Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:26:58

Cytat
Betka900
Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..
Nie wierzę że mierzysz wszystkich jedną miarą...

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 07:56:19

Cytat
kashmir082
Cytat
Betka900
Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..
Nie wierzę że mierzysz wszystkich jedną miarą...

Kochaniutki a co ma jedno do drugiego?
To chyba oczywiste że 15-latek nie jest jeszcze tak dojrzały jak np. 25-latek?
Nie wiem czy wiesz co to jest dojrzewanie?
W wieku 15 lat myśli się o czym innym niż w wieku 25.
Wiadomo że w tym wieku zdarzają się zauroczenia,ale nie można mówić o miłości na całe życie.
Bo w większości przypadków te osoby będą miały jeszcze po kilku partnerów zanim znajdą tego jedynego..

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 08:00:56

Jeśli jest dojrzały psychicznie i nie musisz go ,,wychowywać'' to czemu nie 3 lata to jeszcze nie jest tak dużo tylko jedno ale ...Ty jesteś jeszcze młoda ale on to jeszcze dzieciak,później gdy oboje będziecie w pełni dojrzali to będzie bez znaczenia;-)

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:26:16

ja miałam młodszego o rok:) i było nam świetnie;) więc na to nie ma reguły;) jeśli ci z nim dobrze to nie patrz na to co sądza inni:) powodzenia

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:32:36

To żaden problem,mój mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata;niedawno obchodziliśmy 7 rocznicę ślubu..To czy związek jest udany z pewnością nie zależy od wieku.Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:35:11

mlodszy facet to najlepsza opcja. kiedys mysklalam ze u mnie sie to nie sprawdzi dlatego zawsze wybieralam starszych ale dzis jestem bardzo szczesliwa mezatka mlodszego ode mnie mezczyzny i czasem mam wrazenie ze w pojmowaniu niektorych spraw nie dorastam mu do piet:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:40:24

nie patrz na metryke! nie ona jest wazna!
bylam z facetem ktory byl odemnie mlodszy o 5 lat! a kochalismy sie bardzo! musialam od niego odejsc ale nie przez wiek;(

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:43:58

nie daj sie niedlugo wszyscy o tym zapomna jesli cie szanuje a na tak mlody wiek to naprawde jest niespotykane to badz z nim!

Młodszy partner...

23 lip 2009 - 10:51:35

rozumiem roznice jak dziewczyna ma 20pare chlopak mniej ja mam 19 i w zyciu nie wzielabym 16nastolatka przeciez to jeszcze dziecko ..ale moze zdarzaja sie wyjatki ze w tym wieku chlopak jest dojrzaly a moze jestescie na tym samym poziomie intelektualnym :D? hehe nie no zarty takie tak ogolnie to nie powinnas sie przejmowac niczym;) mowisz ze wszystko sie fajnie uklada to powinnas sie czuc dobrze;) i nie daj sie bo czasem takie obgadywanie za plecami daje w kosc i niejedni rezygnuja z takiego zwiazku zeby czuc sie spowrotem akceptowanymw towarzystwie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to za długo?Moje pytanie brzmi;