Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:15:23

Jeżeli Ci się podoba nie zwracaj uwagi na innych MYŚL O SOBIE!!! Mój mąż jest młodszy ode mnie 3 lata, chodziliśmy ze sobą 5 lat, jesteśmy po ślubie 7 lat i choć miałam wielu chłopców starszych TEN jest strzałem w 10!!!!

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:23:10

wolę starszego niż młodszego
:D

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:26:49

Cytat
CHRUPEK
Miłość w dowody nie zagląda jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to co was obchodzą opinie innych.
Cieszcie się życiem i MŁODOŚCIĄ :)
Nagroda Kashmira

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:30:49

jak jestes szczesliwa to nie patrz na zdanie innych :) po jakims czasie sie przyzwyczaja do tego i powinni uszanowac twoj wybor:) ja sama mam rok mlodszego chlopaka i wkrotce minie rok jak razem jestesmy:):)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:32:52

Cytat
kashmir082
Cytat
CHRUPEK
Miłość w dowody nie zagląda jeśli jesteście ze sobą szczęśliwi to co was obchodzą opinie innych.
Cieszcie się życiem i MŁODOŚCIĄ :)
Nagroda Kashmira

hehe :)) jak ładnie :))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:33:41

DZIĘKUJĘ ZA NAGRODĘ

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:35:54

wiesz, licz sie z tym ze chlopcy dojrzewaja pozniej i mimo ze teraz jest zakochany itp to nie mozesz miec do niego pewnosci... Oczywiscie ja Ci zycze jak najlepiej i wiadomo, sa wyjątki :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:37:05

Ja też mam młodszego faceta :-). Przecież nie chodzi o to w jakim kto się urodził roku tylko o to czy jest Wam razem dobrze.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:38:19

Moim zdaniem (mimo że jest bardzo podobne do zdania Chrupka) miłośc łączy dwa serca. Serce kobiety z sercem faceta. Jeżeli dwoje ludzi się kocha i czuje do siebie to piękne uczucie jakim jest miłość, nie powinni zważac na słowa innych mimo że występuje spora różnica wieku. Serce nie sługa i potrafi się zakochać w osobie która ma to "coś". W koncu nie kochamy dla kogos, tylko dla siebie!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:41:21

Co innego gdybyś miała 30 a on 16 lat a u Was są raptem 3 lata różnicy ...
-

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 20:47:04

Niczym się nie przejmuj. Skoro on Ci odpowiada, to co mają do tego ludzie?!

Mój facet też jest młodszy ode mnie o trzy lata:). Tyle, że w moim wieku (27lat), ta różnica nie jest już zauważalna, zwłaszcza, że Moje Kochanie jest ode mnie wyższe o 26cm :-P. Ale miałam też młodszego chłopaka będąc w Twoim wieku i pamiętam, że nie było łatwo.Też były docinki, ale po jakimś czasie ludzie przestali gadać . Słuchaj serducha, a będzie dobrze:))

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:01:33

:):) odkąd zaczęłam ten temat to uśmiech nie schodzi mi z buzi :)
bo to nie jest problem... bo jeśli to byłoby problemem to od razu moglibyśmy powiedzieć że to miłość nie ma sensu... a przekonałam się że ma wielki sens :) pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy zabrali głos :)

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:07:03

Mam jeszcze takie zapytanie :) wiele osób wypowiadających się jest w trwałych związkam, np zaręczeni czy po ślubie. Czy trzeba było z czegoś rezygnować w imię szczęścia??

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:08:52

faceci i tak później dojrzewają :/
też bym się z tym czuła dziwnie.

poczekaj, nie zwracaj uwagi na znajomych. liczycie się Ty i on. i zobaczysz co czas przyniesie.

Młodszy partner...

22 lip 2009 - 21:11:11

Nie wierze ze 16-latek może być gotowy do poważnego związku...
Chłopcy dojrzewają trochę później niestety..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyśmiewka mojego faceta z szafy.pl