Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:26:58

Cytat
Betka900
Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..
Nie wierzę że mierzysz wszystkich jedną miarą...

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 07:56:19

Cytat
kashmir082
Cytat
Betka900
Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..
Nie wierzę że mierzysz wszystkich jedną miarą...

Kochaniutki a co ma jedno do drugiego?
To chyba oczywiste że 15-latek nie jest jeszcze tak dojrzały jak np. 25-latek?
Nie wiem czy wiesz co to jest dojrzewanie?
W wieku 15 lat myśli się o czym innym niż w wieku 25.
Wiadomo że w tym wieku zdarzają się zauroczenia,ale nie można mówić o miłości na całe życie.
Bo w większości przypadków te osoby będą miały jeszcze po kilku partnerów zanim znajdą tego jedynego..

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 08:00:56

Jeśli jest dojrzały psychicznie i nie musisz go ,,wychowywać'' to czemu nie 3 lata to jeszcze nie jest tak dużo tylko jedno ale ...Ty jesteś jeszcze młoda ale on to jeszcze dzieciak,później gdy oboje będziecie w pełni dojrzali to będzie bez znaczenia;-)

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:26:16

ja miałam młodszego o rok:) i było nam świetnie;) więc na to nie ma reguły;) jeśli ci z nim dobrze to nie patrz na to co sądza inni:) powodzenia

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:32:36

To żaden problem,mój mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata;niedawno obchodziliśmy 7 rocznicę ślubu..To czy związek jest udany z pewnością nie zależy od wieku.Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:35:11

mlodszy facet to najlepsza opcja. kiedys mysklalam ze u mnie sie to nie sprawdzi dlatego zawsze wybieralam starszych ale dzis jestem bardzo szczesliwa mezatka mlodszego ode mnie mezczyzny i czasem mam wrazenie ze w pojmowaniu niektorych spraw nie dorastam mu do piet:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:40:24

nie patrz na metryke! nie ona jest wazna!
bylam z facetem ktory byl odemnie mlodszy o 5 lat! a kochalismy sie bardzo! musialam od niego odejsc ale nie przez wiek;(

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:43:58

nie daj sie niedlugo wszyscy o tym zapomna jesli cie szanuje a na tak mlody wiek to naprawde jest niespotykane to badz z nim!

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:51:35

rozumiem roznice jak dziewczyna ma 20pare chlopak mniej ja mam 19 i w zyciu nie wzielabym 16nastolatka przeciez to jeszcze dziecko ..ale moze zdarzaja sie wyjatki ze w tym wieku chlopak jest dojrzaly a moze jestescie na tym samym poziomie intelektualnym :D? hehe nie no zarty takie tak ogolnie to nie powinnas sie przejmowac niczym;) mowisz ze wszystko sie fajnie uklada to powinnas sie czuc dobrze;) i nie daj sie bo czasem takie obgadywanie za plecami daje w kosc i niejedni rezygnuja z takiego zwiazku zeby czuc sie spowrotem akceptowanymw towarzystwie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;