Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:20:19

Nie wiem co jest ;( Jestem z chlopakiem ponad 2 lata .. i ostatnio prowadze wojne z jego byłą. Bo mnie wyzwala itp.. Na dodatek jest ode mnie mlodsza o kilka lat (chyba 4?) i strasznie do mnie pyskuje i sie cwaniaczy (wszystko przez internet) Pisalam do niej zeby lepiej mnie przeprosila bo pozaluje ,a ona dalej mnie wyzywa . Zalosna glupia dziewczynka. No wiec powiedzialam o wszystkim dla mego chlopaka ,pokazalam mu nawet co do mnie pisala..a on ? NIC ! jeszcze jak na dyskotece ona pytala Go czy ja cos do Niej mam ?? to on odpowiedzial jej ,ze nie wie i ma to w dupie. Kazalam mu zeby napisal cos do Niej...to nie chcial dopiero po wielkich moich namowach napisal ( i to co ja mu kazalam bo sam nie potrafil nic wymyslec ) i kazalam mu w ogole nie miec z nia kontaktu ! i usunac ją ze znajomych ! Bo po co mu taka ,która wyzywa Jego dziewczynę !
Tlumaczylam mu ,ze jest mi przykro jak ktos mnie wyzywa itd. Ale on chyba ma to gdzies !
Jest mi po prostu smutno ,ze ktos mnie wyzywa ,chce sie ze mną bić,a mego chłopaka zupelnie to nie obchodzi i ma to gdzieś! :( Nie boje sie jej i wiem ,ze jeszcze oberwie ode mnie za takie pyskowanie. Bo za duzo sobie pozwala !

Moze on dalej cos do Niej ma? ;/ Czemu tak jej broni;/ ?? Kazal mi do Niej nie pisac i w ogole.. no ale nie potrafie tak po prostu zostawic to i jej nie odpisywac i w ogole... Niech małolata nie mysli ze sie to jej upiecze ! No i juz sama nie wiem czy moge czuć sie bezpieczna przy moim chłopaku . Skoro ma to gdzies jak mnie ona wyzywa to jak ktos mnie kiedys bedzie probowal pobic to pewnie tez bedzie miał gdzies ! ;( Eh..;/

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:22:28

jak Ci kazal nie pisac do niej znaczy ma ja calkowicie w dupie ;] zastosuj sie do jego rady!!!
chyba ze Ty szukasz zaczepki??? Normalni ludzie w takie cos sie nie bawia!!!! takze olej ja;]

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:24:04

Olej ją!

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:24:25

No ale chcialabym żeby ją chociaz troche postraszyl i powiedział zeby mnie nie wyzywała ! Jak zostawie to tak to dalej bedzie do mnie pisac i se pozwalac mnie wyzywac;/ skoro moje slowa nie dzialaja ,moze chlopaka podziałaja?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 22:24 przez DlaKobiet.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:27:22

Treść posta została usunięta automatycznie

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:27:35

I chłopak ma 100% rację
W ogóle nie powinnaś jej odpisywać i zniżać się do jej zerowego poziomu prostaka.Zablokuj ją i niech spada!
Albo napisz, że się właśnie kochacie i przeszkadza:)
Nie martw się :*

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:28:26

Mi się wydaje że szukasz zaczepki z nią. On ją olewa to ty też ją olej i posłuchaj rady chłopaka.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:29:26

i chłopak ma rację. Lepiej taką olać - gówna się nie rusza, bo śmierdzi.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:33:21

ja wiem o co Ci chodzi... chcialabys zeby on wstawil sie za Toba, ze jest po Twojej stronie itp itd.... on jest najprawdopodobniej ale nie bedzie sie chadreczyl z jakas gowniara, ktora bedzie tylko bardzoej podjarana tym;] takze pelny luz !!! i olewka, nic tak nie wkurza jak ignor!!!!!!!!!!

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:33:31

Ale mnie to wlasnie wkurza ,ze dziewczyna jest mlodsza ode mnie a tak pyskuje ! jak zostawie to tak to pomysli sobie ,ze sie jej boje i stchorzylam ! ;/ a na chlopaka jestem zła bo mam wrazenie ,ze ma mnie gdzies . Moglby chociaz do Niej napisac zeby mnie nie wyzywala bo oberwie. czy cos...

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:35:14

Cytat
DlaKobiet
Ale mnie to wlasnie wkurza ,ze dziewczyna jest mlodsza ode mnie a tak pyskuje ! jak zostawie to tak to pomysli sobie ,ze sie jej boje i stchorzylam ! ;/ a na chlopaka jestem zła bo mam wrazenie ,ze ma mnie gdzies . Moglby chociaz do Niej napisac zeby mnie nie wyzywala bo oberwie. czy cos...

jakiś dziwny masz system wartości...
Dla mnie chłopak byłby skreślony gdyby powiedział do dziewczyny (obojętnie jakiej), że oberwie.
Damskim bokserom mówimy NIE (nawet gdyby tylko na pogróżkach miało się skończyć)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 22:36 przez martuuus.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:36:13

co to systemu wartosci do sie zgadzam ze masz troche dziwny;//

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:37:12

Cytat
DlaKobiet
Ale mnie to wlasnie wkurza ,ze dziewczyna jest mlodsza ode mnie a tak pyskuje ! jak zostawie to tak to pomysli sobie ,ze sie jej boje i stchorzylam ! ;/ a na chlopaka jestem zła bo mam wrazenie ,ze ma mnie gdzies . Moglby chociaz do Niej napisac zeby mnie nie wyzywala bo oberwie. czy cos...

Ja mam pytanie ile ty masz lat? Mam wrażenie że do ciebie nie dociera to co piszemy. Jak ją olejesz i nie będziesz odpisywać to ona się wkurzy. Jej właśnie chodzi o to aby się prowokować, albo i nawet o to abyś się pokłóciła z chłopakiem, ale rób co chcesz skoro uważasz że źle ci radzimy.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:39:36

Ale przeciez nie chodzi mi ,zeby ją uderzył czy cos.. Tylko po prostu postraszył.. Wiem ze nigdy by zadnej dziewczyny nie uderzyl.
Za to jej chlopak tez do mnie pisal i mnie wyzwal ;| i w sumie troche sie przestarszylam bo strasznie do mnie nie milo napisal mimo ,ze ja mu nic zlego nie zrobilam i to przeciez jego dziewczyna zaczeła nie ja.. a wychodzi ,ze ja jeestem najgrosza. i jeszcze moge oberwac . ;/
i mnie to wlasnie wkurza ,ze moj chlopak nie staje w mojej obronie.. :( i nic z tego nie robi !:(:(

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:39:41

ja bym ja olala a jak nie pomorze Umów sie z nia , załatw sprawę raz a dobrze (po męsku jak to mówią) jak nie umiesz sama wes jaka koleżankę d CO CI POMOŻE I PO SPRAWIE GÓWNIARA SIE NAUCZY !.
ALBO SPROWADŹ JA NIEZŁE W PIETY I BD oki:d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)