Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Po roku...

20 lip 2009 - 20:08:39

Wiem, że dużo tego typu wątków było, no ale mimo wszystko poproszę was o rade.
Otóż, prawie rok temu zerwałam z chłopakiem w dość niefajny sposób bo przez sms-a wiem że to bardzo szczeniackie, ale działałam pod wpływem chwili.
Zresztą w odpowiedzi dostałam, że ma już kogoś innego. Bardzo mnie to zabolało. Ekm przez uniesienie się honorem nie wyjaśniłam tej całej sprawy ani nic potem już sie nie odzywałam on tak samo.
W między czasie byłam w dwóch innych związkach, ale zrozumiałam że to nie to, że oni nie wiele znaczą. Że nadal go kocham.
Wiem, że on nie jest już z tą dziewczyną. Ale co mam robić. Bardzo chce do niego wrócić. Tęsknie cholernie.
Ale jak tak po roku mam sie jakgdyby nigdy nic odzezwać ?
Do tego wszystkiego on teraz zaprzyjaźnił się z największymi " gwiazdami" w okolicy. I czy wogule będzie chciał mieć do czynienia z taką zwyczajną mną? ehhh :((

Doradźcie co robić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 20:08 przez beataa94.

Po roku...

20 lip 2009 - 20:11:53

hej...

Po roku...

20 lip 2009 - 20:16:51

.

Po roku...

20 lip 2009 - 20:19:01

Jak długo z nim byłaś i ile macie lat?

Po roku...

20 lip 2009 - 20:19:35

hmmmmm jeśli wcześniej był z tą zwyczajną to dlaczego teraz miałby nie chcieć? mozna spróbować ale...... nie obiecuje ze odrazu zaskoczy......

Po roku...

20 lip 2009 - 20:20:44

mysle ze jezeli masz 14 czy tam 13 lat na co wskazuje Twoj nick-podaruj sobie, bo to nie jest milosc (chociaz nie mnie to osadzac ale wiem jaka bylam w tym wieku)

jezeli jest inaczej... mysle ze jest sens w tym by sie do niego odezwac, moze on tez teskni, moze on tez kocha, moze tez chce sie odezwac....warto sprobowac... nie wiem czy lepiej zyc w takiej niepewnosci z mysla ze prawdziwa milosc przeszla kolo nosa, czy jak np ciebie jednak odrzuci....ja bym sprobowala...moze on jest za bardzo honorowy i nie chce sie odezwac

Po roku...

20 lip 2009 - 20:22:00

hm....ciezka sprawa;/ zalezy jak on teraz sie zachowuje jesli udaje wielkigo cwaniaka to moze lepiej nie rob tego kroku bo czasami moze cie bardzo skrzywdzic ale jesli nadal ma do ciebie slabosc jakies spojrzenia albo cos podejdz zagadaj albo napisz esa , pusc sygnala cokolwiek wtedy sie okarze czy odp czy nie :) i czy warto inwestowac w to siebie i swoje nerwy

Po roku...

20 lip 2009 - 20:22:58

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi- wiem na własnym przykładzie. Tego kwiatu jest pół światu:P

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Po roku...

20 lip 2009 - 20:27:16

Cytat
DiabelRogaty
Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi- wiem na własnym przykładzie. Tego kwiatu jest pół światu:P
wlasnie to pisalam.. poza tym tez kiedys bylam szalenczo zakochana i odpuscilam, potem nie moglam sie pozbierac do kupy, ale nie bede tolerowala lekcewazenia i dalam sobie w koncu spokoj, wiele razy myslalam zeby napisac, ale chyba zbyt dumna jestem. I wydaje mi sie ze takie probowanie jeszcze raz cos rozkrecac nie wypali... chodziaz czytalam, nawet tu na forum, ze niektorym parom sie to udaje...

Po roku...

20 lip 2009 - 20:28:07

ja mam 16 on 17

To że jest pół światu jakoś bo mnie przemawia bo próbowałam już z innymi i nadal tęsknie za nim...

Po roku...

20 lip 2009 - 20:30:53

Bo cały czas o tym myślisz, rozumiem Cię. Na miłośc najlepszym lekarstwem jest nowa miłość. Nie szukaj faceta na siłę! Odpuść sobie, zajmij się czymś...nie wiem, zapisz do szkoły tańca, zacznij uprawiac jakiś sport...a ten wyjątkowy jak będzie miał przyjść, to przyjdzie.

Po roku...

20 lip 2009 - 20:31:46

masz jeszcze czas na miłość korzystaj z życia

Po roku...

20 lip 2009 - 20:31:51

Jak długo byliście razem?

Po roku...

20 lip 2009 - 20:32:02

ewelinka_ tez jestem za dumna, by się odezwać. Przecierpie, przeboleje...ale nie odezwę się za Chiny. Teraz wiem, że wyszło mi to na dobre, bo ktoś zabrałmi juz z oczu klapki i przejrzałam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 20:34 przez DiabelRogaty.

Po roku...

20 lip 2009 - 20:33:26

DiabelRogaty- ehh żeby to było takie proste.

A byliśmy ze soba kilka miesiecy.

/ A jeśli miałabym sie do niego odezwać to co mam napisać. Bo przeciez nie wyskocze z "Cześć, jak sie masz?"
Pomóżcie bo mam taki mętlik w głowie że nie wiem jak sie nazywam :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój chłopak