Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:07:49

Cytat
saaawiii
BIJCIE SIE. NA GOLE KLATY.

Łooo matko <lol2>

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:08:03

18 .
ale jak jej pokaze ,ze mam to gdzies ona pomysli sobie ,ze sie jej boje i podejdzie do mnie na dyskotece i da mi strzala... Bo bedzie czula sie pewna siebie.. (dodam ze widzimy sie co tydzien na dyskotece ... )

Mimo ze jest gowniara to nie wyglada na swoj wiek. bo jest moich rozmiarow i w ogole.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:08:20

Ty tez nie zachowujesz się za dojrzale. Ja bym ją po prostu miała gdzieś. Niech dziewczynka wylewa sobie swoje frustracje. Nie odpowiadać na jej zaczepki i tyle.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:08:28

Cytat
taoteo
Cytat
bibiwarum
Cytat
taoteo
o m g

a nie zauważyłaś jeszcze że faceci NIGDY nie potrafią powiedzieć zdecydowanego NIE i stanąc w obronie obecnej dziewczyny przed byłą albo jakas kolezanka ich dobra.... bo ja to już zauważyłam że to jest reguła i ktoś to generalnie powinien zbadać o co chodzi :)

też miałam ciekawe przeboje zawsze jesli chodzi o byle dziewczyny;p a szczegolnie jedna mi napsula krwi,nienawidze jej i źle jej życze i tyle;p

Niezgadzam sie z Twpoja wypowiedzia. Moj chlopak zawsze stoi za mna murem.

od reguły są wyjątki;p ok moj tez stoi za mna murem,kazdy stal, ale chodzi mi o to ze często faceci nie potrafią po męsku zakończyć znajomości z osobą która kiedyś coś znaczyła w ich życiu.....


I znów sie nie zgadzam ;D

Moj jak sie poznalismy spotykal sie tam z jenda ... Chyba byla w nim zakochana ... Tak wnioskowalalm z jej zachowania... A jak tylko zaczelismy sie pozlawac poweidzial mi , ze musi isc pogadac z koelzanka i ze mam nie byc zla.. a o co mialam byc zla jak nawet nie bylismy razem ;O . i Zakonczyl z nia znajomosc. Aby moc zaczac poznawac sie doglebniej ze mna ;)

Urocze... Ale to faktycznie wyjotek od regoly.

Bo on jest niewyobrazalnie taktowny i kochany

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:09:43

Cytat
DlaKobiet
18 .
ale jak jej pokaze ,ze mam to gdzies ona pomysli sobie ,ze sie jej boje i podejdzie do mnie na dyskotece i da mi strzala... Bo bedzie czula sie pewna siebie.. (dodam ze widzimy sie co tydzien na dyskotece ... )

Mimo ze jest gowniara to nie wyglada na swoj wiek. bo jest moich rozmiarow i w ogole.

Ale czego Ty sie boisz ??

Da Ci strzała ??

Myślisz, ze sie odwazy przy Twoim chlopaku ? Ze jest w ogole na tyle pusya ? a jak juz jest to oddasz i po krzyku

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:10:06

Cytat
DlaKobiet
18 .
ale jak jej pokaze ,ze mam to gdzies ona pomysli sobie ,ze sie jej boje i podejdzie do mnie na dyskotece i da mi strzala... Bo bedzie czula sie pewna siebie.. (dodam ze widzimy sie co tydzien na dyskotece ... )

Mimo ze jest gowniara to nie wyglada na swoj wiek. bo jest moich rozmiarow i w ogole.


Oja... to Ty jej oddasz i wyjdziesz;] nie widze problemu ;p (ale to w meega ostatecznościii)

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:10:53

Przepraszam bardzo, nie wiem czy ty wiesz, ale groźby są karalne? W ogóle co to za dziecinne zachowanie "podejdzie i da ci strzała"... Boże, widzisz i nie grzmisz!

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:12:33

Widzę że jesteś zazdrosna o jego byłą ... no cóż i tak moze być .
Mój chłopak tak samo robi .! ma to kompletnie w dupie ż ektoś mnie wyzywa.
Ja nie odp tym prostakom bo to jest zbyt przykre ...

Olej tą dziewuchę i najlepiej spaceruj ze swoim chłopakiem przy niej i go całuj az odechce jej się tak pisać ... ; ]

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:12:39

no tylko ciekawe czy potem dalabym rade oddac.. zawsze ten kto zacznie ma przewage..;]

i moze jestem nie dojrzala i mysle inaczej niz wy..ale taka juz jestem moze kiedys dojrzeje... Ciekawe czy wy byscie tak pozwalały żeby ktos do Was tak pisal i Was wyzywal...

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:14:15

Cytat
aasieeq
mój to by jej sam pocisnął i kazał się odwalić i już więcej nie odzywać ;] więc Cię rozumiem^^ ja jestesm zadziora, więc też bym nie umiala tego wyzywania zostawic w spokoju, tak bym jej wiązankę posłała, że b spadla z krzesełka. ach porozmawiaj z chłopakiem,powiedz co Ty być zrobiłą, gdyby to on był na Twoim miejscu. Niche kaze się jej odczepic , moze wtdy do niej dotrze, albo jej się w koncu znudzi trucie życia innym^^
Zgadzam sie :)

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:14:46

Cytat
DlaKobiet
no tylko ciekawe czy potem dalabym rade oddac.. zawsze ten kto zacznie ma przewage..;]

i moze jestem nie dojrzala i mysle inaczej niz wy..ale taka juz jestem moze kiedys dojrzeje... Ciekawe czy wy byscie tak pozwalały żeby ktos do Was tak pisal i Was wyzywal...

oczywiscie, ze bym nie pozwolila. Napsialambym tej osobie co o niej mysle w jednym wielkim skrocie i zablokowala ;D NAwet nie wiesz , ze jakbys ja olala bardziej by ja to zabbolalo niz o ze ja wyzywasz tezz....

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:14:53

Jakaś małolata zazdrosna <haha>

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:15:02

nie wdawaj sie w glupie gadki z gowniara. szkoda nerwow :) olej to.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:16:16

Cytat
DlaKobiet
no tylko ciekawe czy potem dalabym rade oddac.. zawsze ten kto zacznie ma przewage..;]

i moze jestem nie dojrzala i mysle inaczej niz wy..ale taka juz jestem moze kiedys dojrzeje... Ciekawe czy wy byscie tak pozwalały żeby ktos do Was tak pisal i Was wyzywal...
Ja Cie rozumiem i wiem jak to jest ...
ma sie taka ochote zwyzywać .
Ja mam chęć wpierd*lić dziewuszkom bo myślą ż ejestem chodzącą lalą tak mnie nazwały ... ; /
hah ... lal w luźnych ciuszkach, co .? Dobre ; DD
Ah .. już nie wiedzą co wymyślić .
Znajdują banalne słowo by mnie ośmieszyć ... ; /

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:17:13

no ejj heloołł wiadomo że żadna z nas by sobie na to nie pozwoliła!
Ja osobiście spławiam takich ludzi.... wystarczy zwykły tekst typu :" wybacz ale nie będę się zniżać do Twojego poziomu i Tobie ubliżać, nie życze sobie także, abyś Ty ubliżała mi, uważam tę rozmowę za zakończoną." i koniec kropka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)