Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 08:50:11

haha xD jak mój słyszy tekst że : "siedze na szafie" to pęka ze śmiechu i mówi żebym jej nie połamała xD
albo : to juz wiem dlaczego mi tak net zamula xP

ewwentualnie przedzeznia mnie i nazywa biedna szafę : szufladą, szmateksem.. itd. x)

A jak sie zdziwił jak usłyszał że to jednak nie : "pazerna baba to wymyśliła" ;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 08:52:12

a mój sobie wszedł i mój profil znalazł :/ a ja powiedziałam, żeby się tym nie interesował :)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 08:52:59

Tak samo :0
W dodatku znalazl moj profil i zobaczyl ze czesc rzeczy ktore mi sprezentowal(nie w moim stylu )wystawilam powiedzial ze moglabym powiedziec ze mi sie nie podobaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 08:54 przez AnnaMariaM.

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 08:57:00

mój mówi że wiecznie siedzę na szafie i nie długo bd miała pustą szafę bo wszystko posprzedaję :)))

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 09:03:48

Cytat
AnnaMariaM
Tak samo :0
W dodatku znalazl moj profil i zobaczyl ze czesc rzeczy ktore mi sprezentowal(nie w moim stylu )wystawilam powiedzial ze moglabym powiedziec ze mi sie nie podobaja

oj to musiało być przykre dla niego;) ale co miałaś ranić jego serduszko? A tak przynajmniej będziesz miała pożytek z tych ciuszków;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 09:08:23

mój kochany mężuś to czasami wchodzi na "szafę" i sprawdza czy nie mam wiadomości;) nieee, nigdy się nie naśmiał...;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 09:15:43

Cytat
tenebris
Mój dziś do mnie przyszedł i siedział na Szafie z 10 min i oglądał szuflady ;P

Szuflady:)?...ja wiem jak niektóre szafowiczki ładnie ciuszki prezentują:P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

05 sie 2009 - 09:23:34

Zawsze kiedy mówię "muszę coś w sprawdzić w internecie", on na to "Tylko nie wchodź na szafę" xD denerwuje go częstotliwość kliknięć - 100/min i tysiać otworzonych nowych kart :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

procenty