Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może nie lubi Twoich znajomych, a po ciężkim dniu pracy, woli poleżeć i chociażby pooglądać telewizję. Ty straciłaś pracę, więc chyba tylko on na Was zarabia, więc nie miej do niego pretensji o wszystko, trochę zrozumienia. Własna firma - na pewno wiele problemów. Nie jest lekko. Ale to nie znaczy, że Cię od razu nie kocha. Dziewczyny dobrze piszą, faceci nie lubią nachalnych. Związek nie zobowiązuje do spędzania czasu 24/7. Nawet zdrowiej jest mieć trochę czasu tylko dla siebie i na swoje pierdoły.

Nie staraj się tak bardzo. Wiem, że Ci na nim zależy, ale nie daj sobą manipulować, miej swoją godność.

zacznij go traktować tak, jak on Ciebie. uwierz, ze jak nie będziesz tak z nim jeździła to facet zatęskni za Tobą i będzie chciał się z Tobą spotykać. a póki co ma Ciebie przez tyle czasu więc mu się nie chce potem z Tobą widywać/

Bosz, sama idz do pracy a nie lataj za nim -najwidoczniej Ci sie mega nudzi i nie masz swojego zycia, nie dziwie sie ze Cie tak zlewa-po prostu ma Cie za duzo...jak jakas sierota za nim biegasz..faceci tego nienawidza..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 22:01 przez candygirl82.

Cytat
mititirek
Sorki ale chyba sama miałabym dość wysłuchiwania ciągłych narzekań kiedy jeszcze mam firmę i kontrahentów na glowie. Spróbuj go zrozumiec, jesli cieżko pracuje, ma firme, duzo na głowie to czasem chce odpocząc, moze nawet i w domu bez znajomych.
A poza tym, mało czasu z nią spędza? Dzień w dzień godzinami z nią jeździ i wysłuchuje narzekań księżniczki, że On Ją olewa. Ja bym na Jego miejscu nie wytrzymała.

Przestań sobie tłumaczyć jego zachowania!Skoro Cie tak traktuje widocznie mu nie zależy! Kobiety mają tendencje do idealizowania i podciągania zachowan facetów do takich jak one by oczekiwały. Skoro sie nie zachowuje tak jak byś tego chciała to znaczy że to nie ten na całe życie!
Obudź sie!! Skoro nie chce żebyś przebywała z nim i czujesz sie przez niego odrzucona to świadczy o tym że nie ma najmniejszej ochoty przebywania z Tobą! I sądze że gdybyś nie wymusiła na NIm że jedziesz z nim pracować to by sie nawet ucieszył że ma dzien bez Ciebie! Na moje oko może Cie zdradzać. Wskazuje na to kilka zachowań które opisałaś. Spotyka sie z toba tylko na gruncie bezpiecznym dla Niego! Albo jest egoistą i ważniejsza stała sie dla niego nowa miłośc w postaci firmy. Tak czy owak może zrób chłopakowi troche przerwy od siebie i przestan nalegać na spotkania bo faktycznie go może juz to męczyć. Idź do fryzjera, na wino z koleżankami i spędźcie troche czasu sami a zobaczysz co sie bedzie działo. Jak mu bedzie zależało to sie odezwie a jak nie to bedzie cisza bo bedzie miał ważniejsze dla Niego sprawy na głowie!

Cytat
gala-gradiva
Chyba czas dorosnąć. Jakby jakiś rzep za mną łaził do pracy to bym chyba nerwicy dostała. Nie umiesz spędzać czasu sama?

Chyba sama nie zarabiasz, skoro to dla Ciebie takie dziwne, że on jest zmęczony po pracy.

