Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

10 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:21:06

Dość burzliwy związek dużo namietności 2,5 roku wspólne mieszkanie, tyle wspomnień i ból. Nie moge sobie znaleźć miejsca po rozstaniu boli jak nic innego czuje tak wiel;ką pustke a on nie chce już być ze mną czuje że świat sie zawalił. Boliii tego bólu nie umiem porównać do niczego cały czas płacze i nigdy go nie zapomne, z nim przeżyłam swój peirwszy raz i nie wyobrażam sobie z kimś innym.:( to tak bardzo boli

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:22:07

:( a dlaczego się rozstaliscie?

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:24:00

Takich rzeczy to tak szybko sie nie zapomina.... Wiem bo mój zostawił mnie z moim maleństwem w brzuszku... a le mam nadzieje ze czas da zapomniec:)

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:25:17

zapomnieć tak szybko się nie da, jeśli w ogóle. Musisz sobie wszystko poukładać , koniec związku to nie zawsze koniec znajomości , oczywiście jeśli potrafisz. Wyciągnij wnioski , nie obwiniaj się ,masz za pewne dużo dobrych wspomnień .. z czasem będzie łatwiej .. na jednym facecie świat się nie kończy.

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:26:50



:*


nie mogłam przestać mysleć przez 2 lata:) codziennie przypominanie i płacz.. wreszcie przeszło.uh.. widuję go,ale nic do neigo nie czuję.;) mi się udało,Tobie też się uda..

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:27:21

Oj.. ja z moim też przeżyłam pierwszy raz i mimo, ze jeszcze jestesmy razem, choc jak on twierdzi - to chyli sie ku koncowi, tez sobie nie wyobrażam tego z nikim innym.. wiec Cie rozumiem :(

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:28:17

ile to juz takich historii sie nasluchalam w przypadku moich przyjaciolek ktore przywiazywaly sie do chlopaka przez ten glupi pierwszy raz jedna byla z chlopakiem 5lat druga 3 i pozniej rozstania i wielki zal proby powracania itp. co moge poradzic zebys zaczela sie bawic wyszla z domu to pomorze a niedlugo znajdziesz kogos lepszego:)

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:29:46

ah no i co do tych dziewczyn ciezko jest im bardzo odejsc od facetow bo takich nigdy sie nie zapomina a tkwi sie w zwiaku tylko ze wzgledu na to, ze to ten pierwszy ale naprawe nie ma czego zalowac tylko nauczyc sie zyc bez nich :))

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:39:00

ja bym chciała zeby on wrócił :((

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:42:02

jestem w podobnej sytuacji ale z dnia na dzien czuje sie lepiej ;)...mam nadzieje ze moj tez wroci bo zrozumie jaki jest glupi. Ale kochana tu tylko czas pomoze i naprawde spotykaj sie z kims codziennie z wlasnego doswiadczenia Ci powiem ze to bardzo mi pomoglo a Tobie zapewne tez.

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:42:29

heh... skad ja to znam?
Najgorsze było to że jak po dwóch latach zapomniałam On niespodziewanie zadzwonił.. Ja nie potrafiłam odmówić wspólnej imprezy i tak zleciało... 3 miesiące niby razem :] potem rownie niespodziewanie nie widywalam go chyba przez 2 tyg i przypadkiem dowiedzialam sie ze w tym czasie gdy spotykal sie ze mna chodzil z inna, z ta o której do mnie mowil: "moja była" :] wyjechali d UK :] po tygodniu sytuacja zmusila go do przyjazdu na tydzien (smierc ojca) spotkalismy sie przypadkiem i On jakby nigdy nic, przytulanki, slodkie, czule slowka... żal mi Go.. jej tym bardziej..
ale najbardziej żal mi siebie że ciągle o Nim mysle :(

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:44:23

współczucia :(( wiem jak Ci ciężko...
sama jak miałabym się rozstać z chłopakiem to nie wiem co by ze mną było...
Najważniejsze to znaleźć sobie zajęcie, które nie pozwoli Ci myśleć. A może miedzy Wami nie wszystko stracone?
Znam parę, która rozstała sie po 3 latach, po roku do siebie wrócili a dziś są już szczęśliwym małżeństwem, mają dziecko, domek i się kochają :)

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:47:06

Weź tabletkę przeciwbólową.Najlepiej ibuprom max.Jest dość silny więc powinno przestać boleć.Pzdr

jak zapomnieć:(?

20 lip 2009 - 18:48:30

Cytat
d0r0ty
Weź tabletkę przeciwbólową.Najlepiej ibuprom max.Jest dość silny więc powinno przestać boleć.Pzdr

to był chyba zart. nie bierz zadnych lekow. to bol naturalny,bedzie mijał stopniowo .i nie ma na niego leku,musisz przez to przejsc.z czasem bedzie mniejszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po roku...