Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A DLACZEGO SIĘ NIE ZABEZPIECZYŁA ?? I JESZCZE Z ĆPUNEM ...

Cytat
paula451
A mi jest szkoda dziewczyny. Mądrze nie zrobiła idąc do łóżka z przypadkowym gościem, ale pewnie tak zakochana była z swom eks że miała nadzieje, że w końcu zwróci na siebie uwagę i wróci do niej. Szkoda dziecka!

Szkoda jest, gdy zwierzaczek narobi dywan, głupich się nie sieje.........beznadzieja totalna-dziecko będzie miało dziecko;-/

Musiala czuc cos wiekszego do tamtego chlopaka skoro poswiecila siebie i swoje cialo innemu kolesiowi .. mysle ze myslala ze on do niej wroci bo mu gol smignie :).... milosc jest slepa ..
Ja osobiscie nie przespala bym sie z nikim zeby koles do mnie wrocil wolala bym sie scierac bezposrednio do niego ...
i to wlasni eto .. przespi sie dla zabawy a pozniej z dzieckiem a koles kopnie ja w dupe bo bedzie mial to gdzies ... heh

najbardziej szkoda dzieciaczka...ale przyszła mamusia kompletnie bezmyślna i nie dlatego, że miała przygodę z innym chlopakiem (pewnie chciała zwrócić na siebie uwagę byłego chłopaka) ale dlatego, że zapomniała skąd się biorą dzieci.

Miłość jest ślepa, takie dziewczyny , które są zabujane po uszy, to do wszystkiego są zdolne;

Miłość jest ślepa? A jak można az tak nie lubić siebie?Dla mnie to niepojęte-iść "na złość" z inyym do łóżka.

Cytat
przemian_na77
Miłość jest ślepa? A jak można az tak nie lubić siebie?Dla mnie to niepojęte-iść "na złość" z inyym do łóżka.

ZGODZE SIE Z TOBA ;) ... SAMA TEGO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC , ALE PROBUJE WYTLUMACZYC SOBIE TYM ZE POPROSTU TAK GO KOCHALA ZE BYLA GOTOWA POSWIECIC SIEBIE SWOJE CIALO , TYLKO ABY ON ZWROCIL NA NIA UWAGE ... DOMYSLALAM SIE ZE DZIEWCZYNA BARDZO ZALUJE TEGO CO ZROBILA , ALE TAK NAPRAWDE NIE ZYSKALA NIC TYM ZE PRZESPALA SIE Z INNYM TYLKO STRACILA .. TAMTEN DO NIEJ NIE WROCIL ... DZIECKO BEDZIE MIALA Z CPUNEM ... NAPRAWDE WSPOLCZUJE JEJ TEGO CO MUSI CZUC .. DZIEWCZYNY NIE MOWCIE ZE JEST PUSZCZALSKA .. NIE UWAZAM TAK .. MILOSC JEST SLEPA .. TERAZ KOCHA ALE ZA ROK BEDZIE SIE SMIALA Z TEGO ZE JAK WOGOLE MOGLA COS TAKIEGO ZROBIC .. DZIEWCZYNA SIE ZADLUZYLA PO USZY NIE WIDZIALA SWIATA POZA NIM .. CHCIALA UDOWODNIC ZE JEST DLA NIEJ WSZYSTKIM I JEST GOTOWA POSWIECIC CALA SIEBIE , ABY ON TO ZAUWAZYL I DOCENIL !

chyba nie m czego graatulować :)(:

Cytat
PinkBeybe
Cytat
przemian_na77
Miłość jest ślepa? A jak można az tak nie lubić siebie?Dla mnie to niepojęte-iść "na złość" z inyym do łóżka.

ZGODZE SIE Z TOBA ;) ... SAMA TEGO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC , ALE PROBUJE WYTLUMACZYC SOBIE TYM ZE POPROSTU TAK GO KOCHALA ZE BYLA GOTOWA POSWIECIC SIEBIE SWOJE CIALO , TYLKO ABY ON ZWROCIL NA NIA UWAGE ... DOMYSLALAM SIE ZE DZIEWCZYNA BARDZO ZALUJE TEGO CO ZROBILA , ALE TAK NAPRAWDE NIE ZYSKALA NIC TYM ZE PRZESPALA SIE Z INNYM TYLKO STRACILA .. TAMTEN DO NIEJ NIE WROCIL ... DZIECKO BEDZIE MIALA Z CPUNEM ... NAPRAWDE WSPOLCZUJE JEJ TEGO CO MUSI CZUC .. DZIEWCZYNY NIE MOWCIE ZE JEST PUSZCZALSKA .. NIE UWAZAM TAK .. MILOSC JEST SLEPA .. TERAZ KOCHA ALE ZA ROK BEDZIE SIE SMIALA Z TEGO ZE JAK WOGOLE MOGLA COS TAKIEGO ZROBIC .. DZIEWCZYNA SIE ZADLUZYLA PO USZY NIE WIDZIALA SWIATA POZA NIM .. CHCIALA UDOWODNIC ZE JEST DLA NIEJ WSZYSTKIM I JEST GOTOWA POSWIECIC CALA SIEBIE , ABY ON TO ZAUWAZYL I DOCENIL !

Nie ja nazwałam ją puszczalską;-)
Miejmy nadzięję, ze będzie się śmiać po czasie i da sobie radę, ALE póki co śmiechu nie ma. Tak się stoczyć w imię miłości?Jak widać nic na siłę-trzeba się szanować , a wtedy i nas będą szanowali. Czy mi jej szkoda?Jasne , że tak. Marnuje sobie najlepsze młodzieńcze latka i oby zmądrzała, oby wyciągnęła wnioski i nie powielała błędów

współczuć głupoty....

W cale mi jej nie jest żal. Gratuluję jej głupoty, a za głupotę się płaci. Złośliwie to zrobiła, ale chyba sobie. Współczuje tylko dziecku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 19:24 przez MONIKA1985.

na zlosc zrobila tylko sobie

szkoda mi jej, bo czasami dla milosci zrobi sie wszystko..
gdyz bez tej osoby czuje sie pustke, nie ma jej co potepiac..

a mi jej szkoda;// chciala pokazac tamtemu ze nie jest jedyny na swiecie;// mi jej szkoda.... i tyle;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Po roku...