Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:41:05

moze sie boi .

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:41:22

Nie wytrzymam. :-/

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:41:59

Cytat
zzakupoholiczka
ja bym ja olala a jak nie pomorze Umów sie z nia , załatw sprawę raz a dobrze (po męsku jak to mówią) jak nie umiesz sama wes jaka koleżankę d CO CI POMOŻE I PO SPRAWIE GÓWNIARA SIE NAUCZY !.
ALBO SPROWADŹ JA NIEZŁE W PIETY I BD oki:d

tzn ma ja sprać?????????? bez sensu ;] nigdy nie ponizylabym sie tak dla zadego chlopa.. nawet meza! zeby sie prac z jakas baba ;// never!!!!!!

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:42:30

Cytat
zzakupoholiczka
ja bym ja olala a jak nie pomorze Umów sie z nia , załatw sprawę raz a dobrze (po męsku jak to mówią) jak nie umiesz sama wes jaka koleżankę d CO CI POMOŻE I PO SPRAWIE GÓWNIARA SIE NAUCZY !.
ALBO SPROWADŹ JA NIEZŁE W PIETY I BD oki:d

no jasne niech idzie z obstawą ;/
trochę to tchórzowskie.

moja rada - olać. Nic tak nie boli jak zwykłe olanie. Napisz jej pożegnalnego smsa/wiadomość na gg, że gównarzerii mówisz nie i nara.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:43:56

Myśle ze chłopak jest bardziej odpowiedzialny niż ty !
i ty to kiedys zrozumiesz, po co sie denerwowac przez taka? - uwierz ze wiem co mowie przeciez tez mam duzo wrogow osob ktore mnie nie lubia - niestety kazdy je ma, bo gdyby wszystko bylo pieknie w zyciu byloby za latwo.. niestety takie jest juz zycie..
i uwierz ze posmieje sie posmieje i przestanie, zmadrzeje wkoncu..
a ty sie nie przejmuj i rob bloga na gadu gadu czy na tym tam romawiasz i koniec nerwow ;*

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:45:55

W sumie nie chodzi mi o tą dziewczyne ... tylko o reakcje mego chlopaka.. dlaczego taki jest;/ czemu pozwala na to żeby mnie ktos wyzywał bez powodu i to na dodatek jego była...;/

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:46:41

Wiesz co trochę się zachowujesz jak rozpieszczona gówniara. Ma być tak jak ty chcesz. Nie potrzebnie się denerwujesz na swojego chłopaka i sama siebie nakręcasz. Nie rozumiem tego.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:47:04

a slyszal to??? te wyzwiska?? i wogole??? bo wiesz jesli chodzi o sms i gg to nie dziwie mu sie ze ma to gdzies....

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:47:07

Ehehehe cała ta wypowiedz TWoja brzmi jakbys miala 14 lat a jego ex 10 .. Jakiejs bojki, zmuszanie chlopaka... On zachowal sie odpweiidnio mowiac Ci , ze masz nic nie psiac. Widac jet dojrzalszy od Ciebie

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:48:55

Cytat
bibiwarum
Ehehehe cała ta wypowiedz TWoja brzmi jakbys miala 14 lat a jego ex 10 .. Jakiejs bojki, zmuszanie chlopaka... On zachowal sie odpweiidnio mowiac Ci , ze masz nic nie psiac. Widac jet dojrzalszy od Ciebie

Dobrze to ujęłaś.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:49:13

mój to by jej sam pocisnął i kazał się odwalić i już więcej nie odzywać ;] więc Cię rozumiem^^ ja jestesm zadziora, więc też bym nie umiala tego wyzywania zostawic w spokoju, tak bym jej wiązankę posłała, że b spadla z krzesełka. ach porozmawiaj z chłopakiem,powiedz co Ty być zrobiłą, gdyby to on był na Twoim miejscu. Niche kaze się jej odczepic , moze wtdy do niej dotrze, albo jej się w koncu znudzi trucie życia innym^^

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:49:38

Ok juz oleje tą gówniare i nie bede jej nawet odpisywać.

Ale skoro teraz mój chłopak ma to gdzies ,ze ktos pisze do mnie TY PIZD*** , TY SUK*** , TY SZMAT*** itd...
to potem ta gówniara mała pusci na mnie jakas plotke i potem znowu ktos mnie wyzwie ,a moj chlopak zawsze bedzie miał to gdzies..zawsze bede musiala sama z tym radzic..a na chłopaka nie bede mogła nigdy liczyc :(

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:50:09

Cytat
pika-pika-pika
I chłopak ma 100% rację
W ogóle nie powinnaś jej odpisywać i zniżać się do jej zerowego poziomu prostaka.Zablokuj ją i niech spada!
Albo napisz, że się właśnie kochacie i przeszkadza:)
Nie martw się :*

racja, zablokuj ją i po sprawie.

nie powinnaś nakłaniać chlopaka żeby jej groził albo pisał żeby się od Ciebie odczepiła. wybacz ale to jest troche żenujące, tak jakbyś Ty sama nie potrafiła poradzić sobie z jakaś małolatą i jakbyś potrzebowała obrońcy przed osobą która i tak Ci krzywdy nie zrobi. wez ja zignoruj i udawaj że nie ruszają Cie jej grozby. brak reakcji z Twojej strony najbardziej ją wkurzy.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:51:22

Cytat
DlaKobiet
Ok juz oleje tą gówniare i nie bede jej nawet odpisywać.

Ale skoro teraz mój chłopak ma to gdzies ,ze ktos pisze do mnie TY PIZD*** , TY SUK*** , TY SZMAT*** itd...
to potem ta gówniara mała pusci na mnie jakas plotke i potem znowu ktos mnie wyzwie ,a moj chlopak zawsze bedzie miał to gdzies..zawsze bede musiala sama z tym radzic..a na chłopaka nie bede mogła nigdy liczyc :(

To chłopak ma za ciebie przez całe życie załatwiać twoje sprzeczki z kimś. O matko zastrzelcie mnie.

chloopak i jego byla..;/

21 lip 2009 - 22:52:00

jak bedzie mial to gdzies jak Ci to ktos powie prosto w oczy to go zostaw.... bo moze byc poprstu glupim ciulem;] ale smsami itp itd nie przejmuj sie ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzięła sprawy w swoje ręce :)