Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:20:58

mój jak pyta np. co dzisiaj robiłam, a ja mówię, że siedziałam na szafie to zawsze sie smieje i pyta jak tam weszłam i żebym czasami nie spadła bo sobie krzywde zrobię ;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:23:53

Moj maz to nazywa szmata.pl oczywiscie bez obrazy dla nikogo, tylko sam wie ile czego mam w szafie...:)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:31:11

My mamy dwa kompy i ja siedze na szafie -on pod szafa i gra w skata To jest wyjscie mowie wam nie kolidować ze soba ,pomyslcie o swobodzie...

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:18:15

kochanie ja sobie założe kiedyś konto na tej Twojej całej SZAFIE i zobaczę co Ty tam wypisujesz" :D

co robisz? znowu szafa.pl :D?
w sumie to wie,ze są tu prawie same baby i my lubimy takie rzeczy więc nic nie mówi:D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:21:38

moj jak sie pyta co robie, a ja odpowiadam ze przy kompie sobie siedze, to on na to - szafa.pl ;) a czasami nazywa ten portal nasza-szafa albo garderoba ;p

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:23:27

Treść posta została usunięta automatycznie

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:24:49

Cytat
Agatt91
a mój nie wie bo po uja :D

DOKŁDNIE !!

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:26:04

mój przegląda razem ze mną ciuchy i mi podpowiada:)) Moja mama też mówi na ten poratl nasza-szafa :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:31:01

A mój jak wyjdzie do łazienki na chwilę (ja oczywiście dopadnę szafę w tym czasie) i jak wraca: Ty znowu na tej szafie? Albo jak mamy gdzieś wychodzić za jakiś czas to mówi: Tylko nie wchodź na tą szafę! :P
Ale jak mam dylemat co do jakiegoś ciuszka to zawsze pomoże.:))

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:40:02

hah mój się śmieje że na poczcie to mnie pewnie znają i sie śmiają ze wysyłam ciuchy w kopertach :P i ciągle " tylko nie spadnij z tej szafy" ale ogólnie to moja siostra mama i tata i brat się ze mnie śmieją że ile można tu siedziec :D ale cóż :D za 10 lat tez bede miala szafe i dzieci moje sie beda ze mnie pewnioe tez smialy az wkoncu moja córka sama sobie założy profil na szafa.pl

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:41:32

mój nawet sobie założył tutaj konto :d

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:44:33

A mój nie wie skąd biorą sie ciuszki w szafie których jest coraz więcej;-)nic mu nie mówie żeby go głowa nie bolała;-)))za to mama twierdzi ze mam obsesje;-))być moze ale tu tyle fajnych rzeczy ciuszki dodatki i można pogadać czy poradzić się ,uwielbiam Szafe;-)))))

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:45:56

Cytat
moniczkka
hah mój się śmieje że na poczcie to mnie pewnie znają i sie śmiają ze wysyłam ciuchy w kopertach :P i ciągle " tylko nie spadnij z tej szafy" ale ogólnie to moja siostra mama i tata i brat się ze mnie śmieją że ile można tu siedziec :D ale cóż :D za 10 lat tez bede miala szafe i dzieci moje sie beda ze mnie pewnioe tez smialy az wkoncu moja córka sama sobie założy profil na szafa.pl



o matko jeśli chodzi o pocztę i bank wiecie ze w ciągu 2 miesięcy zrobiłam ponad 20 przelewów?niezła jestem;-)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:47:01

mojego to wnerwia ze siedze na szafie ze w ogole spędzam za duzo czasu na kompie! ze mi sie to nie opłaca i ze to same glupoty....... a on siedzi na jakims portalu zapalonych posiadaczy bmw i jakos nie marudze:) ale facet to facet stwór bez rozumu:P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 23:52:23

Cytat
Renny
No pewnie ze ma.. heh zawsze powtarza jak go nie słucham"bo zablokuje ci szafa.pl" i nie bedzie ciuhców xD

jakbym słyszałą mojego SZWAGRA.cały czasm i gorzi że zablokuję.Hahah
Kumpel(nie chłopak!) też nie lepszy...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;