Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:52:46

hehe i moj rowniez sie wkurza, ze za duzo czasu tu spedzam, a w kazdej wolnej chwili zagladam, ciezko to znosi, ale musi heh

zna haslo i czasem tu zaglada co pisze/piszemy na forach, wtedy to dopiero ma ubaw :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:52:51

Cytat
-pocieszna-
haha, to chyba już taka przypadłość facetów ;D mój i brat i chłopak zachowują się tak samo ;D
a chłopak to już w ogóle, zawsze na dobranoc, przed spaniem mi mówi "nie siedź znowu tyle czasu przez pół nocy na tej 'szafie', bo znowu niewyspana będziesz" xDxD mówi to codziennie! ;D
Też dostaje takiego sms ale nie codziennie :):)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:54:20

mój jak wchodze na jego komputer to nawet nie patrzy na monitor i mówi ' kochanie znowu szafa. pl ? ' uśmiecham się i mówi mi zaraz że mam sobie przeglądać te ciuszki jak lubię, lubi jak jestem fajnie ubrana : )

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:54:36

Cytat
Diva1983
Cytat
moniczkka
hah mój się śmieje że na poczcie to mnie pewnie znają i sie śmiają ze wysyłam ciuchy w kopertach :P i ciągle " tylko nie spadnij z tej szafy" ale ogólnie to moja siostra mama i tata i brat się ze mnie śmieją że ile można tu siedziec :D ale cóż :D za 10 lat tez bede miala szafe i dzieci moje sie beda ze mnie pewnioe tez smialy az wkoncu moja córka sama sobie założy profil na szafa.pl



o matko jeśli chodzi o pocztę i bank wiecie ze w ciągu 2 miesięcy zrobiłam ponad 20 przelewów?niezła jestem;-)
ja w ciagu ostatniego miesiaca zrobilam dokladnie.... 26 przelewow :D hahaha wszystko allegro i szafa :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:56:17

Cytat
gato30
moj to nawet nie wie o jego istnieniu ...........im mniej wie tym dluzej zyje.........:))))

moj podobnie ;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 00:02:09

nie mam problemu - nie mam faceta ;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:29:22

mój mnie wkurza w żartach żebym poszła pogadac z molami...

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:33:29

Cytat
martuuus
widzę, że nie tylko mój ma jakieś obiekcje odnośnie szafa.pl ;P
ciągle marudzi `a Ty znowuuuu na tej szafie siedzisz?`


haha jakbym słyszała mojego xD
albo wchodzi dopokoju patrzy co robię i mówi, że wróci za godzinę.. ;p

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:35:41

tak moj tez sie smieje , jak ja chce siasc do komputera a on ;co kochanie wlaczyc ci szafe ;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 16:53:13

a ja mowie mojemu ,ze on tylko samochody i samochody :P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 16:57:38

Kiedy mój facet widzi że się nudzę, to nachyla się nad moim uchem i szepce mi: "Szafa, szafa. szafa..." i tak w kółko:P Cieszy się że w wolnych chwilach mam zajęcie które mnie wciąga:D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

24 lip 2009 - 00:45:37

Cytat
wierchomla
Kiedy mój facet widzi że się nudzę, to nachyla się nad moim uchem i szepce mi: "Szafa, szafa. szafa..." i tak w kółko:P Cieszy się że w wolnych chwilach mam zajęcie które mnie wciąga:D
haha, zabrzmiało, jakby był nawiedzony ;D ;D <przepraszam ;D>

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

25 lip 2009 - 08:01:13

Cytat
paulinkadance
mój mnie wkurza w żartach żebym poszła pogadac z molami...

haha to jest dobreee xDDD

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

25 lip 2009 - 08:07:06

Mój też się nabija :D
Co chwila mówi mi żebym wyszła już z tej szafy :))
Masakra :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

26 lip 2009 - 17:10:20

--- mój zawsze jak do mnie dzwoni i pyta " Co robisz?? a sorry,ze pytam... zapomnialem.. co Ty innego mozesz robic jak nie siedziec na szafie :P "
--- jak mu mowie ,ze jestem nie wyspana to zawsze krzyczy :" znowu pewnie całą noc siedzialas na tej szafie ! "
--- albo kiedys zobaczyl na szafie nick : Pasibrzuch.. i czasem tak na mnie mowi;/ ;/ ale ostatnio sama zaczelam sie tak na Niego przezywac :P
--- a najbardziej to chyba nie lubi tego jak dzwonie do Niego i mowie czy moze przyjechac wczesniej tak przed 17 , wtedy sie wkurza i wie ,ze chodzi o to żeby isc ze mną na poczte i wyslac paczki ;p
--- W ogole wkurza Go ta cała szafa ;dd Ale zawsze mu powtarzam ,ze w ten sposob zarobie na nasz ślub ;D haha
--- a on sie smieje ,ze jak juz bedziemy malzenstwem i bedzie mi kupowal ciuchy itp.. to i tak pewnie wszystko bede wystawiała na szafe ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;