Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 10:47:39

Wiem,wiem było duzo juz takich wątków na temat czy sprawdzacie swoich facetow.
Wiekszośc z was dziewczyny uwaza,ze to dziecinada itp.
Tez tak myslalam,bylam z facetem rok,bylo idelanie.COS mnie naszlo ktoregos razu i poczytalam jego wiadomosci na jednym z popoularnych potrali.Bylam w szoku,pisal sobie z 3 dziewczynami,umawial sie z nimi na piwo itp.
Dalam mu jeszcze jedna szanse,ale i tak zerwalam po jakims czasie bo nie moglam tego wytrzymac.
Gdybym nie weszla na jego konto nic bym nie wiedziala i zyla pewnie w blogiej nieswiadomosci i tkwila w ''idelanym'' zwiazku....
wiec powiedzcie mi czy nadal uwazacie,ze to dziecinada? Ja uwazam,ze dobrze zrobilam i kazda powinna czasem sprawdzic swojego faceta niestety facet to tylko facet.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 10:56:45

Ja gdy spał sprawdzałam mu tel (mial tam właczonego facebooka). Cos tam pisał z dziewczynami ale nic takiego. No moze raz laska miala jakies pretensje do niego o moj komentarz pod jego zdjęciem (jakby jej cos obiecał a ja mu w komentarzy napisalam 'swietne foto misiu' czy cos w ten desen).
Wiedzialam, ze do mojego chlopaka piszą rozne dziewczyny ale on zawsze sie smiał.
Pewnego dnia dostalam anonimowa wiadomosc ze moj chlopak to meska dziwka i lata z jakimis gówniarami (ma 25 lat) i wtey tylko mu strawdzialam ten telefon zeby sie przekonac.
Pozniej on mi to zaczał sprawdzac i wiem ze to nic fajnego.
Mi sie wydaje ze to nic złego. Po prostu nie chcesz byc oszukiwana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 10:58 przez ispejka.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 10:58:58

Cytat
ispejka
Ja gdy spał sprawdzałam mu tel (mial tam właczonego facebooka). Cos tam pisał z dziewczynami ale nic takiego. No moze raz laska miala jakies pretensje do niego o moj komentarz pod jego zdjęciem (jakby jej cos obiecał a ja mu w komentarzy napisalam 'swietne foto misiu' czy cos w ten desen).
Wiedzialam, ze do mojego chlopaka piszą rozne dziewczyny ale on zawsze sie smiał.
Pewnego dnia dostalam anonimowa wiadomosc ze moj chlopak to meska dziwka i lata z jakimis gówniarami (ma 25 lat) i wtey tylko mu strawdzialam ten tel.
Pozniej on mi to zaczał robic i wiem ze to nic fajnego
no on mi sprawdzil ale nic nie znalazl.Dalej z nim jestes?

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:02:40

Dalej dalej, ale żeby on wiedział jak to fajnie jest gdy patrzysz a tu "O cholera, co to ma być" i konwersacja z piekna kolezanka, to tez sobie pisałam z chłopakami. On widział, cos tam poburczał pod nosem ale sam juz wiecej z laskami nie pisal. Tylko goni te dziewuchy co do niego pisza :)
Musi wiedzieć ze ty tez masz powodzenie u chlopakow wtedy skupia sie zeby ciebie utrzymać a nie latac za innymi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 11:03 przez ispejka.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:05:32

Generalnie to jest wasza sprawa,ale pomyśl też o tym czy Ty byś chciała aby on Tobie sprawdzał telefon??To że on z kimś pisze to jeszcze nic nie znaczy.
No nie powiem ja też sprawdzałam jego bo on też mi zaglądał.U mnie może patrzeć,bo ja nic do ukrycia nie mam.

Cytat
ispejka
Dalej dalej, ale żeby on wiedział jak to fajnie jest gdy patrzysz a tu "O cholera, co to ma być" i konwersacja z piekna kolezanka, to tez sobie pisałam z chłopakami. On widział, cos tam poburczał pod nosem ale sam juz wiecej z laskami nie pisal. Tylko goni te dziewuchy co do niego pisza :)
Musi wiedzieć ze ty tez masz powodzenie u chlopakow wtedy skupia sie zeby ciebie utrzymać a nie latac za innymi

Dobrze mówisz ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 11:06 przez fajneubrania.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:14:53

No generalnie w sprawdzaniu chodzi o to zeby "za wczasu" zareagować.
Bo wedlug ciebie masz fajnego faceta z ktorym chcesz wiazac jakas przyszlosc i chcesz zeby byl tylko dla ciebie a tu takie coś. A wiadomo, ze jak napisze fajna laska to ciezko mu sie oprzeć. Dowartosciowuje sie tym, ze mimo iz jest zajęty to laski wciąż na niego lecą. I zaczyna pisac sobie z nimi, bo niby nic to takie pisanie. Tak jest na poczatku a pozniej sie nawet nie zorientuje jak z nią wyladuje w łożku, choć tego nawet nie zamierzał. To wszystko było niezamierzone, po prostu tak wychodzi a zaczeło sie tylko od niewinnego pisania. Ale rozmowa szybko moze nabrać tempa...

A jak on widzi, ze ty nie jestes taka święta to wbrew pozorom nie bedzie robił ci tego samego ale wprost przeciwnie, bedzie chcial zwrócić twoja uwage na siebie.
Ja wyznaje zasade "Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" bo niekiedy słowa i błagania niestey nie wystarczają.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:22:59

Ja jestem ze swoim facetem 2 lata i na początku naszego związku logując się przy nim ma portalu na F po wpisaniu swojego maila zamiast wcisnąć TAB wcisnęłam CAPS LOCK i napisałam w okienku na maila hasło wielkimi literami. Od tamtej pory mój ukochany zna moje hasło a w ramach rewanżu podał mi swoje. I wchodzimy sobie na swoje konta jak nas najdzie ochota - nie mamy nic przed sobą do ukrycia więc czemu nie? Nie wkurzamy się o to na siebie, dla nas to normalne ;)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:26:39

ja nie mialam nic do ukrycia,u mnie nic nie znalazl nigdy.No raz pislaam z kolega z bylej szkoly,ale to pare zdaN zadnego umawiania na piwo...
Faceci sa posrani,dopiero doceniaja jak straca

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:28:14

Moim zdaniem ,nie chodzi tu o sprawdzanie,bo wiernosc w zwiazku góruje ponad wszystko ,a przynajmniej powinna. W takim razie,Twoj facet nie jest gotowy na staly zwizaek,skoro bedac z Toba,wypisuje do innych dzieczyn,i sie z nimi umawia.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:31:46

Moja wykładowczyni w zwyczaju miała mówić "zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza" i tyczy się to różnych rzeczy. Sama ufam, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi zerknąć żeby skontrolować jak sytuacja wygląda.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:32:01

Cytat
ollelunia
Moim zdaniem ,nie chodzi tu o sprawdzanie,bo wiernosc w zwiazku góruje ponad wszystko ,a przynajmniej powinna. W takim razie,Twoj facet nie jest gotowy na staly zwizaek,skoro bedac z Toba,wypisuje do innych dzieczyn,i sie z nimi umawia.
nie jestem z nim juz od 2 miesiecy.A on ciagle pisze,wydzwania.Nie ma powrotu,bede juz zawsze sama.Kazdemu ufam,ale zawsze sie zawodze :(
zreszta nie ebde sie wam zalic,ide na basen wreszcie cos dla siebie

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:33:57

Cytat
ispejka
Dalej dalej, ale żeby on wiedział jak to fajnie jest gdy patrzysz a tu "O cholera, co to ma być" i konwersacja z piekna kolezanka
To co, nie można z koleżankami już rozmawiać? Albo można z tymi brzydkimi? :P

Ja nie uznaję sprawdzania i nigdy tego nie robiłam. I powiecie mi teraz, że żyję w błogiej świadomości, ale to nie tak. Mam wrażenie, że inny jest związek, gdy nie spędza się ze sobą dużo czasu (co za tym idzie, nie widzi się wszystkiego, co dana osoba robi), facet chowa swój telefon i potajemnie odbiera pocztę. Ale ja mam taki związek, że normalnie mogę korzystać z jego telefonu jeśli jest taka potrzeba, on z mojego, znamy wszystkie swoje hasła, ale nikt nikogo nie sprawdza, bo nie ma takiej potrzeby. Hasła znamy po to, by w razie czego ktoś komuś mógł sprawdzić maila na przykład.

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:36:17

No najwyrazniej czegos mu brakuje, moze wrażeń albo cos...

Ja facetowi nigdy nie podałabym żadnych haseł bo by mi szperał, a wiaomo czym facet mniej wie tym dłużej żyje, jak to mowi moja sąsiadka Pani Basia, która tutaj pozdrwiam!:)
I nie chodzi tu o to zeby facet nie widzial jak piszesz z kolesiami, tylko np.jak by mi szperał po mejlu to zeby nie zobaczył moich zenujacych zdjec z imprezy, ktore podeslala kolezanka albo nie poczytał sobie rozmowy z ta ze kolezanka, ktora zali sie ze ma problem z okresem i bolącymi piersiami. Po co mu to wiedzieć.

Ale jak Tobie Droga założycielko wątku facet robi taki numer to albo z nim zerwij albo zastosuj tą oto taktykę. Powozenia!

sprawdzanie faceta

07 lut 2013 - 11:52:17

hmm ogólnie nie sprawdzam swojego faceta, jakiś czas temu coś mnie natychło i sprawdziłam mu telefon ale poczułam się strasznie głupio i tego już nie robię. Ufamy sobie i żadne siebie nie sprawdza :)aczkolwiek zasada "ufaj ale kontroluj" moi zdaniem też jest całkiem dobra.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

sprawdzanie faceta

08 lut 2013 - 10:43:52

z facetami tak jak z prowadzeniem samochodu...trzeba mięć ograniczone zaufanie do innych uczestników ruchu...nawet jeśli nasz facet będzie nam wierny to może okazać się, że jakaś inna kobieta będzie bezczelna i nawet ze świadomością tego, ze facet jest zajęty będzie go uwodzić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myślicie o takim prezencie urodzinowym ?