Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam się czy damy rade.

19 lip 2009 - 14:16:21

Cytat
kredka
a ile on ma wogole lat???

20.. pisałam już wyżej ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Zastanawiam się czy damy rade.

19 lip 2009 - 14:25:54

ale ja mimo wszystko wolalabym miec kogos na wyciagniecie reki a nie co 3 miesiace widywac sie z Nim... same rozmowy nie wystarczaja chyba kazdy chce poczuc obecnosc osoby ;P w koncu takie cos moze sie znudzic ale po wszystkim jesli wytrwacie nic nie bedzie dla Was niemożliwe ;P

Zastanawiam się czy damy rade.

19 lip 2009 - 14:38:59

Cytat
nicole_sch
ale ja mimo wszystko wolalabym miec kogos na wyciagniecie reki a nie co 3 miesiace widywac sie z Nim... same rozmowy nie wystarczaja chyba kazdy chce poczuc obecnosc osoby ;P w koncu takie cos moze sie znudzic ale po wszystkim jesli wytrwacie nic nie bedzie dla Was niemożliwe ;P

też bym wolała :-)

Zastanawiam się czy damy rade.

19 lip 2009 - 16:35:59

Hmmm...
ja ze swoim jestem juz prawie 5 lat...pierwszy rok bylismy razem a pozniej musial wyjechac
i tak przez 2 lata widywalismy sie albo co 2 3 miesiace albo rzadziej ..no ale juz na szczescie te wyjazdy minely i nadal jestesmy ze soba
ja z reka na sercu moge powiedziecze nigdy go nie zdradzilam ani nie szukalam zadnych fflirtow ani zastepstw na jego miejsce
i Mam nadzieje ze Wam tez sie uda przetrwac :)

Zastanawiam się czy damy rade.

20 lip 2009 - 07:09:59

Cytat
karoliskaaa
Cytat
kredka
a ile on ma wogole lat???

20.. pisałam już wyżej ;)


uuuu sorki chyba mi gdzies ucieklo;] moim zdaniem spoko bedzie dobrze, ale to sa dopiero poczatki znajomosci.... poki nie skonczysz szkoly czeste widywanie sie w miare mozliwosci narazie wam wystarczy:)) a potem zobaczysz.... poza tym swoj wolny czas mozesz poswiecac na nauke jezyka niemieckiego... bo zawsze Ci sie przyda, nawet jak to nie wypali!

Zastanawiam się czy damy rade.

20 lip 2009 - 07:15:08

związek na odległość to ciężka sprawa. Nie każdy temu podoła. A po 3 m-cach znajomości nie wiem czy warto się angażować , spróbować możesz , ale zawsze musisz liczyć się z tym że możesz się zawieść. I czy potrafisz przez najbliższe lata widywać go co 2 ,3 m-ce.Tym co Cię będzie do tego motywować powinno być to ,że za jakiś czas jeśli wszystko pójdzie po WASZEJ myśli będziecie razem w Niemczech.

Zastanawiam się czy damy rade.

20 lip 2009 - 08:14:59

Myślę, że na poważne pytania typu: gdzie zamieszkamy itp. jest jeszcze za wcześnie. Powinniście spróbować, od czego są telefony, kamerki, komunikatory?:) W ten sposób też można kogoś poznać, i to całkiem dobrze.PRAWDZIWA miłość wszystko przetrzyma... a jeśli Wam nie wyjdzie, nie będziesz miała do siebie żalu, że nie spróbowałaś:) Dacie radę, trzymam kciuki:)

Zastanawiam się czy damy rade.

21 lip 2009 - 07:32:52

Cytat
lady-myrkur
Myślę, że na poważne pytania typu: gdzie zamieszkamy itp. jest jeszcze za wcześnie. Powinniście spróbować, od czego są telefony, kamerki, komunikatory?:) W ten sposób też można kogoś poznać, i to całkiem dobrze.PRAWDZIWA miłość wszystko przetrzyma... a jeśli Wam nie wyjdzie, nie będziesz miała do siebie żalu, że nie spróbowałaś:) Dacie radę, trzymam kciuki:)

Racja:) dzięki

Zastanawiam się czy damy rade.

21 lip 2009 - 08:30:19

ostatni post wydaje mi się najrozsądniejszy;-)Nie bądź taka wyrywna, spokojnie.Albo miłosć będzie kwitła, albo rozlezie się po kościach;-)

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Zastanawiam się czy damy rade.

21 lip 2009 - 08:35:35

a ile ci zostało do tych 20 laT??`uważam że juak sie kochacie to przetrzymacie tę odległość :P

Zastanawiam się czy damy rade.

21 lip 2009 - 08:58:41

Cytat
femmy
Cytat
Betka900
Nio właśnie też jestem ciekawa ile masz lat :)
a co to ma TUTAJ do rzeczy;)?
jak napisze,że naście to naskoczycie zaraz na nią,że dziecko iwgl;)
ma znaczenie bo jak ma sie nascie to tych milosci ma sie sporo i kazda wydaje sei ta wlasciwa i do konca zycia tylko zycie potem pokazuje zupelnie cos innego . a jak ma sie tuz te 20 pare to juz sie mysli o powazniejszym zwiazku ot tyle ;P nich kazdy z was powie czego dokladnie oczekuje w tym zwiazku od drugiej osoby przemyslcie sobie to i wtedy ustalcie jak przetrwa zwiazek fajnie jak nie to szkoda ale dzieki takim wzlotom i upadkim zdobywasz doswiadczenie ktore pozniej zaowocuje .

Zastanawiam się czy damy rade.

21 lip 2009 - 09:03:50

Jak się bardzo kochacie to dacie radę, po co myśleć czy on da, on myśli czy ty dasz, to bez sensu. Czas to pokaże. Będziesz mogła to pojedziesz do niego i zobaczysz czy ci się spodoba, może kiedyś zamieszkacie tam. Życzę powodzenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odwieczny problem-facet. pomozcie.