Z tonu Twojego posta wynika, że jesteś uciążliwa i tyle. Ile można wytrzymywać kogokolwiek ciągle na głowie? Ile można komuś siedzieć na głowie?

j.w. + idź sama do pracy, znajdź sobie zajęcie kobieto =,=

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

Im więcej mu trujesz,tym bardziej go do siebie zniechęcasz. Takie gderanie może być uciążliwe.Odpuść zajmij się sobą, przestań tak za nim latać,znajdź sobie jakieś zajęcie, a pewnie sam zatęskni.

daj facetowi troche oddechu! po co z nim do pracy jezdzisz!? litoscii...
nie masz własnych zajec? sorry ale mi się wydaje ze jestes zbyt natrętna.
Daj mu zatęsknić za sobą!

Daj mu może w spokoju popracować dziewczyno:/ Zamiast do 16.00 jak jakiś oszołom z nim jeździć lepiej facetowi obiad zrób jak już tak bardzo ci się nudzi. Koleś pracuje, weekendy chce spędzać z tobą, a ty jeszcze jęczysz, że on cię olewa... no ludzie...

Cytat
Gosiek00
Yyy... A Ty nie masz swojej pracy? szkoły? czegoś co się robi w ciągu dnia, do tej 15- 16? Skoro proponuje Ci weekend u NIego, to znaczy, że Cię nie olewa. Skoro zgadza się na tą niedorzeczną sytuację, żeby nawet popracować nie mógł w spokoju, bo musi cały czas ,,och-achować" do Ciebie, żebyś nie poczułą się urażona. No właśnie, ma własną firmę, więc to wymaga od niego więcej, niż od zwykłego szeregowego pracownika. Wpada do Ciebie po pracy- czyli nie olewa, bo mógłby się na Ciebie wypiąć, gdyby miał gdzieś. A, że w weekend nie chce do znajomych? Dziwisz mu się? Gdy ja pracuje przez 6 dni w tygodniu, po 10 godzin(jeszcze, jak on ma taka marudzącą lianę przy sobie, to już w ogóle), to w niedziele tez nie mysle o imprezach, bo mam tak wszystkiego dosyc, ze padam na twarz.

Odrobina dystansu dziewczyno!
Sorry, bo nie miałam zamiaru Cię urazić, ale po tym, co przeczytałam, odniosłam wrażenie, że jesteś 5 letnią obrażona na cały świat dziewczynka- która jest pokrzywdzona, bo rodzice zamiast siedziecz Nia cały dzien, ida do pracy, zeby ONA miała co jesć. A Twój chłopak ma świętą cierpliwość. Skoro mówi, że kocha, to tak jest. Ogarnij się trochę, bo stracisz świetnego faceta.
Powodzenia;)

Całkowicie się zgadzam:)

Mnie już zmęczyło czytanie Twojej wypowiedzi, a co dopiero przebywanie z Tobą...

Sorry, ale jesteś strasznie upierdliwa i nachalna, uważam, że i tak długo z Tobą wytrzymał... Nie masz swojego życia, zainteresowań, pracy, szkoły?

im bardziej na faceta naciskasz tym bardziej on sie odsuwa, a jak jeszcze przy nim płaczesz to już masakra, źle to na nich działa, najlepszym sposobem jest dystans, daj mu spokój i zajmij się sobą a sam do ciebie wróci

Daj mu poprostu troche czasu i pokaż że mu ufasz. Skoro nie było u Was takich historyjek jak dziwne wiadomości czy telefony od jakiś dziewczyn to możesz przeciez dać chlopakowi troche swobody, przynajmniej w pracy. Przestań z nim jeździć, bo on poprostu cały dzień z Tobą spędza dlatego tak szybko ucieka do domu itd bo ma dosyć. Zobaczysz jak przestaniesz z nim tak jeździć to on zacznie częściej do Ciebie przyjeżdżać i na dłużej :).

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

z jednej strony jak sobie pomysle ze ty nawet do pracy z nim jezdzisz to ja sie nie dziwie ze chłopak chce chociaz do toalety sam pojsc..ta toaleta to przenośnia -_-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ah Ci faceci..