Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

40 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:52:46

hehe i moj rowniez sie wkurza, ze za duzo czasu tu spedzam, a w kazdej wolnej chwili zagladam, ciezko to znosi, ale musi heh

zna haslo i czasem tu zaglada co pisze/piszemy na forach, wtedy to dopiero ma ubaw :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:52:51

Cytat
-pocieszna-
haha, to chyba już taka przypadłość facetów ;D mój i brat i chłopak zachowują się tak samo ;D
a chłopak to już w ogóle, zawsze na dobranoc, przed spaniem mi mówi "nie siedź znowu tyle czasu przez pół nocy na tej 'szafie', bo znowu niewyspana będziesz" xDxD mówi to codziennie! ;D
Też dostaje takiego sms ale nie codziennie :):)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:54:20

mój jak wchodze na jego komputer to nawet nie patrzy na monitor i mówi ' kochanie znowu szafa. pl ? ' uśmiecham się i mówi mi zaraz że mam sobie przeglądać te ciuszki jak lubię, lubi jak jestem fajnie ubrana : )

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:54:36

Cytat
Diva1983
Cytat
moniczkka
hah mój się śmieje że na poczcie to mnie pewnie znają i sie śmiają ze wysyłam ciuchy w kopertach :P i ciągle " tylko nie spadnij z tej szafy" ale ogólnie to moja siostra mama i tata i brat się ze mnie śmieją że ile można tu siedziec :D ale cóż :D za 10 lat tez bede miala szafe i dzieci moje sie beda ze mnie pewnioe tez smialy az wkoncu moja córka sama sobie założy profil na szafa.pl



o matko jeśli chodzi o pocztę i bank wiecie ze w ciągu 2 miesięcy zrobiłam ponad 20 przelewów?niezła jestem;-)
ja w ciagu ostatniego miesiaca zrobilam dokladnie.... 26 przelewow :D hahaha wszystko allegro i szafa :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:56:17

Cytat
gato30
moj to nawet nie wie o jego istnieniu ...........im mniej wie tym dluzej zyje.........:))))

moj podobnie ;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 00:02:09

nie mam problemu - nie mam faceta ;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:29:22

mój mnie wkurza w żartach żebym poszła pogadac z molami...

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:33:29

Cytat
martuuus
widzę, że nie tylko mój ma jakieś obiekcje odnośnie szafa.pl ;P
ciągle marudzi `a Ty znowuuuu na tej szafie siedzisz?`


haha jakbym słyszała mojego xD
albo wchodzi dopokoju patrzy co robię i mówi, że wróci za godzinę.. ;p

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 09:35:41

tak moj tez sie smieje , jak ja chce siasc do komputera a on ;co kochanie wlaczyc ci szafe ;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 16:53:13

a ja mowie mojemu ,ze on tylko samochody i samochody :P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

23 lip 2009 - 16:57:38

Kiedy mój facet widzi że się nudzę, to nachyla się nad moim uchem i szepce mi: "Szafa, szafa. szafa..." i tak w kółko:P Cieszy się że w wolnych chwilach mam zajęcie które mnie wciąga:D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

24 lip 2009 - 00:45:37

Cytat
wierchomla
Kiedy mój facet widzi że się nudzę, to nachyla się nad moim uchem i szepce mi: "Szafa, szafa. szafa..." i tak w kółko:P Cieszy się że w wolnych chwilach mam zajęcie które mnie wciąga:D
haha, zabrzmiało, jakby był nawiedzony ;D ;D <przepraszam ;D>

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

25 lip 2009 - 08:01:13

Cytat
paulinkadance
mój mnie wkurza w żartach żebym poszła pogadac z molami...

haha to jest dobreee xDDD

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

25 lip 2009 - 08:07:06

Mój też się nabija :D
Co chwila mówi mi żebym wyszła już z tej szafy :))
Masakra :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

26 lip 2009 - 17:10:20

--- mój zawsze jak do mnie dzwoni i pyta " Co robisz?? a sorry,ze pytam... zapomnialem.. co Ty innego mozesz robic jak nie siedziec na szafie :P "
--- jak mu mowie ,ze jestem nie wyspana to zawsze krzyczy :" znowu pewnie całą noc siedzialas na tej szafie ! "
--- albo kiedys zobaczyl na szafie nick : Pasibrzuch.. i czasem tak na mnie mowi;/ ;/ ale ostatnio sama zaczelam sie tak na Niego przezywac :P
--- a najbardziej to chyba nie lubi tego jak dzwonie do Niego i mowie czy moze przyjechac wczesniej tak przed 17 , wtedy sie wkurza i wie ,ze chodzi o to żeby isc ze mną na poczte i wyslac paczki ;p
--- W ogole wkurza Go ta cała szafa ;dd Ale zawsze mu powtarzam ,ze w ten sposob zarobie na nasz ślub ;D haha
--- a on sie smieje ,ze jak juz bedziemy malzenstwem i bedzie mi kupowal ciuchy itp.. to i tak pewnie wszystko bede wystawiała na szafe ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;