Obecnie rozmawiamy o:

mieszkanie z teściami

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

56 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
ja-ska
Ja na jego miejscu bym Ciebie rzuciła. Twoje zachowanie na prawdę musi być męczące.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem to troche za bardzo ograniczylas jego "zyciowa przestrzen"... Kazdy potrzebuje troche odpoczynku i czasu dla siebie. Tym bardziej skoro on mowi ze Cie kocha, a Ty non stop w kolko temu zaprzeczasz to facet po prostu juz czuje sie zmeczony ta sytuacja... Daj mu troche za Toba zatesknic, wyjdz gdzies z kolezankami, niech on to sobie przemysli, Ty sobie przemysl wszystko...

przestan z nim tak jezdzic. rozumiem ze chcesz z nim spedzac duzo czasu.. jednak z facetami to juz tak jest, ze nie wolno pokazywac, ze zbyt mocno Ci zalezy i robic wlasnie tego, co robisz. on potrzebuje troche swobody i jest to zrozumiale. wez go troche na dystans, niech on sie postara, jak sie steskni to od razu bedzie lepiej. nie ma co sie przejmowac i plakac. jak macie byc razem to bedziecie!

zgadzam sie tutaj z kazda wypowiedzia... Po prostu daj mu oddychnac, bo sie udusi...

olej go ;) tak jak on CIebie ;) w końcu sam wróci ;) swoją drogą po co mu ciągle wypominasz i mówisz i marudzisz ? zapala mu się pewnie lampka "ona chce mnie mieć 24/dobę" a faceci tego nie lubią ;)
ale ja bym mimo wszystko go zostawiła ;)

Nie bądźże kobietą- bluszczem, daj mu odpocząć. Niech zatęskni.:) Nie pokazuj się z nim z tydzień, to sam przybiegnie błagać o wspólny wieczór.

straszne ,jezdzisz nim codziennie do pracy????? i tyle godzin siedzisz z nim w aucie i go zameczasz?i dziwisz sie mu ze on chce od ciebie odpoczac popołudniou?a po z atr\ym ty nie pracujesz?a ni sie nie uczysz?i z tego co piszesz prosisz go o pieniadze?no to facet ma faktycznie cie widac dosc ,,,,

Ręce opadają jak czytam takie historie...
Nic, tylko przetrzepać Ci dupę i postawić do pionu.
Aż dziw bierze, że On jeszcze w ogóle z Tobą chce być.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 07:52 przez pola55.

nie rozumiem jak można być z facetem cały dzień i towarzyszyć mu w dniu pracy przecież to jest chore narzucasz mu się że się nie dziwię że ma cię dość ja też bym miała dość jak bym nie miała chwili dla siebie i całe dnie spędzała z tą samą osobą i na nią ciągle patrzyła a poza tym wmawianie tego czy kocha czy nie przecież on ma rozum i sam wie czy kocha czy nie faceci nie są wylewni i będą mówić po 15 razy dziennie kocham cię z resztą to by była rutyna anie prawdziwe uczucie gdyby tak było , daj mu oddychnąc i zatęsknić za sobą i nie siedz mu na głowie całymi dniami i nie zmuszaj do niczego , bo ja jak bym była na jego miejscu to bym spieprzała gdzie się da a jestem 15 lat w związku i nigdy się nie zapytałam mojego faceta czy mnie kocha a wiem że bardzo mnie kocha , i nigdy nie zmuszałam go do niczego bo w związku trzeba chcieć być z sobą i tęsknić za tą drugą osobą anie odwrotnie !!!!

Miałam bardzo podobną sytuację z BYŁYM chłopakiem. Pracował w sklepie z telefonami,oprócz tego otwierał swój salon sukni ślubnych i jeszcze się uczył, przez co kompletnie nie miał dla mnie czasu. Albo był w pracy,albo latał po urzędach albo padał ze zmęczenia i bez kija nie podchodź. Dlatego jest już moim byłym i w ogóle nie żałuję tej decyzji ;) Jak nie ma dla Ciebie czasu-łaski bez.

Cytat
SunFlower23
on ma swoją firmę, a nie chomika. nie ma dla Ciebie czasu i ma ku temu powody, które sama przytoczyłaś. masz za dużo czasu wolnego, żeby tak z nim jeździć? no to nie dziwię się, ze masz czas tylko narzekać. też bym miała dośc wysluchiwania takich marud. wyluzuj. olej go. zrozum go.

popieram

boze, ja bym ZCie rzucila na jego miejscu

Cytat
enamorarse


Całkowicie się zgadzam:)




Czuję się zaszczycona, że mnie cytujesz;p;*

Przesadzasz...
Daj mu troche swobody

Cytat
SunFlower23
on ma swoją firmę, a nie chomika. nie ma dla Ciebie czasu i ma ku temu powody, które sama przytoczyłaś. masz za dużo czasu wolnego, żeby tak z nim jeździć? no to nie dziwię się, ze masz czas tylko narzekać. też bym miała dośc wysluchiwania takich marud. wyluzuj. olej go. zrozum go.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet, moja historia