwiaciarni. Na szczęście kiedy wrócił to ja starałam się żebyśmy skutecznie o tym zapomnieli.

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:22:06

daj sobie spokój z nim to jakiś palant

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:25:50

Cytat
klaudis534
Ja rano też myślałam, że mój chłopak zapomniał, więc zrobiłam mu awanturę z samego rana, niestety on zrezygnowany powiedział, że zepsułam mu niespodziankę, ponieważ od rana szykował się do kwiaciarni. Na szczęście kiedy wrócił to ja starałam się żebyśmy skutecznie o tym zapomnieli.

taaa... i myślisz, że pamiętał? że niby szykował niespodziankę? życzenia mógł złożyć bez kwiatów, a kwiatka dokupić później... niezła ściema, w którą uwierzyłaś

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:32:09

Dziewczyny nie ma co sobie dogryzac. Nie wiem kim trzeba być zeby niszczyć kogos związek. juz przez to wszystko nie wiem czy przesądzam i cos ze mna nie jest ok czy to jest ok ze wylazi z innymi a mi nawet życzeń nie złoży. Chociaz on mówił ze nie świętuje.. Ale dziwny zbieg okoliczności ze w piatek akurat w dniem kobiet.. Śmiech normalnie. Nie wiem czy płakać czy sie śmiać..

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:38:10

Cytat
xanthina
nie wiem skąd wy takich gnojków wynajdujecie...

ja też :/
aż przykro się czyta takie coś :/

dzien kobiet

08 mar 2013 - 20:39:38

Co za koles...kopnij Go w dupe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

o zgrozo co za mąż