Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodzinki :(

23 lip 2009 - 15:28:33

przegiecie;/ czekaj do wieczora, mzoe cos szykuje a jak sie oakze ze nie to mu pdoziekuj za zyczenia..wtedy mu bedzie glupio ;/

urodzinki :(

23 lip 2009 - 15:28:58

przegiecie;/ czekaj do wieczora, moze cos szykuje a jak sie okaze ze nie to mu podziekuj za zyczenia..wtedy mu bedzie glupio ;/

urodzinki :(

23 lip 2009 - 16:06:04

Oj...żółta kartka dla niego... Ode mnie masz najlepsze życzonka:**

no ale...przeczekaj, nie mów nic. Wiem, ze Ci przykro, bo to najbliższa osoba i powinien pamiętać;/ Ale niestety chłopcy tak mają...mój też zapomina czasem o rocznicach, urodzinach, imieninach. W tym roku pamiętał tylko dlatego, że mama mu zapisała w kalendarzu;p

Nie rób mu awantury...jak sobie przypomni bądź przypomni mu siostra to po prostu powiedz, co czujesz. Że Ci przykro, że zapomniał, że Cię zawiódł, że się tego po nim nie spodziewałaś. A jeśli sobie nie przypomni...no to faktycznie podziękuj za "życzenia urodzinowe";/

zweryfikowana
Posty: 453
Ostrzeżenia: 2/5

urodzinki :(

23 lip 2009 - 16:08:18

Faceci tak mają. Ehh ciekawe czy mój będzie pamiętał, bo w poniedziałek mam ;D
a tak poza tym to wszystkiego najlepszego ;*

urodzinki :(

23 lip 2009 - 16:08:27

Napewno pamieta tylko chce cie zaskoczyc nie ma co sie jeszcze zamartwiac :) wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen :) :D

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:39:20

i jak tam? odezwał się drań jeden? :p

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:42:09

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zdaza sie ......
ja mialam taki przypal w tamtym roku.... moj facet pamiatal o urodzinach mieisac wczensiej.... pytal o prezent..... i pamiatal az do samego dnia ...rana .... i pozniej mial mlyn w pracy i zapomnial.... ja ladnie sie ubralam myslac ze gdzies wyjdziemy.. ten przyszdl i nic.... rozryczalam sie :(( bo tak mi bylo przykro.... potem mi to wynagordzil.... w sesie po 5 minutach jak za trybil ze zapomnial..... i poslzismy do kina... i potem do ,...... yhy yhy yhy :)) i bylo milo .....

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:42:23

Wszystkiego najlepszego ; ]
Jutro spytaj się go czy o czymś nie zapomniał.
Jeżeli porządnie wynagrodzi ci tę zapomnienie mozesz mu darować. ;]





Zapraszam do mojej szafy ! Warto.
( ceny do negocjacji )




.

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:42:31

sto lat!!!

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:43:31

hahah o moich ostatnich urodzinach zapomnieli moi starzy bylo mi przykro teraz sie z tego smieje tym bardziej ze jestem jedynaczka:P

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:44:59

a no i oczywiście ja również duuużo dobrego życzę! ((:

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:47:17

STOOO LAAAT!!! :)))))


Skoro zapomniał o tak ważny dniu dla Ciebie (dla Niego powinien on być jeszcze ważniejszy!!), tzn., że jakoś specjalnie Mu chyba na Tobie nie zależy...

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:47:22

trzeba było włączyć opcję na n-k o powiadomieniu o urodzinach. wtedy jakoś wszyscy nagle sobie przypominają.. :P

urodzinki :(

23 lip 2009 - 21:48:01

Najlepszego!

Napisz czy się odezwał. Mój o urodzinach pamięta, ale o imieninach (chociaż on obchodzi jak najbardziej) zapomniał zupełnie. Mało tego, pal licho, że zapomniał, ale jak się skapnął to mi naobiecywał że mi to zrekompensuje i co? Nic. -.-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy macie swoich mężczyzn??