Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

25 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:15:23

Jeżeli Ci się podoba nie zwracaj uwagi na innych MYŚL O SOBIE!!! Mój mąż jest młodszy ode mnie 3 lata, chodziliśmy ze sobą 5 lat, jesteśmy po ślubie 7 lat i choć miałam wielu chłopców starszych TEN jest strzałem w 10!!!!

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:23:10

wolę starszego niż młodszego
:D

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:26:49

Cytat
CHRUPEK
Miłość w dowody nie zagląda jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to co was obchodzą opinie innych.
Cieszcie się życiem i MŁODOŚCIĄ :)
Nagroda Kashmira

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:30:49

jak jestes szczesliwa to nie patrz na zdanie innych :) po jakims czasie sie przyzwyczaja do tego i powinni uszanowac twoj wybor:) ja sama mam rok mlodszego chlopaka i wkrotce minie rok jak razem jestesmy:):)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:32:52

Cytat
kashmir082
Cytat
CHRUPEK
Miłość w dowody nie zagląda jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to co was obchodzą opinie innych.
Cieszcie się życiem i MŁODOŚCIĄ :)
Nagroda Kashmira

hehe :)) jak ładnie :))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:33:41

DZIĘKUJĘ ZA NAGRODĘ

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:35:54

wiesz, licz sie z tym ze chlopcy dojrzewaja pozniej i mimo ze teraz jest zakochany itp to nie mozesz miec do niego pewnosci... Oczywiscie ja Ci zycze jak najlepiej i wiadomo, sa wyjątki :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:37:05

Ja też mam młodszego faceta :-). Przecież nie chodzi o to w jakim kto się urodził roku tylko o to czy jest Wam razem dobrze.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:38:19

Moim zdaniem (mimo że jest bardzo podobne do zdania Chrupka) miłośc łączy dwa serca. Serce kobiety z sercem faceta. Jeżeli dwoje ludzi się kocha i czuje do siebie to piękne uczucie jakim jest miłość, nie powinni zważac na słowa innych mimo że występuje spora różnica wieku. Serce nie sługa i potrafi się zakochać w osobie która ma to "coś". W koncu nie kochamy dla kogos, tylko dla siebie!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:41:21

Co innego gdybyś miała 30 a on 16 lat a u Was są raptem 3 lata różnicy ...
-

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:47:04

Niczym się nie przejmuj. Skoro on Ci odpowiada, to co mają do tego ludzie?!

Mój facet też jest młodszy ode mnie o trzy lata:). Tyle, że w moim wieku (27lat), ta różnica nie jest już zauważalna, zwłaszcza, że Moje Kochanie jest ode mnie wyższe o 26cm :-P. Ale miałam też młodszego chłopaka będąc w Twoim wieku i pamiętam, że nie było łatwo.Też były docinki, ale po jakimś czasie ludzie przestali gadać . Słuchaj serducha, a będzie dobrze:))

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:01:33

:):) odkąd zaczęłam ten temat to uśmiech nie schodzi mi z buzi :)
bo to nie jest problem... bo jeśli to byłoby problemem to od razu moglibyśmy powiedzieć że to miłość nie ma sensu... a przekonałam się że ma wielki sens :) pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy zabrali głos :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:07:03

Mam jeszcze takie zapytanie :) wiele osób wypowiadających się jest w trwałych związkam, np zaręczeni czy po ślubie. Czy trzeba było z czegoś rezygnować w imię szczęścia??

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:08:52

faceci i tak później dojrzewają :/
też bym się z tym czuła dziwnie.

poczekaj, nie zwracaj uwagi na znajomych. liczycie się Ty i on. i zobaczysz co czas przyniesie.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:11:11

Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl