Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 07:43:35

Cześć dziewczyny ! :)
Nie wiem czy dobrze umieściłam wątek.
Przejde do rzeczy , od jakiegoś czasu...od 2 miesięcy spotykałam na mieście pewnego chłopaka, były spojrzenia później uśmieszki, któregoś razu znowu się spotkaliśmy przypadkowo na mieście i ten idąc powiedział że ładnie wyglądam ale nie zatrzymał się żeby pogadać czy coś. Któregoś pięknego dnia idę sobie do Lidla i patrze że on stoi tam jako ochroniarz a powiem że zawsze tam chodze ale nigdy go nie było, był inny Pan ochroniarz. Ten wylukał mnie i podszedł do mnie i rozmawialiśmy jak starzy znajomi...przywitał się ,powiedział jak się nazywa no ale niestety się spieszyłam to poszłam sobie. NO i tak sobie myśle czy iść znowu do Lidla czy to nie desperackie czy coś w tym stylu.. :D za błedy przepraszam :))))

Pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 2/5

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 07:53:54

Idź na zakupy, jak zagada to super, jak nie to nic się nie stanie

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 07:56:16

Jakbym widziala swoja histore:) Idz koniecznie:) Ja w ten sposob jestem szczesliwa zona przystojniaka, ktory tez pracowal wtedy i wciaz pracuje w sieciówce. Ale gdybym nie chodzila taka jak Ty, to by nie bylo tak kolorowo.
A tak poza tym, to z jakego miasta jestes?

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 08:14:35

ja bym poszła ponownie na zakupy he he :)

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 09:09:44

ok ok dzięki dziewczyny dzisiaj ide i napisze co i jak :D ale mam treme!

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 09:13:41

hehe fajnie;-) no napewno masz treme tez bym miała:) napewno czeka na Ciebie z utęsknieniem;)

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 09:17:12

oo bez przesady że z utęsknieniem ;) żeby się tylko nie rzucił na mnie przy dziale z pierogami :D hehe ok jestem ubrana to ide , napewno kupie pierogi:)

Cytat
aguska9216
Jakbym widziala swoja histore:) Idz koniecznie:) Ja w ten sposob jestem szczesliwa zona przystojniaka, ktory tez pracowal wtedy i wciaz pracuje w sieciówce. Ale gdybym nie chodzila taka jak Ty, to by nie bylo tak kolorowo.
A tak poza tym, to z jakego miasta jestes?

jestem z Olsztyna :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 09:18 przez guliettaa.

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 09:46:39

a nie pomyślałyście "ciekawe ile dziewczyn tak zaczepia w tym lidlu?" :))

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 10:03:34

Cytat
guliettaa
oo bez przesady że z utęsknieniem ;) żeby się tylko nie rzucił na mnie przy dziale z pierogami :D hehe ok jestem ubrana to ide , napewno kupie pierogi:)
Cytat
aguska9216
Jakbym widziala swoja histore:) Idz koniecznie:) Ja w ten sposob jestem szczesliwa zona przystojniaka, ktory tez pracowal wtedy i wciaz pracuje w sieciówce. Ale gdybym nie chodzila taka jak Ty, to by nie bylo tak kolorowo.
A tak poza tym, to z jakego miasta jestes?

jestem z Olsztyna :)


Ja również jestem z Olsztyna! Kochana powodzenia, trzymam kciuki! :)

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 10:10:16

ciś do lidla jak najszybciej

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 10:59:43

Właśnie wróciłam !
Podszedł do mnie na luzie znowu pogadaliśmy i odprowadził mnie do auta i pytał się czy mam kogoś a ja że wolna jestem, i poprosił o nr telefonu a ja mówie " hmm no wiesz nie znam Cie" ;D tak dla jaj , ale w końcu podałam mu nr.

Kurcze mam nadzieje własnie że on nie do każdej tak...mam nadzieje że to nie świr czy coś :D

Sylvii 87 dziękuje Kochana :**

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 11:05:51

Najpierw zaczepiasz, a dopiero później zastanawiasz się, czy to aby nie świr przypadkiem :D? No ale powodzenia :) Każda potwora znajdzie kiedyś amatora ;)

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 11:20:29

napisal smsa dzisiaj się z nim spotkać mam, okaże się czy normalny czy nie normalny :D

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 11:25:46

idź na zakupy :))

Chłopak z Lidla

06 lut 2013 - 11:28:43

czekam na relacje ze spotkania ;d.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosze o rade facet ehh