Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:47:39

STOP STREOTYPOM, ZASCIANKOWOSCI..!!



PS. JESTES PEWNA ZE JEST Z TOBA BO COS DO CIEBIE CZUJE A MOZE MYSLI ZE WCZESNIEJ ZROBICIE 'TO' BO JESTES STARSZA.....

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:48:43

Przejmujesz sie znajomymi? To z ich strony tylko zazdrość ;) Moja kuzynka ma meża 2 lata młodszego i są szczęśliwi ;) A moja mama jest starsza od mojego ojca o rok i tez nie widzę w tym katastrofy ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:48:59

Miłość w dowody nie zagląda jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to co was obchodzą opinie innych.
Cieszcie się życiem i MŁODOŚCIĄ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 19:49 przez CHRUPEK.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:50:42

Nie zawsze dojrzałosc danej osoby (lub jej brak) przekłada sie na wiek.jak ci z nim dobrze,to tylko sie powinnas cieszyc ze zwiazku ( a znajomym sie w koncu znudzi,moze zazdroszcza szczescia .zreszta- po co ci tacy znajomi)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:51:04

Ojej dziwna sprawa troche, bo ja mam 16lat i jakoś nie widze wśród moich rówiesników kogoś na prawde poważnego(tzn nie o tyle powaznego, ale nie dziecinnego), kogos kto by mi odpowiadał, oczywiscie sa tacy ktorzy podobają mi się z wyglądu i wogóle ale jednak wolałąbym starszego. no ale jednak zdarzaja sie wyjątki, jezeli Ty na taki trafilas to gratuluje :) nie wiem czemu tak tym sie przejmujesz? czy wszyscy musza wiedziec ile on ma lat? chyba ze wyglada na swoj wiek, a ty na swój to wtedy sprobuj sie odmlodzic ;p

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:54:41

była mowa o tym że może on jest ze mną bo chce "TO'" wcześniej zrobić... nie :) rozmawiamy o wszystkim. Jestem dziewicą i on to szanuje, możemy nawet poczekać z tym to ślubu :) jestem szcześliwa, po prostu chciałam zobaczyć jak inni na to reagują :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:56:02

Dziewczyno nikim się nie przejmuj! Może Ci ludzie Wam po porostu zazdroszczą wspaniałego związku mimo różnicy wieku
Ja mam chłopaka rok młodzszego (rocznikowo) lecz w praktyce jest ode mnie młodszy o 1,5 roku. Jesteśmy ze sobą 3 lata to mój najpiękniejszy związek.

Szczęścia!

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:56:27

mlodszy partner zaden problem... no ale 16 chlopak to jescze dziecko jak dla mnie;// nie umiem sie wypowiedziec obiektywnie na ten temat w tym momencie;//

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 19:58:18

To ja nie wyglądam na swój wiek :P wszyscy mi to mówią hehe :) także pasujemy do siebie. To naprawdę wyjątek w tym wieku, sama w to nie wierzyłam dopóki go nie poznałam. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za te słowa wsparcia :) ;)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:01:13

Ja byłam z chłopakiem starszym o 5lat byliśmy z sobą 3lata to była największa pomyłka mojego życia!!!!
Dziś jestem z chłopakiem 3 lata, młodszym ode mnie o 2 lata i jestem najszczęśliwsza na świecie :)))) Jestem zaręczona:)))) także Polecam!!!!!

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:01:53

dla mnie też na poczatku wydawał sie dzieckiem...nie było mi łatwo...jest mi trudno tym bardziej że on zaczyna LO a ja studia...ale wierzę że sobie poradzimy :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:02:47

P.s jak się poznaliśmy było widać różnicę wieku ja miałam 22lata , a on20 lat dziś nic nie widać i jak mówimy że jest młodszy nikt nam nie wierzy :))))

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:06:05

Treść posta została usunięta automatycznie

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:07:05

ja mam 21 lat a mój Karol 19 i myslę że roznica wieku nie stanowi zadnej przeszkody.bo czasem to on sprowadza mnie na ziemie mimo ze jest młodszy.Dopoki czujemy sie dobrze w zwiazku to moim zdaniem gadanie o roznicy wieku to tylko strata czasu.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:11:19

w miłości wiek się nie liczy :) jeśli Wam dobrze, to się nie przejmuj :))) ja osobiscie nie umialabym być z mlodszym chlopakiem, nawet w moim wieku nie chyba, ale to niewiadomo ;D mój kochany jest starszy o 2 lataserce ale nie wierz w zadne stereotypy, nigdzie nie jest napisane, że to kobieta nie moze byc starsza! zyczę Wam szczęścia !:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl