Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:19:39

Cytat
killmeagain
Może szuka tatusia dla syna/córki. Haha. Znam laski i wiem jak niektóre mają porządnie nasrane w główkach...

Aż mi się przypomniała sytuacja, jak kiedyś do mojego D. przyjechał ojciec jego dawnej koleżanki, z którą się spotykał tydzień, że jest ojcem jej dziecka i ma jakieś obowiązki :D A oni się nawet nie całowali. Ale to tak odbiegając, na poprawę humoru :D

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:23:09

Zapytaj się go czy byłoby mu obojętne gdybyś Ty do byłego chodziła na korki.
Chociaż w sumie, pewnie powie, że tak (dla świętego spokoju).

Laska na kilometr kręci, on jest ślepy? Jeżeli ma płacić to może płacić każdemu innemu, a bez urazy, ale na pewno są równie dobrzy.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:24:46

Skoro on jej tak chce pomóc a ona jest taka biedna i niemądra i se ubzdurała ,że go do siebie przekona tym jakże głupim powodem to powiedz ,że korki ok ale u Ciebie w domu- przy Tobie i za kasę. Za darmo umarło. I niech się nie tłumaczy ,że dziecko i wydatki bo za każde korepetycje się płaci. Zobaczysz ,że laska zrezygnuje z tych korków bardzo szybko jeśli sobie umyśliła ,że go odzyska tym sposobem;]

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:24:52

zaufaj mu i Go puść.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:28:16

Po namyśle - ja bym się zgodziła.


Pamiętam historię wśród znajomych - laska przyjechała do byłego, który miał już nową dziewczynę. Z płaczem, że zdechł jej pudel i ktoś musi wykopać grób.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:28:31

Cytat
oryginal
Cytat
AmoTe
ludzią".
ludziom.

Tak zgodziłabym się, jak ma zdradzić to zdradzi i nie potrzebuje do tego pretekstu.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:29:07

Cytat
gala-gradiva
Jasne, że tak. U mnie w domu.
A, poza tym niech mu płaci.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:31:40

Cytat
AmoTe
Kochał ją bardzo - STARA MIŁOŚC NIE RDZEWIEJE ...
to tylko powiedzonko, które nie musi sie sprawdzić, nie traktuj tego jak oczywistość. Ja tam nie kocham moich eksów.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:33:04

no ja bym sie na to nie zgodzila.. moze i facet cie kocha ale kobiety maja swoje sztuczki przed ktorymi facet moze sie nie obronic..

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:37:02

Cytat
AmoTe
a mój P. mówi zebym sie nie martwiła bo nie bedzie sie brał za laske z dzieckiem ..

to Cię fest uspokoił... ;p
nie wiem, co musi mieć w głowie facet, żeby chcieć spędzać czas ze swoją byłą. tym bardziej, że ma dziewczynę (chyba każda dziewczyna jest tak trochę - zdrowo - zazdrosna, on nie jest tego świadomy?). powiedziałaś mu, że nie podoba Ci się ten pomysł, to powinien odpuścić temat. nie on jeden rozumie matematykę.
nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu, więc nie pomogę. ale na pewno zastanowiłabym się, o co mu chodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 18:39 przez malwchkon.

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:43:05

puść go, ale daj mu ukrytą kamerkę, zybyć wiedziała o czym gadają. No, a serio to chyba ma koleś swój rozum, nie?

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:46:30

Cytat
kornelka456
puść go, ale daj mu ukrytą kamerkę, zybyć wiedziała o czym gadają. No, a serio to chyba ma koleś swój rozum, nie?

on sie broni tym ze jest studentem i nie ma kasy i ze kazdy grosz sie przyda.. gdyby to nie była jest ex to bez problemu bym sie zgodzila :(

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:50:30

Cytat
AmoTe
on sie broni tym ze jest studentem i nie ma kasy i ze kazdy grosz sie przyda.. gdyby to nie była jest ex to bez problemu bym sie zgodzila :(

No ale on ma rację. Jest bez kasy, a na korkach zarobi. Zaufaj mu trochę, jak będzie miał Ciebie zdradzić to nie będzie musiał zrobić tego na korkach. Skoro zabronisz mu dawania tych korków to może zabroń mu przy okazji kontaktów z jakimikolwiek kobietami?

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:54:45

Cytat
ffff
Cytat
AmoTe
on sie broni tym ze jest studentem i nie ma kasy i ze kazdy grosz sie przyda.. gdyby to nie była jest ex to bez problemu bym sie zgodzila :(

No ale on ma rację. Jest bez kasy, a na korkach zarobi. Zaufaj mu trochę, jak będzie miał Ciebie zdradzić to nie będzie musiał zrobić tego na korkach. Skoro zabronisz mu dawania tych korków to może zabroń mu przy okazji kontaktów z jakimikolwiek kobietami?

ale w kazdej innej sytuacji jest ze mna, spedzamy cały wolny czas razem i nie boje sie o inne sytuacje .. a takie korki to z 4 godz tygodniowo ze swoja ex :(

mój chlopak chce..

07 lut 2013 - 18:56:59

powiedz, że chętnie pouczysz się z nimi. :-P a nuż Ci sie przyda...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przyjaciel & seks ?