Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:37:17

Mam chłopaka który jest zarąbiście zazdrosny codziennie chce sprawdzać mój telefon jak nie odpisze na esa to już tekst że się z kimś spotykam a ostatnio to nic już mu się w moim zachowaniu nie podoba nie wiem co robić z tym wszystkim

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:40:51

A wiesz co?to znaczy,ze Twoj chlopak ma ogromne kompleksy.I tak naprawde podrecznikowa rada na tego typu zachowanie,czyli ,,przytul go i powiedz jak bardzo go kochasz"-nic nie daje.Dlaczego?Poniewaz,Twoj chlopak ma naprawde bardzo powazny problem i on musi sam zaczac dawac sobie z nim rade.Musi uwierzyc w siebie!Ty powinnas mu w tym pomagac,ale uwazaj zeby nie przegiac i nie wychodowac sobie narcyza;)

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:42:14

Powiedz że nie dasz rady z nim wytrzymać na dłuższą mete jeżli bedzie się tak zachowywał, zaufanie w związku to podstawa. Jeżli ty potrafisz go zrozumieć że on czasami chce spotakać się i pogadać w towatrzytwie swoich kumpli, to niech i on zrozumie ciebie. Są takie rzeczy o których bedziesz wolała pogadać z przyjaciółką i są takie kótre nie wyjdą po za was. Przebna jest szczera rozmowa moim zdaniem:) Powodzenia:)

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:43:12

szuka pretekstu, żeby się rozstać...

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:44:19

Co ?? jakim prawem przeglada Twoj telefon ?

Chyba masz prawo do prywatnosci !?

to po pierwsze, a po drugie jesli tak gada znaczy, ze Ci nie ufa, wiec po co Wam taki zwiazek ?

Dlugo jestescie razem ?

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:44:59

Postaw mu się trochę,przecież każdy ma prawo do prywatności i własnego życia..

Mój chłopak

21 lip 2009 - 19:53:10

ja z doświadczenia (niestety;/) powiem Ci, że to może nie tyle znaczy, że ma kompleksy (bo meskie kompleksy raczej objawiają się w inny sposób); ale Twój mężczyzna może mieć coś na sumieniu, coś go gryzie. może jest wobec Ciebie nie fair. trudne są te stworzenia człekopodobne, ale jako kobieta musisz pokazać kolesiowi kto tu rządzi i nie dać się zaszczuć takim zachowaniem!


"szuka pretekstu, żeby się rozstać.."


to też jest bardzo możliwe... miałam taką sytuację, że facet z ktorym kiedyś byłam, NAGLE zrobił się strasznie podejrzliwy, przewrażliwiony na punkcie tego z kim rozmawiam, na kogo patrzę i z czyich żartów się śmieje, że w końcu wybuchł, zrobił mi awanturę o to, że jestem dostępna na gg a mówiłam mu przecież, że ide na zajęcia i stwierdził, że go okłamuje i ze mna zerwał. (na zajęciach byłam, jak powiedziałam, a gg włączyło się jak moja mama włączyła komputer) gość był totalnym frajerem ;] jak się okazało później, przez ten cały czas jego dziwnego zachowania, spotykał się z inną dziewczyną, chodził na imprezy o ktorych nawet nie wspomniał. wolność to wolność, nie wiem po co angażować się w związek, chcąc być niezależnym. przemyśl czy warto się stresować...


ale wykład walnęłam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 19:55 przez blamfever.

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:06:22

To toksyczna miłość. Może zabrzmi to brutalnie, ale zobaczysz, prędzej, czy później (choć wydaje mi się, że prędzej) się rozstaniecie:/

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:10:57

mam to samo

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:12:18

to masz fajnie ;=]]

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:12:53

Treść posta została usunięta automatycznie

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:12:55

a ja znam parę, które mieszka na przeciwko siebie w bloku i ten chłopak tez jest zazdrosny, bo np. pisze do niej esa żeby zapaliła światło w swoim pokoju w celu udowodnienia mu że jest w domu, nigdzie nie wyszła...OMG
co by tu poradzić?? musisz sie troszeczke zbuntować i przeciwstawić, bo z tego co czytam to już nieźle szaleje, weź na niego trochę wrzaśnij;)

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:15:38

musisz go sobie wychowac. :P

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:16:20

Cytat
blamfever
ja z doświadczenia (niestety;/) powiem Ci, że to może nie tyle znaczy, że ma kompleksy (bo meskie kompleksy raczej objawiają się w inny sposób); ale Twój mężczyzna może mieć coś na sumieniu, coś go gryzie. może jest wobec Ciebie nie fair. trudne są te stworzenia człekopodobne, ale jako kobieta musisz pokazać kolesiowi kto tu rządzi i nie dać się zaszczuć takim zachowaniem!


"szuka pretekstu, żeby się rozstać.."


to też jest bardzo możliwe... miałam taką sytuację, że facet z ktorym kiedyś byłam, NAGLE zrobił się strasznie podejrzliwy, przewrażliwiony na punkcie tego z kim rozmawiam, na kogo patrzę i z czyich żartów się śmieje, że w końcu wybuchł, zrobił mi awanturę o to, że jestem dostępna na gg a mówiłam mu przecież, że ide na zajęcia i stwierdził, że go okłamuje i ze mna zerwał. (na zajęciach byłam, jak powiedziałam, a gg włączyło się jak moja mama włączyła komputer) gość był totalnym frajerem ;] jak się okazało później, przez ten cały czas jego dziwnego zachowania, spotykał się z inną dziewczyną, chodził na imprezy o ktorych nawet nie wspomniał. wolność to wolność, nie wiem po co angażować się w związek, chcąc być niezależnym. przemyśl czy warto się stresować...


ale wykład walnęłam ;)

Bardzo mądry wykład !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 20:16 przez Agneska.

Mój chłopak

21 lip 2009 - 20:17:36

Cytat
jagoda2424
a ja znam parę, które mieszka na przeciwko siebie w bloku i ten chłopak tez jest zazdrosny, bo np. pisze do niej esa żeby zapaliła światło w swoim pokoju w celu udowodnienia mu że jest w domu, nigdzie nie wyszła...OMG
co by tu poradzić?? musisz sie troszeczke zbuntować i przeciwstawić, bo z tego co czytam to już nieźle szaleje, weź na niego trochę wrzaśnij;)


haha ładnie chory ten Twoj sasiad ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOT SZYBOWCEM