Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poligamia

19 lut 2013 - 13:14:19

Chialbyscie miec trzech mezow? Hehe nic nie musialbyscie robic, dwoch zarabialo by kase, a trzeci zajmowalby sie domem... O ile np w Rosji trwa debata nad mozliwoscia legalizacji poligamii to w Polsce jest ona calkowicie zakazana prawnie. Moim zdaniem powinna byc legalna taki zwiazek bylby bardzo dobrze wystarczalny finansowo, kto powiedzial ze mozna kochac tylko jedna osobe w swoim zyciu?

Poligamia

19 lut 2013 - 13:18:24

nie chciałabym, że facet mojego życia kochał inną kobiete i traktował ją tak jak mnie ;)

Poligamia

19 lut 2013 - 13:19:29

Wyznaję zasadę niech każdy żyje jak mu się podoba, tylko nie robi tym krzywdy innym.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:23:18

Cytat
dosiia
nie chciałabym, że facet mojego życia kochał inną kobiete i traktował ją tak jak mnie ;)

dokładnie

Poligamia

19 lut 2013 - 13:25:36

jestem przeciwko poligamii.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Poligamia

19 lut 2013 - 13:25:48

nie chciałabym,aby ktoś kogo kocham, kochał również i inną osobę.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:26:42

Nie czuję takiej potrzeby, wystarcza mi jeden :) A dziecko miałoby trzech tatusiów? :)

Poligamia

19 lut 2013 - 13:29:02

finansowo i organizacyjnie brzmi fajnie, ale nie wiem czy w końcu nie stałoby się tak, że jeden z tych trzech by przodował i był wyróżniany. Ciężko byłoby traktować 3 róznych facetów w ten sam sposób.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:29:05

Cytat
dosiia
nie chciałabym, że facet mojego życia kochał inną kobiete i traktował ją tak jak mnie ;)
Ale tekst jest o kilku mezach, nie zonach.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:30:17

Przecież poligamia występuje i to gęsto, mając w nosie prawo. :D Żona, mąż i kochanka. Fajnie, jeśli babki się lubią i dogadują, ale nie każdego stać na taki luksus. :D

Poligamia

19 lut 2013 - 13:32:58

jakoś nie czuję potrzeby sypiać z trzema facetami..

Poligamia

19 lut 2013 - 13:35:48

a ja bym chciała , jestem za! :D
ach .. kurde , w domu czeka trzech mezów , obiadek gotowy , posprzatany . jeden masuje mi głowke , drugi stopy , trzeci podaje lody - zycie jak w bajce ! :DD

Poligamia

19 lut 2013 - 13:41:40

Cytat
lolaa00
a ja bym chciała , jestem za! :D
ach .. kurde , w domu czeka trzech mezów , obiadek gotowy , posprzatany . jeden masuje mi głowke , drugi stopy , trzeci podaje lody - zycie jak w bajce ! :DD

brzmi fajne ;D Ale tak na poważnie to nie chciałabym kilku. Może jestem skromna ale jeden facet w zupełności mi wystarczy :)Może nie zarabia tyle ile zarabiałoby dwóch albo trzech i może nie jest sprzątaczką 24/24 ale i tak go kocham najbardziej na świecie i innych nie chcę ;p
Taki głupi wątek tylko facet mógł wymyślić ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 13:43 przez inderstructible.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:43:16

Cytat
taran
Przecież poligamia występuje i to gęsto, mając w nosie prawo. :D Żona, mąż i kochanka. Fajnie, jeśli babki się lubią i dogadują, ale nie każdego stać na taki luksus. :D

Poligamia to jest wielozenstwo, a nie spotykanie sie z kilkoma partnerami.

Poligamia

19 lut 2013 - 13:43:35

Cytat
Pan_Y
Chialbyscie miec trzech mezow? Hehe nic nie musialbyscie robic, dwoch zarabialo by kase, a trzeci zajmowalby sie domem... O ile np w Rosji trwa debata nad mozliwoscia legalizacji poligamii to w Polsce jest ona calkowicie zakazana prawnie. Moim zdaniem powinna byc legalna taki zwiazek bylby bardzo dobrze wystarczalny finansowo, kto powiedzial ze mozna kochac tylko jedna osobe w swoim zyciu?
oj nie wiem kto tak powiedział ale ja kocham wiele osób w moim życiu- Ale nie chciałabym mieć kilku mężów- jeden mi wystarcza ... i ja chcę COŚ robić jaki ma życie sens jakby się nie musiało nic robić? Mam leżeć i pachnieć?
W związku nie chodzi o kasę -(Coraz więcej materialistów na tym świecie).
wiadomo ze pieniądze są potrzebne ale chyba nie po to jest mi mąż potrzebny żeby mieć kasę? - Ja potrafię sama zarabiać.
Cytat
lolaa00
a ja bym chciała , jestem za! :D
ach .. kurde , w domu czeka trzech mezów , obiadek gotowy , posprzatany . jeden masuje mi głowke , drugi stopy , trzeci podaje lody - zycie jak w bajce ! :DD

heheh sorki ale nasunęło mi się coś zupełnie innego - To ty chyba musiałabyś serwować lody...:) hehehe przepraszam ale musiałam to napisać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 13:45 przez ptasiek84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laski pomocy, dajcie mi rady