Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:52:27

Cytat
aasieeq
mój to by jej sam pocisnął i kazał się odwalić i już więcej nie odzywać ;] więc Cię rozumiem^^ ja jestesm zadziora, więc też bym nie umiala tego wyzywania zostawic w spokoju, tak bym jej wiązankę posłała, że b spadla z krzesełka. ach porozmawiaj z chłopakiem,powiedz co Ty być zrobiłą, gdyby to on był na Twoim miejscu. Niche kaze się jej odczepic , moze wtdy do niej dotrze, albo jej się w koncu znudzi trucie życia innym^^

No chociaz jedna osoba ,która mnie rozumie. eh..

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:54:00

o m g

a nie zauważyłaś jeszcze że faceci NIGDY nie potrafią powiedzieć zdecydowanego NIE i stanąc w obronie obecnej dziewczyny przed byłą albo jakas kolezanka ich dobra.... bo ja to już zauważyłam że to jest reguła i ktoś to generalnie powinien zbadać o co chodzi :)

też miałam ciekawe przeboje zawsze jesli chodzi o byle dziewczyny;p a szczegolnie jedna mi napsula krwi,nienawidze jej i źle jej życze i tyle;p

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:55:38

W ogole , ze sie tak przejelas tym co ona mowi ... Co Cie to obchodzi ? uwazasz sie za glupia pizde czy kurwe ? Twoj chllopak ma Cie za taka ? Nie . Wiec o co to cale zameiszanie. Gowniara ma nasrane , ze tak sie wyraze w bani i tyle ...

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:55:46

Treść posta została usunięta automatycznie

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:56:47

Cytat
taoteo
o m g

a nie zauważyłaś jeszcze że faceci NIGDY nie potrafią powiedzieć zdecydowanego NIE i stanąc w obronie obecnej dziewczyny przed byłą albo jakas kolezanka ich dobra.... bo ja to już zauważyłam że to jest reguła i ktoś to generalnie powinien zbadać o co chodzi :)

też miałam ciekawe przeboje zawsze jesli chodzi o byle dziewczyny;p a szczegolnie jedna mi napsula krwi,nienawidze jej i źle jej życze i tyle;p

Niezgadzam sie z Twpoja wypowiedzia. Moj chlopak zawsze stoi za mna murem.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:59:01

Kurde mnie pierwszy raz ktos tak wyzwal i w jednym dniu uslyszalam tyle wyzwisk i nie milych rzeczy na moj temat ... Moze nigdy nie bylyscie w takiej sytuacji i nie wiecie jak to jest..Moze za bardzo sie tym przejmuje ;/ . Ale to wszystko tak na swiezo. Moze jutro juz mi przejdzie ...ale w tej chwili jestem taka wkurzona ,ze z checia bym ją udusiła albo oczy wydrapała ! wrrrrrrrr

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:00:26

BIJCIE SIE. NA GOLE KLATY.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:00:50

Zgadzam sie z wiekszoscia dziewczyn!

A tak wogole to ten Twoj chlopak kiepsko dziewczyny wybiera :D

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:01:53

Cytat
saaawiii
BIJCIE SIE. NA GOLE KLATY.

I nagraj to koniecznie i wrzuc na youtube :P z checia popatzre :D hehe :P

Nie przejmuj sie niajak masz rozum ;*

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:01:54

Cytat
saaawiii
BIJCIE SIE. NA GOLE KLATY.


BUAHAHAHHAHHHA
oł jeeeee oł jeeeee

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:02:00

Cytat
musiaaa
...
A tak wogole to ten Twoj chlopak kiepsko dziewczyny wybiera :D

wezcie wy chociaz mnie nie dolujcie............... ;/

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:02:45

Cytat
bibiwarum
Cytat
taoteo
o m g

a nie zauważyłaś jeszcze że faceci NIGDY nie potrafią powiedzieć zdecydowanego NIE i stanąc w obronie obecnej dziewczyny przed byłą albo jakas kolezanka ich dobra.... bo ja to już zauważyłam że to jest reguła i ktoś to generalnie powinien zbadać o co chodzi :)

też miałam ciekawe przeboje zawsze jesli chodzi o byle dziewczyny;p a szczegolnie jedna mi napsula krwi,nienawidze jej i źle jej życze i tyle;p

Niezgadzam sie z Twpoja wypowiedzia. Moj chlopak zawsze stoi za mna murem.

od reguły są wyjątki;p ok moj tez stoi za mna murem,kazdy stal, ale chodzi mi o to ze często faceci nie potrafią po męsku zakończyć znajomości z osobą która kiedyś coś znaczyła w ich życiu.....

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:03:56

DlaKobiet ile masz lat ?:P16?18?

z tekstu wynika ze traktujesz ja ja dziewczynę nie równą sobie (gówniarę) wiec czemu chcesz się jej odgrażać ?
jesli jest od ciebie "głupsza" to nie rozumie Twojego toku myslenia!!!daj sobie z nia spokój

a co do chłopaka to żaden chłopak na poziomie nie będzie wpychał się w konflikty między ex a swoją panną, na dodatek tak dziecinne. jesli ona by cie wyzwała przy nim to rozumne ale przez internet... ;/ daj sobie spokój :)

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:05:05

a zreszta wyzwiska to pikuś... mnie taka jedna nękała psychicznie, przychodziła pod moja szkołe, wydzwaniała, pisała na gg, jakieś sfałszowane rozmowy wysyłała, zmontowane zdjecia, nastawiła matke mojego bylego przeciwko mnie... to dopiero paranoja jest;] i nic do niej nie docierało,ani moje na poczatku prośby ani puźniej groźby... nic a nic,zakuty leb po prostu.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:06:16

postaw sie na miejscu tej laski moze duzo ich laczylo i poprostu nie moze sie pogodzic z tym ze on jest z toba . radze ci porozmawiaj z nia szczerze i na spokojnie, polubcie sie choc wiem ,ze to trudne..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)