Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:21:23

Cytat
DlaKobiet
18 .
ale jak jej pokaze ,ze mam to gdzies ona pomysli sobie ,ze sie jej boje i podejdzie do mnie na dyskotece i da mi strzala... Bo bedzie czula sie pewna siebie.. (dodam ze widzimy sie co tydzien na dyskotece ... )

Mimo ze jest gowniara to nie wyglada na swoj wiek. bo jest moich rozmiarow i w ogole.

Wróżką jesteś że wiesz co się stanie.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:29:31

On juz pewnie dawno o niej zapomnial , ulozyl sobie zycie z toba i watpie zeby do niej dalej cos mial ... gdyby tak bylo po co mialby byc z toba ? skoro moglby byc sam i podwalac sie do tej swojej byles ... mnie tez by to denerwowalo ale swiadczylo by to o chlopaku .. co on jej moze napisac jak napisze grzecznie bedzie sie smiala z niego .. jak ja wyzwie to zrobi z siebie frajera ... nie przejmuj sie napewno cie kocha... zastosuj sie do jego rad a na nia wogole niezwracaj uwagi bo jakk ona ci cos napisze ty sie wkurzasz i jeszcze bardziej ja wyzywasz ona sie podnieca ze cie zabolalo to co napisala .... pisz do niej "pisz dalej rosne w sobie"... jak napisze ze jestes ku... , dziw... pisz wiem ze chciala bys byc taka jak ja .. i takie podteksty jej dawaj pokaz ze nie rusza cie to co ona tam sobie pisze .. jestes starsza to badz tez madrzejsza widocznie dziewczyna lubi sie bawic w takie wyzywania ...

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:31:08

watpie zeby podeszla do ciebie na dyskotece .. Wiadomo jesli podejdzie do ciebie to oczewiscie jej oddasz bo wtedy bedzie miala satysfakcje ze dostalas od niej .. ale ja bym to zlala ... i smiala sie poprostu z niej .. bardziej ja to zakuje niz twoje wyzwiska w jej strone !

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:35:12

OLEEEEEEEEEJ JĄ! szkoda czasu i nerwów

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:35:34

no ok :) napisalam juz jej ostatnią wiadomosc ,ze nie bede znizac sie do jej poziomu i nie mam zamiaru z nią dyskutować! ;) i nie bede juz jej wcale odpisywac ;] a jak bedzie chciala sie bic i 1 do mnie podejdzie to napewno jej oddam sama nie bede zaczynac ;)

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 23:40:46

Cytat
DlaKobiet
no ok :) napisalam juz jej ostatnią wiadomosc ,ze nie bede znizac sie do jej poziomu i nie mam zamiaru z nią dyskutować! ;) i nie bede juz jej wcale odpisywac ;] a jak bedzie chciala sie bic i 1 do mnie podejdzie to napewno jej oddam sama nie bede zaczynac ;)


Tylko wytrzymaj z tym , aby jej nieodpisac bo ja zawsze mowie tak jak pokluce sie z facetem , ze jak cos do mnie napisze to juz mu nie odpisze , ale niestety jest tak ze czyms mnie wkurzy i nie wytrzymuje z tym aby mu nie odpisac cos na to ..
A wiec trzymam kciuki za Ciebie nie warto badz madrzejsza i odpusc sobie ja, facet napewno Ciebie kocha po co inaczej bylby z Toba ?... przez dwa lata przeciez nie po to aby jej zrobic na zlosc (bez przesady) ...
Zablokuj ja , dodaj do czarnej listy i wtedy nic nie bedzie mogla do ciebie napisac.. bedziesz miala swiety spokuj od takich jak dla mnie smiesznych osob .. bo ja na twoim miejscu bym sie z tego smiala a zwlaszcza z niej ...
Jesli podejdzie do ciebie i pierwsza podniesie reke to oczewiscie ze jej oddaj ... niech nie mysli ze jest kims ... !

chloopak i jego byla..;/

22 lip 2009 - 19:27:32

Ty też zachowujesz się jak dziecko, skoro się przejmujesz jakąś byłą dziewczyną. Liczy się to, co jest teraz. Liczysz się Ty i On. Liczy się to, że się kochacie, że ufacie sobie. Miał prawo być z inną, zanim poznał Ciebie. A ona jest zazdrosna, nie może pogodzić się z myślą, że on ma inną. OLEJ JĄ. Jego pewnie też męczy to, że rozmawiasz z jego byłą. Po co rozpamiętywać coś, co było kilka lat temu? To może popsuć tylko wasze relacje. Nie wiem jak jest, ale z tego co napisałaś wynika, że on nie ma w dupie tego, że ona Ciebie wyzywa, tylko ma w dupie to, że ona "znowu pojawiła się w jego życiu". Czemu tego nie rozumiesz?

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

chloopak i jego byla..;/

22 lip 2009 - 19:46:44

a czemu jeszcze jej nie zablokowałas?:) wiesz jak sie wtedy zdenerwuje ;D

chloopak i jego byla..;/

23 lip 2009 - 10:22:55

olej zablokuj w każdy możliwy sposób;) i tyle:) nie zniżaj się do jej poziomu jej jest na ręke że cie to denerwuje;) więc nie daj jej satysfakcji i tyle

chloopak i jego byla..;/

23 lip 2009 - 10:29:35

Musisz moim zdaniem przyglądać się uważnie. Pewnie nie chce sobie nią głowy zawracać, dlatego nie chciał odpisywać, ale może zostawia sobie furtkę...
Musisz być czujna i przebywać z nim tam, gdzie jej nie ma.
pozdrawiam

chloopak i jego byla..;/

23 lip 2009 - 10:30:33

Cytat
DlaKobiet
W sumie nie chodzi mi o tą dziewczyne ... tylko o reakcje mego chlopaka.. dlaczego taki jest;/ czemu pozwala na to żeby mnie ktos wyzywał bez powodu i to na dodatek jego była...;/
Przeszkadza Ci to, że rozsądnie podchodzi do tej sprawy?? Po co przejmować się smarkulą?! Wyluzuj, olej ją i ciesz się, że to Ty jesteś z nim a ona może Ci tylko zazdrościć.. Zależy jej tylko na tym, żeby Cię prowokować, a Ty niepotrzebnie dajesz wciągać się w tą gierkę.. :/

chloopak i jego byla..;/

23 lip 2009 - 10:34:58

o matko 18 lat stara, dorosła kobita i boi się 14-letniej zbuntowanej gówniary?
muahaha nie mogę ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)