Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:31:19

Mój jest na forum citroena i jak siedzi i czyta to mówię "a są tam jakieś tematy o ubraniach?", a on "nie, niestety tu nie ma problemów typu czy ta niebieska bluzka do mnie pasuje albo czy te buty są ładne" i się śmieje xD

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:31:26

a MÓJ to nawet ma tu konto :P:P:P:P:P:P:P:P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:32:10

mój nasmiewa się z niektórych wątków na forum szafy i jak mu coś opowiadam to mówi "już ci wodę z mózgu robi ta szafa":)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:33:08

mój to już wie, że jak Asia przy komputerze to tylko "SZAFA CITY" jak to on mówi hehe :):) ale nie lubi jak siedzę z nim i wchodzę na szafę, bo zaraz mnie wciąga i jest "kochanie jeszcze tylko odpiszę, kochanie jeszcze to, jeszcze tamto " hehe a on biedaczek czeka^^ i się denerwuje, że nie zwracam wtedy na niego uwagi^^:P ale czasem to normalnie pozwala mi wejsc, nie ma nic przeciwko,ale nie na długo ;D i czasem to nawet ze mną ogląda, mówi "o , to fajne" itp hehe doradza mi i czyta czasem ze mną forum i to co piszę i jak odpisuję na wiadomości :D widzę, że czasem ten mój misiek sam się zaciekawi, choć chce to ukryć hehe kochany urwis:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 21:34 przez aasieeq.

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:33:58

Ja za każdym razem słyszę :" O widze nowa szmatka z tego portalu..no tego..no....ciucholadnu":P hehe ale czasem wchodzi na forum i czyta sobie co tam dziewczyny piszą i powtarza mi w kółko że nie rozumie co to za róznica w co o się ubierze..ach Ci Faceci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 21:35 przez honeym.

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:36:29

Hehe mój też się śmieję z tego że ciągle tu wchodzę :D

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:37:44

Cytat
sen7ses
Hehe mój też się śmieję z tego że ciągle tu wchodzę :D

hehe do czasu ;D;D;D potem zacznie go to wkurzać xD a potem jeszcze stanie się zazdrosny , że to nie jem poświęcasz najwięcej uwagi hehe :)))

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:38:09

Mój jak tylko widzi mnie przy komputerze to bez patrzenia na monitor stwierdza: "Szafa" ;D i zawsze słyszę : "weź to już wyłącz" :P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:39:08

moj sie wkurza;] i jest zazdosny;]

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:40:07

Cytat
kredka
moj sie wkurza;] i jest zazdosny;]

no dokladnie :D skąd ja to znam hihi^^ :P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:40:42

mój tylko mówi znowu siedzisz na tej szafie " nałóg " hihi i ma racje, wpadłam w nałóg ;P ale nie narzeka, pyta się czy coś kupiłam/wymieniłam.... a jak pakuję jakąś paczuszkę to tylko się śmieje, że Mnie już na poczcie znają ;P

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:40:45

Moja też tu będzie miała konto :D
"Kashmirka" orientos ragazza!

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:42:41

ja mam zawsze zrzędzenie na ten temat.i jak jestem u niego to zakaz wchodzenia na szafe:)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:42:49

mój jak wraca z pracy pyta tylko : 'co tam dziś na szafie?' :)

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl

22 lip 2009 - 21:45:04

Cytat
aasieeq
mój to już wie, że jak Asia przy komputerze to tylko "SZAFA CITY" jak to on mówi hehe :):) ale nie lubi jak siedzę z nim i wchodzę na szafę, bo zaraz mnie wciąga i jest "kochanie jeszcze tylko odpiszę, kochanie jeszcze to, jeszcze tamto " hehe a on biedaczek czeka^^ i się denerwuje, że nie zwracam wtedy na niego uwagi^^:P ale czasem to normalnie pozwala mi wejsc, nie ma nic przeciwko,ale nie na długo ;D i czasem to nawet ze mną ogląda, mówi "o , to fajne" itp hehe doradza mi i czyta czasem ze mną forum i to co piszę i jak odpisuję na wiadomości :D widzę, że czasem ten mój misiek sam się zaciekawi, choć chce to ukryć hehe kochany urwis:))

Hihi mój się zachowuje identycznie :D
Ale On wiee, że kocham ciuszki - już mi od dawna powtarza, że nie mam gdzie tego wszystkiego mieścić i moja szafa pęka w szwach ^^
Nie powiem, czasami jak się wklei w monitor to tylko słyszę - to jest fajne, i to i tamto hihi ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 21:51 przez Agneska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;