Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 12:54:22

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 15:56 przez Sweetkora.

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 12:54:46

Wrocic zawsze mozna ale czy jest sens? Tu nie chodzi o zadne reguly czy mozna czy nie mozna wrocic, albo czy wypada lub powinno sie. To ma byc pewna decyzja ktorej jestes pewna "Kocham go i nie umiem bez niego zyc!" To wtedy warto wrocic, a z twojego pyt w 1 poscie wynika jakbys sama nie wiedziala czego chcesz. Przynajmniej ja takie wrazenie odczulam:(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 12:56:37

Cytat
Sacrum
ciężko powiedzieć nie znając szczegółów... zależy co było powodem rozstania i dlaczego w ogóle się zdecydowaliście na taki krok.... osobiście uważam że przerwa jest równoznaczna z rozstaniem, a po ewentualnym powrocie już nigdy nie jest tak samo....

właśnie to samo miałam dopisać..

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 12:57:10

oczywiscie ze mozna jezeli tego oboje chcecie;)
a to ze 2 raz niee wchodzi sie do tej samej rzeki to glupie przesady;)

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:04:28

Miałam podobną sytuacje chodziłam z chłopakiem półtora roku, zerwaliśmy ze sobą i po pół roku zeszliśmy się na imprezie naszego kumpla dodam jeszcze ze on był na niej ze swoja dziewczyną jesteśmy razem do teraz a od tej imprezy minął już rok. Nie żałuje tej decyzji ani trochę i to nie prawda ze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jeśli go kochasz to wróć do niego życzę powodzenia ;)

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:26:00

http://forum.szafa.pl/9/556627/zerwalam-z-super-chlopakiem-pomozcie.html
Przecytaj ten temat, jest tu trochę pięknych historii o powrotach, a w moim przypadku było warto:)))))

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:29:54

Warto! napewno jeżeli naprawde sie kochacie to będziecie razem

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:31:04

ważniaki mawiają, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". jest w tym trochę prawdy, ale często zdaża się, że uczucia są silniejsze od racjonalnego myślenia i wszystkiego innego, za czym powinno sie iść.. jeśli czujesz, że jesteś znów szczęśliwa - bądź z nim znów :) wydaje mi się, że to się właśnie liczy - szczęście i spełnienie w uczuciach, nie to, czy związek jest 'odgrzewany'.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-23 13:31 przez blamfever.

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:31:57

Cytat
CHRUPEK
nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki

A może jednak by spróbować?? Żeby później nie załować, że się nie spróbowało...
Oczywiście jeśli tego chcesz.
I zalezy dlaczego się rozstaliście... Jeśli przez zdradę, to bym nie wracała już nigdy więcej do tej osoby.

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:33:28

Cytat
blamfever
ważniaki mawiają, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". jest w tym trochę prawdy, ale często zdaża się, że uczucia są silniejsze od racjonalnego myślenia i wszystkiego innego, za czym powinno sie iść.. jeśli czujesz, że jesteś znów szczęśliwa - bądź z nim znów :) wydaje mi się, że to się właśnie liczy - szczęście i spełnienie w uczuciach, nie to, czy związek jest 'odgrzewany'.

tak własnie :))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:36:38

zależy co było powodem rozstania - jeśli zdrada to ja bym nie wracała


nie jadam odgrzewanego jedzenia i nie wracam do tego co było w życiu tak więc jeśli to ja bym była na Twoim miejscu to bym nie wróciła.

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:45:47

powodem to było jakoś nie układanie sie do końca może? bo ja mam trudny charakter.. o wszystko się obrazam..ale w maju pisał że mnie nadal kocha itp ja wtedy niby kręciłam z jakimś gościem jeśli można to tak nazwac on wcześniej z jakąś panną a teraz oboje sami jesteśmy.. i wlasnie nie wiem..

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:46:38

Jeśli nadal coś do siebie czujecie, a powód z jakiego zerwaliście jest błahy to czemu nie:D??

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;

23 lip 2009 - 13:48:39

Ja z moim chłopakiem rozeszłam się po pół roku bycia razem i po pół roku wróciliśmy do siebie i od tamtej pory mineło 7lat. Nie zamienie go na żadnego innego !!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urodzinki :(