Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

informacje o żywieniu

17 minut temu

produkty do domu online

57 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:06:20

Wczoraj założyłam wątek o pierwszym razie :) dzięki za rady to jednak nie okres bo krwawienie ustało. Wiem że za to co teraz napiszę wiele dziewczyn tutaj będzie po mnie jechać za to że nie mam szacunku do siebie. Nie jestem z tym chłopakiem ale jest coś między nami, chemia. I oczywiście są też uczucia, nie wiem jakie, zależy mi bardzo na nim i chciałabym stworzyć związek. On mówi że nie jest pewny uczuć że nie wie co czuje, jeśli myślicie że uprawiałam z nim seks po to by nie wiem, jakoś go zatrzymać przy sobie to się mylicie. Zrobiłam to z nim bo wiedziałam że chcę tego, że nawet jeśli on nie będzie chciał nic poważnego to nie będę żałować. Powiedziałam mu następnego dnia czyli wczoraj że jeśli nic do mnie nie czuje to niech mi to powie bo wie że ja to zrozumiem, bo wolę znać prawdę, to powiedział że to nie tak że nic nie czuje, czuje ale nie wie jak określić to uczucie. I ma nadzieję że wkrótce to ogarnie bo ma mętlik w głowie. Jak myślicie co powinnam zrobić? Powiedzieć mu że lepiej dać sobie spokój z taką bliższą relacją czy próbować coś stworzyć?

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:15:17

Cóż trochę dziwna sytuacja, pogadaj z nim że chcesz wiedzieć na czym stoisz. Bo co masz czekać aż będzie pewny?

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:16:38

No ale kogo to obchodzi? Czy to, że jest internet, jest forum to znaczy, że musicie w każdym miejscu obnosić ze swoim życiem? Zero prywatności, nie rozumiem tego.

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:18:03

Może twierdzić, że 'nie jest pewny' bo chcę jeszcze skorzystać na 'waszym układzie'. Ale jak mówisz - pasuje Ci to, więc chyba nie ma problemu.

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:18:24

XDDDD a co ma innego powiedziec, skoro może sobie por*chać? :D Jeszcze dziewczyne którą sam rozdziewiczył :3

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:20:00

Nie masz własnego rozumu? naprawdę potrzebujesz żeby ludzie mówili Ci co masz krok po kroku robić i mówić?:/ litości..

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:21:07

będziesz żałować..

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:21:56

Cytat
Yagga_yo
Może twierdzić, że 'nie jest pewny' bo chcę jeszcze skorzystać na 'waszym układzie'. Ale jak mówisz - pasuje Ci to, więc chyba nie ma problemu.
Nie ma żadnego układu, to był ten jeden raz
Cytat
shinobii
XDDDD a co ma innego powiedziec, skoro może sobie por*chać? :D Jeszcze dziewczyne którą sam rozdziewiczył :3
Wiem że to nie było rozsądne, ale o niepewności mówił już wcześniej ;) sama nie jestem pewna jakie są moje uczucia, ale wiem że zależy mi na nim



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 19:24 przez lolita077.

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:25:55

Powinnaś dać mu czas, nie narzucać się, czy cokolwiek. Chociaż jak dla mnie to facet po prostu dostał to na co liczył i teraz nie chce wyjść na dupka to kręci.

Bo nie wiem, ale dojrzały facet potrafi sobie poukładać coś w głowie i albo wie, że mu zależy i może coś z tego być (nie mówię tutaj o wielkiej miłości) albo "to nie to kotku, nara".

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:29:41

Cytat
noipococito
Powinnaś dać mu czas, nie narzucać się, czy cokolwiek. Chociaż jak dla mnie to facet po prostu dostał to na co liczył i teraz nie chce wyjść na dupka to kręci.

Bo nie wiem, ale dojrzały facet potrafi sobie poukładać coś w głowie i albo wie, że mu zależy i może coś z tego być (nie mówię tutaj o wielkiej miłości) albo "to nie to kotku, nara".
Właśnie mu powiedziałam to że jeśli nie czuje nic albo coś w tym stylu ale boi się mi to powiedzieć to niech to powie bo ja to zrozumiem. I wydaje mi się że jeżeli miało mu chodzić tylko o sex to dawno by dał sobie spokój ze mną bo długo musiał na to czekać

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:30:33

A jutro napiszesz ,że powiedziałaś mu to i tamto a On Ci tamto i sramto..może odrazu stwórz komiks? Szczerze ani Ty ani Twój "kolega" Mnie nie interesuje. Trzeba było nie sypiać z pierwszym lepszym i co lepsze tak uważam ,że jesteś łatwa bo Dla kobiety 1raz to coś wyjątkowego i wiekszość kobiet robi to z kimś kogo kocha..albo bynajmniej z kim jest związany. Chyba masz 15 lat. Wybacz,że nie jestem tolerancyjna.

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:30:37

Cytat
Yagga_yo
Może twierdzić, że 'nie jest pewny' bo chcę jeszcze skorzystać na 'waszym układzie'. Ale jak mówisz - pasuje Ci to, więc chyba nie ma problemu.

Tez o tym pomyslalam :)

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:32:31

Cytat
lolita077
Cytat
noipococito
Powinnaś dać mu czas, nie narzucać się, czy cokolwiek. Chociaż jak dla mnie to facet po prostu dostał to na co liczył i teraz nie chce wyjść na dupka to kręci.

Bo nie wiem, ale dojrzały facet potrafi sobie poukładać coś w głowie i albo wie, że mu zależy i może coś z tego być (nie mówię tutaj o wielkiej miłości) albo "to nie to kotku, nara".
Właśnie mu powiedziałam to że jeśli nie czuje nic albo coś w tym stylu ale boi się mi to powiedzieć to niech to powie bo ja to zrozumiem. I wydaje mi się że jeżeli miało mu chodzić tylko o sex to dawno by dał sobie spokój ze mną bo długo musiał na to czekać

Ale byłaś dziewicą, a niektórych to kręci, bo dostają coś, czego nie dostali inni ;) Ty mu nie mów "mi możesz powiedzieć", bo on pewnie i tak swoje wie, że Cię zrani albo wyjdzie na.. kogo wyjdzie. Postaw mu sprawę jasno: albo się angażuje albo do widzenia. Czasem zimny prysznic pomaga.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:38:19

Cytat
lolita077
Właśnie mu powiedziałam to że jeśli nie czuje nic albo coś w tym stylu ale boi się mi to powiedzieć to niech to powie bo ja to zrozumiem. I wydaje mi się że jeżeli miało mu chodzić tylko o sex to dawno by dał sobie spokój ze mną bo długo musiał na to czekać

Długo czy krótko nieistotne, doczekał się i teraz będzie się ogarniał, bo ma mętlik w głowie. A Ty czekaj, aż sobie wszystko ułoży, jak nie wiesz co masz robić.

Ahh te uczucia...

11 lut 2013 - 19:39:12

Domyślałam się że różne komentarze będą na ten temat. Co do tego że zrobiłam to z pierwszym lepszym to absolutnie nie prawda :) ale możecie mnie nazywać łatwą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta 3D Chili?