Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:13:53

Było już kilka wątków o zaręczynach, mnie natomiast ciekawi czy któraś z dziewczyn wzięła sprawy w swoje ręce i sama oświadczyła się swojemu chłopakowi ? :) co wogóle sądzicie na ten temat?

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:16:29

ja bym tego nigdy nie zrobila, po prostu duma by mi nie pozwolila biegac za chlopakiem.

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:16:46

Ja bym się nie oświadczyła mężczyźnie,bo to jest jego kwestia,i on zrobi to kiedy będzie wiedział że chce a tak jak kobieta go spyta to może się przestraszyć.....ja będąc facetem bym się przestraszyła.

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:18:22

moze;)
ale watpie bo on to zrobi pierwszy;D

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:19:10

JA rowniez bym sie nie odwazyla, ale iekawi mie wasze zdanie na ten temat:) ostatnio panuje moda na łamanie stereotypów :)

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:37:34

Nie zdecydowanie nie! To jest rola faceta. A z resztą uważam że to na moim palcu pierścionek prezentowałby się dużo ładniej;)

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:40:53

ja mojego poprosilam ochodzenie ale o ręke bym go nie poprosila :D

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:41:10

To kobieta powinna usłyszeć "Xxxxx, Wyjdziesz za mnie?"
Osobiście nie znam przypadków że kobietazrobiła ten krok :)

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:42:20

nie... jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić... poza tym jak już było wspomniane to rola mężczyzny..... i wg mnie to żadne stereotypy....

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:42:53

Dla mnie to bzdura aby to kobieta miała by prosić o rękę. Coś nie tak by w tym było.

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:43:10

Cytat
sylwunia87
ja mojego poprosilam ochodzenie ale o ręke bym go nie poprosila :D

Sorka ze spytam bo nie chce obrazić, ale ile masz lat??
Bo mi pytanie o chodzenie kojarzy sie z małymi dziecmi i zabawą w Dom pt. Będziesz ze mną chodził :D
chyba że wy tez tam mieliście, że pytałyście sie chłopaka a to ja jestem inna. U mnie to wysżło samo z siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 14:44 przez unbelievable.

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:43:35

To facet powinien wyjść z inicjatywą :)

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:43:42

Ajć, dziewczyny, wciąż ta sama tradycja od lat..
Dziewczyna oświadczająca się chłopakowi? Czemu nie! ;-). Babki potrafią być pomysłowe, więc takie zaręczyny mogłyby być ciekawe!

Ten stereotyp tak wrósł w tradycję, że dziś sądzicie, że to absolutnie rola mężczyzny. To tak jak z garami :D.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-22 14:44 przez Tirosoma.

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:45:02

Cytat
Tirosoma
Ajć, dziewczyny, wciąż ta sama tradycja od lat..
Dziewczyna oświadczająca się chłopakowi? Czemu nie! ;-). Babki potrafią być pomysłowe, więc takie zaręczyny mogłyby być ciekawe!

cóż na pewno było by mi dziwnie klękać przed moim facetem i pytać czy za mnie wyjdzie <lol2>

Wzięła sprawy w swoje ręce :)

22 lip 2009 - 14:47:01

Cytat
unbelievable
Cytat
sylwunia87
ja mojego poprosilam ochodzenie ale o ręke bym go nie poprosila :D

Sorka ze spytam bo nie chce obrazić, ale ile masz lat??
Bo mi pytanie o chodzenie kojarzy sie z małymi dziecmi i zabawą w Dom pt. Będziesz ze mną chodził :D
chyba że wy tez tam mieliście, że pytałyście sie chłopaka a to ja jestem inna. U mnie to wysżło samo z siebie.


heh u nas tez wyszlo samo z siebie, poprostu zaczelo iskrzyc gdzies tam:D

ale zareczenie jeszcze nie jestesmy (3 lata razem) bo moj R to taki niby poukladany- najpierw chce miec gdzie mieszkac itp a dopiero potem myslec o zareczynach, slubie....a ja to bym chciala juz:D ale sama w zyciu bym sie nie oswiadczyla:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Młodszy partner...