Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:55:31

Haha, bardzo podoba mi się ten wątek!:D tak, moj na poczatku sie wkurzal jak wysylalam mu linki z pytaniem "Fajna bluzka?":D ale tez mi doradzal:) teraz mowi ze ja nic tylko siedze tu i siedze i nie mam nic innego do roboty w domu.. ;p ale przyszedl raz do mnie to ogladalismy watek 'zdobycze z sh' to sam chcial ogladac;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:58:18

Cytat
Agneska
Cytat
aasieeq
mój to już wie, że jak Asia przy komputerze to tylko "SZAFA CITY" jak to on mówi hehe :):) ale nie lubi jak siedzę z nim i wchodzę na szafę, bo zaraz mnie wciąga i jest "kochanie jeszcze tylko odpiszę, kochanie jeszcze to, jeszcze tamto " hehe a on biedaczek czeka^^ i się denerwuje, że nie zwracam wtedy na niego uwagi^^:P ale czasem to normalnie pozwala mi wejsc, nie ma nic przeciwko,ale nie na długo ;D i czasem to nawet ze mną ogląda, mówi "o , to fajne" itp hehe doradza mi i czyta czasem ze mną forum i to co piszę i jak odpisuję na wiadomości :D widzę, że czasem ten mój misiek sam się zaciekawi, choć chce to ukryć hehe kochany urwis:))

Hihi mój się zachowuje identycznie :D
Ale On wiee, że kocham ciuszki - już mi od dawna powtarza, że nie mam gdzie tego wszystkiego mieścić i moja szafa pęka w szwach ^^
Nie powiem, czasami jak się wklei w monitor to tylko słyszę - to jest fajne, i to i tamto hihi ^^

hehe no to tak samo mamy xD ale te kochane chłopy xD :)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:58:40

mój również się naśmiewa, ale ostatnio sam dał mi okulary ,żebym wystawiła ;D o właśnie muszę im fotki zrobić ^^

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:01:07

a mój niby nic nie mówi, ale jak tylko się podniosę i zwolni się miejsce przy kompie to zaraz się ładuje i udaje, że szuka czegoś np. na youtube i pokazuje mi teledyski, filmiki, ostatnio jakieś burze oglądałam. Mówie - wyłaź, bo miałam wiadomośc. A on na to: Na Szaaaaaaaafie? nie pali się, jeszcze to zobacz. Az go ochrzanię, to wtedy siada na kanapie i niby z nudów zaczyna gazetę czytać... na głos. Cały rytuał z tym mam.
Spokój tylko, jak są mecze (chodzi oglądać z kumplami w knajpie) albo jak film o gangsterach ogląda (jedyny gatunek, na jaki mnie nie woła, bo moje komentarze przeszkadzają mu w śledzeniu wątku - jakby tam był jakiś wątek poza strzelaniem i spotkaniami w ciemnych ulicach)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:01:53

Cytat
alaolo
a moj najpierw sie smial, a teraz sam mi dal 3 swoje rzeczy zebym wystawila :p

O to zupełnie jak mój :)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:03:02

Cytat
kashmir082
Ja nie mam :P portal jak każdy inny :) a że 99,8% to kobiety, to zawsze mogę czegoś od Was się nauczyć :)
ucz się, ucz, będziesz lepszym mężem

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:05:41

Ja mam to samo dziewuszki:D marudzi mi nad uchem, że wciąż tylko szafa i szafa, no ale cóż zrobic jak to tak uzaleznia?:D Faceci ^ ^

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:06:48

ma jeszcze jeden wkurzający tekst. Jak jest dźwięk maila, to zawsze głupio pyta : służbowy czy z "Mody na sukces"?

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:07:13

mój tylko pyta co jakiś czas "co tam na szafie" albo "masz coś fajnego?" żeby mu pokazać:p i to tyle:)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:08:32

hahahahaa loool moj kolega dawid domnie noo dagamra znowu przeirdziela swoja wyplate na szyfy.pl hahahahaha

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:09:07

Cytat
madziap
moj mi zabronił się wymieniac, bo stwierdził ze mam za duzo tych ciuchów i mam tylko sprzedawac:P ale ja i tak po cichu robie po swojemu:D

heheheh faceci mój mąż też by chciał żebym wyłącznie sprzedawała , mają wyobraźnię ...

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:12:57

Cytat
betulek
ma jeszcze jeden wkurzający tekst. Jak jest dźwięk maila, to zawsze głupio pyta : służbowy czy z "Mody na sukces"?

Hahaha ^^
Mój jeszcze żadnego tekstu nie podłapał, do czasu ;)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:16:31

Mój się śmieje, ale pracuję nad tym...;p;p

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:19:20

haha, to chyba już taka przypadłość facetów ;D mój i brat i chłopak zachowują się tak samo ;D
a chłopak to już w ogóle, zawsze na dobranoc, przed spaniem mi mówi "nie siedź znowu tyle czasu przez pół nocy na tej 'szafie', bo znowu niewyspana będziesz" xDxD mówi to codziennie! ;D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 22:20:25

a mój sie wkrecil i siedzi czasem tutaj wiecej godzin niz ja ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;