Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

regularne posiłki

44 minut temu

dieta organizacja

58 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:20:02

moja kumpela miała troszke lepiej bo moze tel nie przegladal ale nigdzie jej nie bylo mozna wyjsc bez niego tzn np na piwo z kupelami ktorych on tez zna. nie wytrzymala i zerwala z nim po 7 latach znajomosci

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:22:44

moim zdaniem kazdy zasluguje na troszke prywatnosci i chwile dla przyjaciolek iitd itp na twoim miejscu zastanowilabym sie czy tak chce zyc??!!!

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:23:29

Moim zdaniem będzie tylko gorzej... :( za dużo już się w życiu naoglądałam... jeszcze możesz banie któregoś dnia dostać...
Jaki to związek, jeśli nie ma podstawowej rzeczy: zaufania?

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:25:14

Cytat
achlanda
moja kumpela miała troszke lepiej bo moze tel nie przegladal ale nigdzie jej nie bylo mozna wyjsc bez niego tzn np na piwo z kupelami ktorych on tez zna. nie wytrzymala i zerwala z nim po 7 latach znajomosci

podziwiam Twoją koleżankę za cierpliwość i stalowe nerwy, ja bym pożegnała kolesia po paru takich numerach.
moja z kolei kumpelka, jest z facetem od chyba 3 lat a ciagle na niego narzeka, ukrywa sie przed nim z paleniem papierosow, jest naprawde nieciekawie przez niego traktowana, on obraza sie i zachowuje jak dzieciak, a ona nadal przy nim tkwi marnując czas, zdrowie i nerwy i zapominając powoli jak powinna czuć się prawdziwa kobieta i, że niewolnictwo już dawno zniesiono w Europie

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:27:02

Cytat
blamfever
Cytat
achlanda
moja kumpela miała troszke lepiej bo moze tel nie przegladal ale nigdzie jej nie bylo mozna wyjsc bez niego tzn np na piwo z kupelami ktorych on tez zna. nie wytrzymala i zerwala z nim po 7 latach znajomosci

podziwiam Twoją koleżankę za cierpliwość i stalowe nerwy, ja bym pożegnała kolesia po paru takich numerach.
moja z kolei kumpelka, jest z facetem od chyba 3 lat a ciagle na niego narzeka, ukrywa sie przed nim z paleniem papierosow, jest naprawde nieciekawie przez niego traktowana, on obraza sie i zachowuje jak dzieciak, a ona nadal przy nim tkwi marnując czas, zdrowie i nerwy i zapominając powoli jak powinna czuć się prawdziwa kobieta i, że niewolnictwo już dawno zniesiono w Europie

No i czemu te baby się tak idiotycznie zachowują? Zawsze się nad tym zastanawiam, jak coś takiego słyszę...

Mój chłopak

22 lip 2009 - 16:49:45

Cytat
bibiwarum
Cytat
jagoda2424
a ja znam parę, które mieszka na przeciwko siebie w bloku i ten chłopak tez jest zazdrosny, bo np. pisze do niej esa żeby zapaliła światło w swoim pokoju w celu udowodnienia mu że jest w domu, nigdzie nie wyszła...OMG
co by tu poradzić?? musisz sie troszeczke zbuntować i przeciwstawić, bo z tego co czytam to już nieźle szaleje, weź na niego trochę wrzaśnij;)


haha ładnie chory ten Twoj sasiad ;P

nie może sąsiad bo ja mieszkam w domku jednorodzinnym, ale wiem od koleżanki o tym...i przecież nie są juz dziecmi;) ale fakt, że ona jest sliczną i atrakcyjna dziewczyną[super figura, duży biust, czarne włosy, opalona...no z niego też jest niezły przystojniaczek, he he
pasują do siebie jak ulał:):)

Mój chłopak

22 lip 2009 - 16:52:35

zostaw go, z takim kims nie bedziesz mialam zadnego zycia.

Mój chłopak

22 lip 2009 - 16:52:35

kopnąć w 4 literki i bye bye

Mój chłopak

22 lip 2009 - 17:18:40

Albo chce sięrozstać, albo jest zagubiony, albo ten zwiazek to dziecinada

Mój chłopak

22 lip 2009 - 17:21:18

ja bbym chciala zeby chlopak byl tak o mnie zazdrosny ;) wiedziala bym ze niewidzi swiata poza mna z jednej strony to fajne ale z drugiej meczace :)

Mój chłopak

22 lip 2009 - 17:24:01

jakby chlopak tak bardzo chcial sie rozstac to zrobil by to .. albo mialby gdzies to z kim pisze i wogole po co mialby sie spawac i udawac ze jest tak zazdrosny ? ... jesli chcialby odejsc to olewalby to i pozwalal na to ....

Mój chłopak

22 lip 2009 - 17:26:32

Też miałam taką kontrolę 24/7 i nie wytrzymałam. Teraz jestem z kimś i jest... normalnie:) Nie załuję ani trochę:) A dlaczego mój były mnie kontrolował? Po pewnym czasie przestało mnie to interesować, liczyło się tylko to, żeby się od niego uwolnić :P

Mój chłopak

22 lip 2009 - 17:27:01

A MOZE SIE W NIEJ TAK ZAKOCHAL ZE SAM NIE WIE CO ROBI ... I NIEZDAJE SOBIE Z TEGO SPRAWY ZE SIE MECZYSZ W TYM ZE POPROSTU CIE SPRAWDZA...
MOZE SIE BOI ZE GO ZOSTAWISZ I ZOSTANIE SAM ...
DZIEWCZYNY :) NIE MYSLCIE ODRAZU ZE ON CHCE ODEJSC GDYBY CHCIAL OLALBY TO CO ONA ROBI JESZCZE BYLOBY MU TO NA REKE ... :)

Mój chłopak

22 lip 2009 - 18:52:39

Cytat
aniusiaklusia
Mam chłopaka który jest zarąbiście zazdrosny codziennie chce sprawdzać mój telefon jak nie odpisze na esa to już tekst że się z kimś spotykam a ostatnio to nic już mu się w moim zachowaniu nie podoba nie wiem co robić z tym wszystkim


sugestie, które mi się nasunęły to:
1.ON CI NIE UFA.bo gdyby tak bylo to czulby sie spokojny o to że jesteś mu wierna
2.kiedy mowisz mu ze go kochasz to on ci po prostu NIE WIERZY bo twoje slowa w jego mniemaniu najwyraźniej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
3.a może nie wygląda to aż tak jednostronnie.Być może jest az tak zaślepiony i zapatrzony w Ciebie ze panicznie boi się że cię straci nie zdając sobie sprawy z tego ze wiecej w ten sposób niszczy niż buduje w waszych relacjach.Bo serce ludzkie nie słucha nigdy rozumu kiedy kocha.
A powinno być tak że KOCHAMY SERCEM A OBSERWUJEMY ROZUMEM i wtedy ten subiektywny obraz rzeczywistości stałby sie przejrzysty dla każdego zakochanego czlowieka(i dostrzegłby ze nie ma się czego bać) :)

Porozmawiajcie szczerze a być może wszystko sie ulozy i zrozumie swój błąd:)
Powodzenia!!!

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Mój chłopak

22 lip 2009 - 18:56:59

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chloopak i jego byla..;/